Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luzankaa

szybka erekcja czy coś nie tak pomocy!!

Polecane posty

Gość Problemator
Mam problem . Gdy przytulam,całuje sie z dziewczyna to mi zbyt szybko staje. a gdy zaczynam sie z nia kochac to po pary chwilach jestem u szczytu wytrysku czy jest na to jakis sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvnbv
najlepiej to zwalic sobie konia 2 razy przed seksem .. wtedy za 3 razem mozna dłuzej Mas seks o 20 00 to sobie zwal konia o 9 : 00 rano a potem o 15 : 00 po południu .. Gwarantuje ze nie nawalisz . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaduszek
mam 89 lat. , zanim wystrzele to mija dokladnie 24minuty i 59 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klejnutek
Powiem wam tak, dziwne to, bo miałem kilka dziewczyn kochałem sie z nią i z jedną dochodziłem zaraz jak włorzyłem, z inną mogłem długo z inną krócej, nieraz jak sam się pieszczę dochodzę po kilku ruchach jak mam dużą ochotę, a nieraz potrzeba czasu, generalnie mając dziewczyne jak kochałem się z nią dość często to później po pół godź dochodziłem i nieraz dłużej, ale generalnie mi to nie przeszkadza, bo jak sie kocham i dojdę, to mogę kochać się dalej tylko muszę zwolnić na kilka pchnięć, więc mi to nie przeszkadza, chociaż fakt pieszczoty oralne szybko siadają. Generalnie nie martwić sie bo to najbardziej zabija, tylko zacisnąć zęby i trenować a jak kobieta nie dojdzie, to są inne sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest trochę tych wynalazków na potencję, ja się sam ostatatnio dałem przekonać do takiego wsparcia i zamawiałem internetowo dr Penigreat w żelu. Jest efekt i to nie jeden :) Rozmiar mi się powiększył i ogólnie podczas akcji jestem bardziej pewny siebie, nic mi opada gdzieś w międzyczasie, jestem twardy jak dąb Bartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli cię to pocieszy to nawet dojrzali faceci mają niekiedy ten problem u Was to kwestia wieku zapewne. Minie nie bój się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×