Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *syla

blyszczyk powiekszajacy usta

Polecane posty

Gość *syla

Sephora - Gloss Repulpant reklamowany jako blyszczy powiekszajacy usta o 20%, poprzez "mrowienie" (podobno chili) - sprawia, ze usta "puchna" czy ktoras kaferariuszka stosowala to cudo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marketingowa ściema, wystarczy kupić w drogerii błyszczyk i kontórówke pod kolor, ton ciemniejszą i już usta się powiększą ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekająca SL-em
Taaa... Szczypie z 5 minut i faktycznie usta robia sie troche pelniejsze. Po 5 min. jednak efekt zanika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *syla
w sumie racja :D jednak ja nie lubie sie zbytnio malowac (o konturowce nie ma mowy) czytalam recenzje tego produktu i byly rozne - w sumie pol na pol - myslalm, ze moze sa tutaj dziewczyny ktore go uzywaly i podziela sie wrazeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic na wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *syla
ktos jeszcze :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomijam ze ciemniejsza
konturowka to wiocha i obciach a takze nienaturalnie wyglada ale trzeba byc na prawde glupim zeby sadzic ze usta obwiedzione ciemniejsza kreska beda wygladac na wieksze:O to tak jak biodrowki wydluzaja nogi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *syla
dobra ksiezniczki ;) nie klocic sie tutaj !!! pytalam o konkretny blyszczyk i jego dzialanie :D moze znajda sie jeszcze babaczki, ktore go wyprobowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja go mam ale nie spodziewaj się cudów To normalny błyszczyk, ale prezentuje się ładnie na ustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×