Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pepe333

Praca na umowę zlecenie a kredyt

Polecane posty

Gość azazee
hej,mam takie pytanie...mam ok 6 tys kredytu lacznie z limitem kredytowym w bz wbk (jak bralam to mialam umowe na czas okreslony, chyba jeszcze jakies 5 m-cy) teraz chce wziac 8 tys z malymi ratami i splacic tamten...ale nie w bz wbk tylko innym. w ciagu ostatniego roku pracowalam non stop, tyle ze w roznych firmach.teraz jestem przyjeta od niecalego miesiaca,umowe o pracę mam do maja ( na pewno przedluza...ale to oczywiscie nic dla banku nie swiadczy ze ja to mowie)... czy jest szansa ze dostane gdzies te 8 tys?? może byl ktos w podobnej stuacji i wie jaki bank udzieli mi tego kredytu i czy w ogole ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam problem ponieważ nie mogę dostać kredytu w wysokości 1000 zł na okres 6 miesięcy.Pracuję na umowę zlecenie od 2008-04-06 do dnia 2010-06-30 . Średni dochód za 6 miesięcy wyniósł 737 zł netto.Nie wiem gdzie mam się zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studenciak
pracuję na umowę zlecenie moje miesieczne dochody to okolice 2000 zł. jestem studentem pracuje ponad 1,5 roku dla jednej firmy potrzebuję kredyt około 10 000 zł. czy jaki kolwiek inny bank oprócz mojego czlii mbank bo u nich drogie są kredyty da mi takowy? w miarę tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vorel
dostaniesz, np w Boś banku a skad jeste odezwijj sie na kom 603760187

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip10
czy pracujac na umowe zlecenie zarobki miesieczne około 1100 netto umowa na3 miesiące mozna dostac pozyczke około 1500zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonana
witam pracuje na umowe zlecenie 3 mieś wynagrodzenie ok 1100 zł/mieś potrzebuje 5 tyś pożyczki czy jest jakaś możliwośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habza Finanse
Wszyscy, którzy posiadają stałe, regularne wpływy na konto, jednak ich umowa trwa zbyt krótko, mogą starać się o uzyskanie kredytu w "swoim" banku, np w formie limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petarka
Można dostać kredyt wyłącznie na podstawie umowy zlecenie, ale warunki są wszędzie różne, dochodzi okres trwania umowy. Złóż wniosek przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe to puszczą ci te wszystkie wnioski tam, gdzie faktycznie będziesz miał szanse na kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampodzian
Jak długo GTF rozpatruje te wnioski? Długo to trwa? I czego się można dokładnie spodziewać, jakich warunków? Czy wnioskując z umową o pracę te warunki będą lepsze? Mam na myśli całościowe koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×