Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nesti

komu chłopca, komu dziewczynkę D

Polecane posty

przedstawiam wam tu tabelkę wg której mozna podobno wyznaczyc płec dziecka juz po poczęciu... ku mojemu zdziwieniu, zgodnosc danych potwierdziły moje trzy koleżanki ktore są młodymi mamusiami :) wiec jestem w szoku. sprawdzcie!!! http://jolmys.webpark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po poczęciu raczej nie ma możliwości zmiany płci dziecka. Co prada wg tej tabelki mam faktycznie córe, ale w momeńcie połączenia plemnika z komórką płeć już jest ustalona i nie zmieni się. To nie żaba afrykańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! oczywiście, chodzilo mi o mozliwość przewidzenia jaka bedzie płeć dziecka :) manipulacje w tym temacie to juz nie leżą w naszej mocy, zdecydowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej mamci te się sprawdziło :D Coś w tym jest, aczkolwiek ja nie wierzę w te bzdety, ale kurcze, spawdza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie jaskółki mówia ze będzie syn, ta wróżba tez tak twierdzi, ja też mam przeczucie że potomek bedzie płci męskiej, zobaczymy za 7 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinacz
sprawdzilam moje 3 siostry i sie sprawdzilo,kurcze a mialam nadzieje,ze nie i co teraz myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też
sprawdziłam siebie i bratową z trojgiem dzieci i bzdura! należymy więc do tych 8% u których się nei sprawdza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura wychodzi mi że powinnam mieć syna a mam mieć córeczkę.Chociaż dopóki się nie urodzi to nigdy nie ma 100% pewności.Znam niejedną osobę która wg usg miała mieć dziewczynkę a po porodzie okazywało się że to jednak chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura,wychodzi że 5 i pół roku temu urodziłam córke a mam syna i wychodzi ,że teraz urodze syna a ma być córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się sprawdziło co do minuty (ale licząc godzinę stosunku, nie zapłodnienia) mi wyszło, rzeczywiście mam dwie córy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest bez sensu test, bo wychodzi na to, że wszystkie dziewczyny w moim wieku, które w tym miesiącu zajdą w ciążę - będą mialy dziecko tej samej płci!!!! :-0 Bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugqfrbkc
a mi wyszła córeczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
mi tez dziewczynka sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amimii
sprawdziłam na 4 znajomych osobach - nic się nie sprawdza ! dziwię się, że wierzycie w takie bzdety, to że komuś się zgadza, to akurat kwestia statystyki. Nie bądźcie naiwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w skuteczność tej tabelki, aczkolwiek mnie się sprawdziło. Moja pani doktor jest na 100% pewna, że urodzę chłopca i wg tej tabelki również powinnam urodzić chłopca. Ta tabela wydaje się szalenie nielogiczna, bo według niej wszystkie 22-latki, które poczęły dziecko w sierpniu, powinny urodzić chłopca, to aż za piękne, żeby mogło być prawdziwe.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×