Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3jabłuszka

3 DNIOWA JABŁKOWA NA OCZYSZCZENIE Z TOKSYN-czy bespieczna???

Polecane posty

Gość 3jabłuszka

Czy ta dieta 3 dniowa jabłkowa jest bespieczna i zdrowa?? Kto może doradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia12345
?????nikt nie słyszał o niej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... nie słyszałam o takiej diecie ale, najważniejszą frakcją błonnika pokarmowego zawartego w jabłkach są pektyny. Nie są one trawione, a jedynie rozkładane na składniki prostsze przez bakterie probiotyczne zasiedlające przewód pokarmowy w końcowym jego odcinku. Te prostsze składniki to kwasy tłuszczowe absorbujące jony metali ciężkich. Właściwości detoksykacyjne jabłek wykorzystywane są więc przy silnych zatruciach organizmu objawiających się biegunkami. \"Wymiatają\" z przewodu pokarmowego niestrawione resztki pokarmowe, działają neutralizująco na substancje toksyczne i kojąco na błonę śluzową przewodu pokarmowego. Jabłka skuteczne są również w walce z zaparciami- zawarte w nich kwasy organiczne hamują rozwój bakterii fermentacyjnych i gnilnych w jelitach, a pektyny staja się pożywką dla korzystnej mikroflory, która usprawnia procesy trawienne. Zapobiega to zaleganiu treści pokarmowych, usprawnia perystaltykę jelit. ale wiadomo z żadną dieta nie można przesadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w to nie wierzysz
że w trzy dni jabłka oczyszczą twój organizm? :P Jak chcesz naprawdę zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia, to pij alveo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietowapanienka.....
jeżeli trzy dniowa to bezpieczna ...pisali o niej w miesieczniku Super Linia...trwa 3 dni, zjadamy jabłka przez całe tzry dni...to jest oczyszczająca. Po pierwszym dniu może boleć głowa...i zjada się dużą ilość jabłek ,w drugim dniu już zjadamy mniej.....jakoś tak to przebiega ...oczywiście 2 litry wody obowiązkowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chyba w to nie wierzysz- oczywiście, ze wierze... jabłka maja właściwości fermentacyjne w przewodzie pokarmowym ale te spozywane na surowo...natomiast potarte są skuteczne na biegunki... oczywiste jest, ze jabłka surowe przeczyszczą cie po 3 dniach stosowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa oczyścisz sie z toksyn
w trzy dni jedząc tylko jabłka :P w najlepszym razie bedziesz miała sraczkę i jak myslisz czy po tych trzech dniach będziesz już na zawsze odtruta, piekna i zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj...nie na zawsze odtruta...ale pomaga to pozbyć sie toksyn... pisze ze w 3 dni delikatnie oczyści, toksyn sie pozbedzie ale nie tak hop od zaraz...jednak dieta ta coś dać musi...ale ty zapewne lepiej wiesz bo studiujesz dietetyke, a nam na uczelni kit wykładają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3jabłuszka
dzieki za wypowiedzi:) tylko człowiek juz sie gubi z tym wszystkim!! tak czy siak chciałam oczyscic przewod pokarmowy z toksyn i resztek niestrawionych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak najlepszym sposobem na oczyszczenie organizmu jest głodówka 3 dniowa podczas, której pije sie duzo wody- ale trzeba robic to z głową!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm nie wiem dlatego sie pytam,bo ginekolog mi mówił,ze jak ktos sie odchudza to okres zanika,albo sie spoznia,ale w sumie to jest oczyszczanie to nie wiem:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... oczyszczanie oczyszczaniem...zależy czy polega to na oczyszczaniu organizmu z toksyn czy na przeczyszczaniu...jeśli mówimy o tym pierwszym to myślę, ze nie bedzie to miało żadnego wpływu na tabletki...jeśli znowu dieta jest przeczyszczająca to wiadomo, ze tabletki nie beda dobrze wchłoniete i moze coś zaszfankować...ale myśle, ze powinnaś dokładnie dopytać ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ktoś sie odchudza to wcale okres sie ani nie spóźnia ani nie znika... sama robiłam diete 1000 kcal przez 3 miesiące (byłam wykończona) ale okres był, nie spóźniał sie i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3jabłuszka
dzis pierwszy dzien dnia jabłkowego za mną:):)nawet fajnie bo uwielbiam jabłka,tylko,zeby mi to na zdrowie wyszło:):).W sumie niby miało mi byc słabo i krecic sie w głowie bo tak jest w pierwszym dniu..ja tam nie odczówam nic takiego moze dlatego,ze za duzo jabłek zjadłam,bo jakby tak policzyc to moze z 10 duzych:)..zobaczymy jak dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3jabłuszka
yohimm a teraz jak sie odżywiasz?? ja zaplanowałam sobie diete rozdzielania no i niektore ciekawostki ze srodziemnomorskiej:) ale mam zamiar tak sie odzywiac przez całe życie:):)a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzałam sie tak, schudłam i tzrymam...przez te 3 miesiące nauczyłam sie ograniczać jedzenie, nie podjadać...choc najwiekszą zmorą są dla mnie słodycze, ale jakoś daje rade... czasem jak mam \"humor\" to zrobie sobie dzień ubogoenergetyczny...ale to bardzo rzadko...teraz jem moze ok.2000 kcal... ale bez podjadania, zdrowo...pije czerwona herbate i od czasu do czasu zarzuce sobie therma line ale to jak mi sie przypomni czyli sporadycznie... no i przynajmiej oprócz w-fu to 2 razy w tygodniu zmusze sie do ćwiczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaa
ja słyszałam,ze to bardzo dobrze działa na przewód pokarmowy tylko po zakonczeniu nie mozesz sie rzucac na jedzenie. Moze tez spróbuje,ale chciałam sie dowiedziec czy ktos to juz stosował na sobie i czy jest zdrowa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłonkania
Jak efekty tych co na tych jabłkach żyli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam zamiar zaczac od jutra:)bo kiedys przez to przechodziłam i schudłam 2 kg i dalej mi sie utrzymuje:):) tylko nie mozna po ty zucac sie na jedzenie:P:P A tak wogóle to toksyny chyba opusciły moj organizm i czułam sie lekka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłko z jabłonki
jak to jest z tą dietką???czytałam,ze pare dni przed jej zastosowaniem wazne jest zrezygnowanie ze słodyczy, wedlin i alkoholu...! wie ktos cos na ten temat????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłka i bedzie ok
Ja od dzisiaj zaczełam stosowac tą dietke.Przez cały dzien jadłam tylko jabłka i piłam herbatki ziołowe.Zjadłam 7jabłek przez cały dzien.Jeszcze dwa dni bede jadła tylko jabłka a pozniej zastosuje sie do zasad zdroego jedzenia.:) Czy ktos stosował ta dietke w ostatnim czasie...jezeli tak to jakie są efekty i ogólne samopoczucie:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłka i bedzie ok
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×