Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

ile z nas twierdzi ,ze znalazli tego jedynego???

Polecane posty

a raczej pytanie kieruje w strone ile juz mialyscie i mieliscie partnerek/partnerow i czy wam ciagle malo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze sie znalezli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eularoiaaa*
Dla mnie ten Jedyny to miał byc ten, co tuli sie, jets romantyczny, ciepły, inteligenty I powiem, ze ci z ktorymi miałam stycznosc nie mieli wszytskich tych cech:) a Jeden miał i ma:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem :P literowka poszla eularoiaaa* ale ejstes pewna ze z nim bedizesz juz zawsze,albo masz taka nadzieje? widze ,ze jest obecny do dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eularoiaaa*
tak obecny do dziś:) Tak ciągle tak myślę że zawsze razem Tak we dwoje na herbatce na szlaku na plazy w domku we dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam, znaczy mam taka nadzieje, ale pasujemy do siebie jak 2 polowki pomarancza, kocham go na zaboj i z tego co wiem on mnie tez ;) pozdrowienia dla wszystkich szczesliwcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak chce: byc pewna..ale wiem ,ze to nie ten :D zazdorszcze wam ,ze macie kogos ,kogo jestescie pewni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda do czasu aż nie wymieni
go na lepszy model :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferblat
A moim zdnaiem nie mozna byc tego pewnym. Tak jak nie mozna sie zakladac,ze za chwile nie walnie w nas piorun.Nie da sie przewidziec swoich uczuc za 50 lat. Chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piija
bardzo bym chciala juz na zawsze byc z moim obecnym mezczyzna, ale kiepsko to widze, po prostu czuje, ze to sie kiedys skonczy...smutne to, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×