Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość batattka
??????????????????????????????????????????????????????? PLEASE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Martinezzz
Cześć jestem nowym dj-em na formu ale nie w zawodzie. Pracowałem wiele lat w Radiu i od kilku lat zajmuję sie prowadzeniem wesel i innych imprez na tgerenie Warmi, Mazur i Podlasia. Jeśli dacie zaprosić sie do współpracy bedzie mi bardzo miło. Pozdrawiam Dj Martinez 788080488

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Martinezzz
. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 krążki
benedyct01 -ja myśle że to pisze ten od 3 krążków z kapeli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka 12345
Dj Martinez - dobry dj , byłam i słyszałam .Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezystorek.Pan
Czas najwyższy,aby każdy kto chce się zareklamować, robił to uczciwie.Właśnie forum do tego służy.Piszcie nazwę swojej firmy,podajcie kontakt,i w krótkim opisie co możecie zaproponować.Właśnie tylko kulturalny sposób reklamy,utrwali się na stałe w świadomości.A krytykantów,bedziemy tak wyszydzać że sami zrezygnują z takiej praktyki.Pozdrawiam DJ,zespoly,fotografów,kamerzystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywny młody
Popieram rezystorka,po to jest forum. Tylko wypada aby reklama była adekwatna do możliwości firmy i nie wprowadzała w błąd potencjalnej pary młodej . Jak ktoś siebie reklamuje jednocześnie podając wykluczające się informacje które można gołym okiem zweryfkować , to co dopiero będzie na ślubie. Przecież wszystkim chodzi tylko o prawdę .Dlatego uważam że piszących bzdury usługodawców należy weryfikowaćna ile to możliwe . Dlatego Nieporawdą jest że dnia 05.05.2012 w restauracji Dolce Vita grał DJ Arec, w wymienionej restauracji tego dnia grał pan Frącek-informacja uzyskana od szefowej Dolce Vita.Oczywiście znają takiego dj Arca , ale tego dnia było jedno wesele i grał na nim tylko pan Frącek.Dzwoniłem i pytałem dlatego że byłem zainteresowany Pańską ofertą .Ale w tym wypadku -rezygnuję. Nieładnie kłamać panie Arcu.A to jest już oszustwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Arec Nowak
Dj Frącek jest wspólnikiem firmy Arec Nowak.pl nic dodać nic ująć. Jeśli Państwo nadal chcą szukać prawdy prosze zadzwonić do niego i sie zapytać, tylko skoro jesteście tak dociekliwi to do pod który numer zadzwonicie, do którego z Frącków, a czy przypadkiem nie do mnie się dodzwonicie? Dodatkowo dodam, uprzedzając pytanie kolejne, że Nasze firmy są połączone Dźwięk i światło należy do Franzaudio, a organizacja i dj-e do ArecNowak.pl. Kształcimy naszych dj-ów od lat i zapewniam nie w kwestii fotograii. Prowadzimy szkolenia i wysyłamy na targi do frankfurtu by mieli pojęcie o najnowoczesniejszym sprzęcie. Pewnie wielu z konkurencji nawet o takich targach nie słyszało. Polecam Frankfurt Pro Light & Sound. Zanim Nasz dj zagra sam imprezę jeździ z nami conajmniej przez rok czyli ok 100 róznych imprez. Nie kazdy oczywiście zostaje Dj, ale może nadawać się do realizacji świetlnej, bądź dzwiekowej.Posiadamy 12 Sprawdzonych od lat dj-ów w Naszej firmie, i każdy klient jest poinformowany o tym który dj prowadzi jego przyjęcie. Dodatkowo klient kontaktuje się i ustala wszystko z dj który bedzie prowadził jego przyjęcie. Jeśli konkurencja potrafi podcinać sobie nogi, a my potrafimy od kilku lat pracowac ze soba razem w jednej firmie to jest ich problem a nasz SUKCES!!! Nie zamierzam więcej sie tłumaczyć z Państwa podejrzeńi deklarować swojego profesjonalizmu bo po raz kolejny stwierdzam iż każdy z Was może zadzwonić i potwierdzić nasze kompetencje.. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania prosze dzwonic osobiście lub pisac na maila, ponieważ z zamieszczonych postów ewidentnie widać, że ktoś czepił się tej imprezy jak by miał żal iż go tam zabrakło. Za każdym razem zmiana pseudonimu o czymś chyba świadczy drodzy członkowie forum. Pozdrawiam jeszcze raz i polecam ochłodzenie emocji konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Arec Nowak
A co do reklamy dziwi mnie fakt, iż od 105 strony umieszczam ją na forum i nikogo nie interesowało do tej pory nikogo. Dziwnym zbiegiem okoliczności po napisaniu że " U nas Dj Bedzie zawsze Dj-em a nie fotografem " w niedzielę otrzymuje telefon z numeru zastrzeżonego z pogruszkami, wyzwiskami żebym się nie wpier... kto kogo wysyła na imprezę czy dj fotografa czy fotograf dj-a. Do tego te zmienne pseudonimy więc chyba wiadomo kogo bolą te całe ogłoszenia. Nic chyba trzeba teraz poczekać na kolejny telefon z pogruszkami i zgłosić sprawę do prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka 12345
Czyli jednak prawda , młodzi opisują że grał Dj Arec , a teraz wyszło że jednak to był dj współpracujący z dj Arcem. Proszę trzymać się faktów. Bo prawda jest taka że tego dnia Arec nie grał tej imprezy i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale lipa
Cytuję-"Pan Arek dodatkowo dorzucił nam w gratisie projekcje naszych wspólnych zdjęć na scianie obok stołu młodych. Wyświetlił na naszymi głowami obracające sie napisy z naszymi imionami. Poprostu cudownie. Wszystko zgodnie ze wspólnymi ustaleniami i do tego mnóstwo ponad" Z tej wypowiedzi jasno wynika że grał Dj Arec, a teraz niby Frącek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Arec Nowak
Widze, że czytanie ze zrozumieniem ciężko niektórym przychodzi. Młodzi polecali firme Arek Nowak.pl. Oczywiście ustalenia techniczne były ze mną i to ja decydowałem o kwestiach finansowych oraz który dj ma zagrac. Po rozmowach prowadzonych z Para młodą, zdecydowali sie na zatrudnienie dj-a z mojej firmy. Trudne do zrozumienia??? Nadal Polecam swoją firme na Państwa przyjęcia i skończmy grę w słowa bo mimo że inaczej sie kazdy podpisuje to mam wrażenie iz na tym formum walczę ja sam z zazdrosną konkurencją, czego nikt od paru postów nie podważył. Czyli Panowie dj-e z konkurencji, pewnie nie mający własnej firmy nawet, pracując na czarno, grając z pirackich nagrań znaleźli sobie tamat zastepczy na problemy rodzinne, bądź zawodowe i starają sie nam cos przekazać co ich boli, ale sami do końca nie wiedzą jak. Z szacunku do reszty na forum przestaje pisac rozwiązania Waszych problemów i czekam na kolejne telefony o przyszłych i zadowolonych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem dj
Jestem dj z Bialego,i tutaj nie popre moich ziomali.Dj Arec jak widac na jego stronie jest naprawde zawodowcem.I daleko nam ,no moze z paroma wyjatkami,do takiego sprzetu,oswietlenia itd.ktorym dysponuje firma dj.Arec. A pan hybryda,fotograf-dj,niech sie zamknie,nie wypisuje zlosliwych postow ,i nie wydzwania z pogrozkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem dj
Pokazcie mi firme w Bialym ktora zatrudnia 12-stu dj.Poprostu zazdrosc przez nie ktorych przemawia.,Sledztwo goni sledztwo.A caly Sherlock dj-fotograf,juz sam sie gubi w tym co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj morze.
Polecam Dj Bałtyka,dobry fachowiec .Umie prowadzić imprezy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolka Papy
A którego polecasz Krzysztofa czy Pawła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Arec Nowak.
Jestem właścicielem firmy wiec jak mam pisać. Niemialem zamiaru nikogo obrazić podziwiam każdego DJ-a który do czegoś dąży. Pan dąży tylko do poniżania i obrażania innych i moje słowa tyczyly się tylko i wyłącznie do chamskiej, nieuczciwej i bezczelnej konkurencji. Zrozum szanowny Panie iż nikt o Twoich problemach emocjonalnych nie ma zamiaru czytac. Daj juz spokój i przestań się publicznie kompromitować. Można być dj-em, można być fotografem, ale przede wszystkim człowiekiem a nie dwulicowym plotkarzem który swoje błędy stara się wcisnąć i przypisać innym zmieniając tylko loginy i zastrzegając numer. Moja firma to zawodowcy i profesjonaliści a Pan? Po kulturze widać nie bardzo. W tej branży liczy się pokora! Dzięki za słowa wsparcia i uznania. Pozdrawiam tych co maja zdrowie to czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jambo Bambo1234
MUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Arec Nowak.
A kto to ten Bałtyk jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1zl+vat
Ty kolezko, rolko papy,po ile za metr.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1zl+vat
Panie Arku jest to spoko dj.Ale niech pan nie daje sie wkrecic w te rozmowy.!!Jak pan widzi temu fotografowi zalezy sklocic pana z dj.-ami Bialostockimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yetti88
Dj. Dinozaur.tel.685487212.Wesela, bale.Tanio, profesjonalnie, polecam siebie.I wszyscy mnie polecajcie.Prosze, blagam;c;cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Arec Nowak
Nie wiem jak ktoś to robi ale uwaga poprzedni post nie jest przeze mnie napisany. Ktoś ewidentnie stara się podszyć i zrobić antyreklame. Uprzedzam ze wszelkie działania robione pod moim nazwiskiem będą ewidentnie sprawdzane i podawane do sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selawvvii
To pan nie wie kto napisał o tym Bałtyku? Łatwo się domyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza Iwanowska
A ja polecam Dj MArko ,profesjonalista w każdym calu. Grał u nas na weselu i sprawdził się znakomicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Arec Nowak
Nie ja pisałem i pytałem ponieważ nie chcę sie angażować w konflikty. Niech w końcu każdy z firm konkurencyjnych zrozumie, że jak sobie zaczniemy wzajemnie robić antyreklame to nikt z nas nie zarobi a ktoś inny. Jeśli nie umiesz się ogłaszać to się nie ogłaszaj , a jak chcesz zrobić sobie reklame to nie oceniaj i nie oczerniaj bo klient przy wstępnej rozmowie sam zweryfikuje kto jest zawodowcem a kto tylko pozerem i naciągaczem. Dziękuje za wsparcie pisemne od forum. Polecam Dj którzy się w ten sposób ogłaszają, bo czasem ktoś ma szansę w dobrej cenie wstrzelić się w wolny termin. Zaraz w jakiś sposób postaram się zabezpieczyć login hasłem. Mam nadzieję, że to koniec tych głupich dylematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NC123
A ja polecam super zespół Nocny Kwartet , Grali na żywo w 100% ,prowadzący urodzony muzyk i zarazem organista.Naprawdę warto wziąć ten zespół.Polecam dla ludzi wymagających ceniących brzmienie i piękny wokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NC123
A ja polecam super zespół Nocny Kwartet , Grali na żywo w 100% ,prowadzący urodzony muzyk i zarazem organista.Naprawdę warto wziąć ten zespół.Polecam dla ludzi wymagających ceniących brzmienie i piękny wokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędyś Furak
Niech się każdy reklamuje.Po to są fora.Zleceniobiorca i tak zwerefikuje ile w danej reklamie prawdy było.A podszywanie się pod pary młode które żekome pochwalne pieśni piszą mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika i Rafał
Nie mieliśmy typowych poprawin. Był obiad dla bliskij rodziny od 12 do 16 wiec jednak chyba mozna było napisać coś o dobrej firmie. Widzimy z mężem sporą zazdrość konkurencji na forum... Wszystko da się potwierdzić a jesli macie wątpliwości to poproście o spotkanie z nami i wszystko Wam opowiemy sami by rozwiać Watpliwości. Wesele było super a Firma P. Arkadiusza spisała sie super! w 100% podzielamy wszystko co napisał. Przykro nam tylko, że tyle zamieszania zrobiliśmy tym postem. Jeszcze raz polecamy i pozdrawiamy wszystkich z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×