Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość H4H4H4H4
Juz naprawde wystarczy w tym temacie.Zazdrosna konkurencja niech sie wezmie do pracy,a nie do krytykowania wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturalny Flondze
Jestem sluchaczem A.Muzycznej,nawiaze wspolprace,jako klawiszowiec.Adam Fondzynski. flondze07@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impresion
Witam! Zapraszam wszystke szczęśliwe, przyszłe Panny Młode na naszego bloga i fanpage'a pełnego inspiracji i pomysłów ślubno weselnych. Codziennie coś nowego... Dzięki nam zaskoczysz swoich gości, ciekawie zaaranżujesz swoją ceremonię i sprawisz sobie niesamowitą pamiątkę... polecamy, radzimy, podpowiadamy... równiez w kwestiach ślubu cywilnego! http://pracowniawyjatkowychchwil.blogspot.com / http://www.facebook.com/?sk=welcome# !/pages/Impresion-Pracownia-Wyj%C4%85tkowych-Chwil/40569 8126131352 ZAPRASZAMY i życzymy owocnych przygotowań. POMÓŻ NAM ROZWINĄĆ SKRZYDŁA! Impresion - Pracownia Wyjątkowych Chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Młody
Polecamy zespół vocals. NIe piją, swietnie grają i śpiewają! wrzucę ich adres strony www.vocals.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.p.
U mnie grał zespół Carino we wrześniu u mojej siostry a wcześniej u wielu znajomych i rodziny mojej i męża i jakoś wszyscy byli zadowoleni nie wierzę że chłopaki piją wesele prowadzą bardzo fajnie wszyscy się bawią nawet najgorszego nudziarza rozkręcą mam płytki z paru wesel 10 lat wstecz i teraźniejsze w ich wykonaniu mogę udostępnić(moje gg 12182848 możemy podyskutować na ten temat) na filmach jest czas wesela i są widoczni i nie widać że są pijani A te negatywne posty to z pewnością pisze jeden zespół on wie dlaczego to robi jak nie chce się ujawnić to czas z tym skończyć i nie mieszać z błotem .Nawet te wszystkie posty są takie same tylko inaczej sformułowane za takie oszczerstwa to Carino powinno wam wytoczyć sprawę cywilną chłopaki z CARINO nie dajcie się trzeba tępić takie chwasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metal 18
Czytając posty nie widziałem nic złego na temat Carino. Możesz określić jaki zespół masz namyśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktojaknieja
Ja będę miała wesle w Restauracji Nowy Grand, a jako zespół wybrałam KOLOR. Zobaczymy jak to będzie...po weselu napiszę co i jak.Pozdrawiam wszystkie Panny Młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka Lek.
Carino może i nie pije,tego nie wiem .Ale jest to słaby zespół,żec by jeden z najgorszych.A więc nie pojmuję tej autoreklamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z-kompanija
Poproszę coś na temat Grandu i Gracji.Akurat tylko te lokale bierzemy pod uwagę.Jeśli ktoś tam był obecnie, to proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimonko.kata.
Zośka Lek.. a ty co płeć zmieniłes??? czy moze włosy ci urosły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaha3
Wywalili ich z H.Wesele to pisze na Carino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaha3
Najgorszy to jest ,nie bede nazwy pisac bo zaraz sadem bedzie straszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tocoj.aliolr
Ty zakalo,jestes ostatni w bialym;D; ,a pozatym wez balsam na porost.Czy ty myslisz ze uprawiajac negatywna reklame ,wesel ci przybedzie?D;-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicaz
aaaaa.. juz wiem. Na Hej Wesele zbanowali to tutaj oczernia innych. A sądami to niech nie straszy bo jak rzeczywiście pisze to kiedys ktos naprawdę wytoczy mu proces cywilny a wtedy dowiemy się kim naprawde jest Gabriel 21 i ile zespołów, Dj i innych z branży oczernił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaatal.9
,,Cwaniaczek,,pozawalal wszystkie swoje wesela,i teraz nikt go nie bierze, to innym zazdrosci i wypisuje historie z palca wyssane.Mam pewne informacje ze terminy maja wolne,wiec bezrobotny gwiazdor sie nudzi i pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak widać
Tutaj kilku Gwiazdorów wysiaduje?!A jeden Gwiazdor-Fotograf I Dj zarazem. to nawet temat zmienia żeby od siebie uwagę odsunąć, jest naprawdę Pan śmieszny! Jak widać ten typ tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targi odbity paznokieć.
No jak widać, widać że to właśnie ty robisz wszystko aby odsunąć od siebie temat.Ktoś napisał o zespole Carino a tu znowu zwrot w akcji o fotografach , zespołach .Dawaj na tego fotografa, dj , zespół , maść na porost w łosów itp.a co tam.I tak wioska którą robisz mówiąc o okresach itp odbija się szerokim echem.Proponuję casting: Zgłaszajcie propozycje na nazwę targów, a były już. Ślubne,motoryzacyne,trupie,krajoznawcze jakie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hruytrokla78w
Czy ktos organizowal wesele w santanie,potrzebuje opini o tej sali ponoc jest niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qutaswielgus
Wszystkie sale w Białymstoku są do dupy , dj też są wszyscy do dupy aaaaa nie prócz jednego trupiego,kamerzyści generalnie wszcyscy do dupy a szczególnie to już fotografowie może ze 2 tylko fajnych jest a reszta to foto dj kamera krawaty wiąże usuwa ciąże .Zespoły generalnie to lepiej wziąć dj jak zespół bo tak lepiej .Polecam wywiad w tv białystok jest na stronie tvp białystok,kopara opada. Tylko tak naprawdę ludzie po weselach widzą jaka prawda jest , granie zaczyna 1 dj , okazuje się fajna zabawa jest to sobie golnę.Ale w pewnym momencie jestem tak naje.... że dzwonię po zamiennika aby dokończył wesele.Ale zamiennik okazuje się też być golnięty dlatego dzwonimy po trzeciego ,Trzeci szczęśliwie kończy zabawę. Dlatego jescze słowo a podam datę , miejsce i jakich zawodowców to dotyczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trocky lew
A jeden z tej bandy do dostał w ryja pod budką z kebabami,tak dobrze prowadził wesele że młody jak go spotkał z kolesiami to nie darował weselnej zniewagi.Też datę mogę podać ,ale poczekam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santana sala ok.
Sala bardzo dobra,jedzenie też ok. Ale sorry że ci tro piszę , bo zaraz będzie że zmieniam temat. Dltego piszę dalej -fotograf ,dj ,kamera ,maść na porost włosów ,wszystko do bani -musimy pisać tylko o powyższych tematach .Muszę zabijać, sorry pisać o kamera dj,dj kamera,wytrysk,okres,maść na porost włosów. Gabriel 21 strzel setę i galaretę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaazdanacalego.
!!!!! I znowu wesolo.A w Santanie jest rewelka.Czesto tam gram nobo jestem z zespolu,a i na balsam do wlosow zbieram.Jestem gwiazdorem tylko szkoda ze lysym.Ale mowcie na mnie Kombi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŚF
Polecam nowe forum , tu można pisać i przedstawiać obiektywne oceny . http://forumslubnebialystock.frix.pl/ Forum w budowie dlatego proszę o pomoc w tworzeniu forum. Grupa Ślubna Frix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostudzony
Apel , nie piszcie że łysy , z włosami,gabriel 21 czy fotograf,kamerzysta ,dj. Teraz kolega bez włosów myśli że to pisze gabriel, albo fotograf i zacznie się jazda na nich . Najlepiej nic nie pisać , nie prowokować .Rynek sam zweryfikuje wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitencja
jestem z bialego jest ktos tutaj tez?? nie znam nikogo mam rodzine ale nic poza tym nie mam z kim isc na spacer do baru czy polazic po galerich... tragedia umre chyba... mam 22 lata i jestem dziewczyna:D piszcie gg 39503060 chetnie poznam przyjaznych ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inesa 8397490289
Witam, czy macie jakieśinformacje na temat sali weselnej Gracja w Łapach? Będę wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie chcę wszystkich przestrzec przed zespołem na wesele o nazwie SKALAR. Byłam w sobote 19 maja na weselu, na którym grali. To jakiś koszmar. Napili się tak, że sami już nie wiedzieli co śpiewają. Poprosiłam o puszczenie jednej piosenki to zarządali 100zł ! Z wielką łaską puścili piosenkę, którą zamówił dla młodych ojciec chrzestny ( przy czym głośno przez mikrofon na całą salę poleciał tekst: "To co to teraz chrzestny stóweczkę daje"). Żadnego porozumienia z kolesiem, który śpiewał, był chamski, ordynarny, nieuprzejmy, o zamawianiu piosenek można pomarzyć chyba, że porządnie zapłacicie. Jednym słowem jeśli chcecie żeby wasze wesele poprowadził pijany jak świnia facet bez kultury to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaZielninska
Przesada wcale nie piją .Byłam z nimi na weselu i wódki nie widziałam na stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janboooo
Ze specjalną dedykacją dla wszystkich dla których dzień bez wylewania pomyj jest dniem straconym. Z repertuaru Lady Pank. W siódmym niebie nienawiści zmiłowania ani gram W siódmym niebie nienawiści lepiej niż na haju nam Nic tam nie jest wybaczone Byle drobiazg, byle grzech... Wszystkie chwyty dozwolone, by przywalić komuś, eh !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widziałam heh chcecie to bierzcie ja mówię co widziałam bo od tego jest to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×