Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

A jeśli chodzi o salę Gracja w Łapach byłam tam na weselu w tamtym roku, tragedii nie ma, jeśli podoba Wam się sala to dlaczego nie. Dodam tylko, że byłam też w Acapulco w Łapach i jedno mogę przyznać na pewno, jedzenie bardzo dobre, a obsługa po prostu rewelacja, miła, kulturalna, naprawdę robią dobrą robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaparasolka
ratunku !!! w 2013 mam wesele i zarezerwowaliśmy salę Alt w Kurianach bo zakochaliśmy się w niej od pierwszego wejrzenia a właściciel wywarł na nas rewelacyjne wrażenie. Jedynym problemem jest to, że sami nigdy nie byliśmy tam na weselu ani nie znamy nikogo kto już się tam bawił. Dziś dotarła do nas wiadomość, że "znajoma znajomej" była tam w sobotę i że jedzenie to totalna porażka!! cholernie skąpe porcje a z właścicielem nie idzie się porozumieć bo wszystko chce robić po swojemu. Czy ktoś może był i chciałby podzielić się opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlika
Po tym co się działo na poprzednim forum frix to nie wiem czy ktoś się odważy tam w ogóle pisać,poza tym dokładnie te same treści znajdują się tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forum frix
Prawdziwe fakty zawsze można opisywać , i nie ma znaczenia czy tu czy tam. Tamto forum łatwiej znalesć , jest idealnie wypozycjonowane w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia makuszewska
To nowe forum jest bardzo czytelne , tutaj 120 stron i trzeba wszystko od początku czytać . Informacja podana na tamtym forum jest szybko do odszukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mam pytanie czy ma może ktoś aktualny numer do hajnowskiego zespołu Heven? Bo ja mam chyba jakiś nieaktualny tzn od ponad tygodnia wyskakuje mi komunikat abonent ma wyłączony tel lub jest poza zasiegiem a miałam dostać umowę? I nie wiem czy mam szukać nowego zespołu czy po prostu gdzies wyjechali? proszę o pomoc bo nie wiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja ten numer mam i nie odpowiada :( nie wiem poczekam kilka dni moze gdzies wyjechali a jak nie to muszę rozejrzeć się za innym zespołem...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetka S.
To jest numer 604328756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabłudowianka
kto był na weselu w BobrowejDolinie ,słyszałam różne opinie o tym lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gc409ujkm
zalezy co masz na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darconia
Bylam tam na weselu i mi sie bardzo podobalo.ale kazdy ma inne gusta ,wiec nie wiem czy i tobie sie bobrowa spodoba.Bawilam sie w sierpniu w tamtym roku no i moze cos sie zmienilo ,tego nie wiem.A jeszcze jedno ,jak wychodzilo sie na dymka,to strasznie komary ciely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroncia1,2,3
Bobrowa Dolina jest fajna,naprawdę fajna.Super położenie i wogóle wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oalalllala
a ja juz po weselu i powiem tak sala santana złota na plus wszystkoi , ale zespół Vanad wymiótł świetniy polecam kazdemu taki zespol to skarb :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babybarbecue
Alt w Kurianach! również proszę o opinie na temat tego lokalu. Sala piękna tylko jak jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulli4.07.92
Alt to ladna sala? Co komu.a jedzenie dobre maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhhhhi
zobacz santane,tanio sliczne sale,i zarcie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabłudowianka
kurcze dowiedziałąm sie że do Bobrowej Doliny wszedł komornik i 4 czerwca ma byc licytacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyse kolano.
hyhhhhi i zabludowianka, jak dla mnie to ta sama osoba. Tylko jeden gosc tu pisze o tak póznej porze i w odstępach paru minut. chyba tobie komornik włazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompleks bd
Licytacja owszem jest ale działek w okolicy Bobrowej Doliny prywatnych dłużników. Kompleks w Bobrowej nie ma nic z tą licytacją wspólnego .Dlatego proszę ważyć pomówienia bo na to jest odpowiedni paragraf. http://www.dawro.pl/?module=licytacje&id=50568

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik.6
ten film,słownictwo to jakaś żenada,brak kultury dla tego co tu umieścił. Czy puszczacie ten film również swoim dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdumiona.o
A o co chodzi z tym filmem.? Ktos sie nudzi i filmiki wsadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palec w d
Palec w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wokalistka_90
Witam, Od pewnego czasu czytam co tu skrobiecie. Jestem wokalistką w zespole i nie zgodzę się, iż wszystkie zespoły grają z playback'u. Bynajmniej ten zespół, w którym występuję ja, z minidysków puszcza tylko piosenki umilające czas w trakcie przerw. nie mam zamiaru pisać z jakiego zespołu jestem, bo za chwilkę sądząc po poprzednich komentarzach, ktoś napisze, że się reklamuję czy coś, co wcale nie jest mi potrzebne. Rada do Młodych. Jeśli chcecie zamówić jakiś zespół to dla pewności porozmawiajcie czy odsłuchajcie go na żywo. Nie kierujcie się tym co na temat danych zespołów wypisują w internecie, gdyż w większości przypadków mogą być to wierutne bzdury, oszczerstwa jednych zespołów na drugich, aby zniszczyć sobie wzajemnie reputację. Prawda jest taka, że ten co dużo gada mało robi dlatego nie pytajcie innych na forach o zespoły, bo dj'e jadą po kapelach i na odwrót i w ten sposób nigdy nie uzyskacie szczerej odpowiedzi. To by było na tyle. Pozdrawiam i życzę udanych wesel i dobrze dobranych zespołów ;) Wokalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×