Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sara00

czy jest tu jakiś miły pan co mnie przytuli na dobranoc

Polecane posty

saraoo przy muzyce jest zawsze milej heh tylko odpowiednia muzyka do odpowiedniej sytuacji ;) a co masz na myśli hehe jeszcze??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilikianka u mnie go nie ma :(a może rouuś sam wypił i leży gdzieś tam....i płonie...:) No to pijemy za przytulańców:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papużko no mam otwarte na całego i już mi zimno sie robi w tym pokoju:9 a Ciebie nie widać.... :( fajne te Twoje szkraby jak takie rozrywkowe i przyzwyczajone do głośnej muzyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dida przecież jestem za tobą!!! tylko mnie nie zdepnij bo ja mała jestem:D Winka prosze mi nalać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkianka
Dida... zamykaj zybko okno bo się przeziębisz i gdzie bedziemy pic to piwko, winko i takie tam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilkianko zamknąłem już heheh a gdybym był chory to musiałybyście mnie odwiedzić :D heheh i pewnie wtedy też byśmy się napili winka piwka i takie tam;) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saraoo nio coś Ty heheh ja tam tylko jedno zdanie napisałem:) bo ktoś był bardzo wulgarny:) nie latam po innych topicach ;P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkianka
to otwórz je spowrotem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mnie dojrzałeś, a już się martwiłam że se stać będe z pustym kieliszkiem do rana:P Kładź się masażyk będzie!! Lilikianka przytulanko sara00 tuli tuli.. ROMuuś gdzie się podziałeś???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkianka
dida...winka z chęcia się napiję bo nudno mi trochę:( zaraz zwołam resztę ekipy:) oj oj oj widze że u ciebie dziwne rzeczy sie dzieją:) Papuzka działa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papużko jak mógłbym nie zauważyć hehe tyle kolorowych piórek hmmmm :) saraoo a Ty skąd wiesz że coś tam napisałem ?? hehe też latasz po innych topicach?? chodź się lepiej poprzytulać :): 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no działa masażyk ma zrobić podobno hehe ale jeśli masz ochotę na czerwone winko to zapraszam starczy dla każdego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkianka
winko ....mniammmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanie z miła chęcią.........:) ale muszę już kończyć ,bo ktoś mnie woła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkianka
saraoo nie uciekaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saraoo a kto Cie woła?? jak kocha to poczeka heheh ( takie powiedzenie jest podobno;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara00 szkoda, że odchodzisz:(👄 i przytulam cie🌼 Dida coś to winko mi za bardzo zasmakowało chyba wypije ci wszystko:P i jak się czujesz po delikatnym masażu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paużko jak wypijesz wszystko to będziesz musiała zostać na noc... bo nie wypuszczę Cię żebyś latała z promilami ;);) masaż rewelacja taki jak lubię relaksujący heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saraoo 🖐️ 🌻 dobranoc miłego przytulania i usypiania tego skarbu :):) i Tobie też spokojnej nocy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dida nie bój żaby!! najwyżej zapłace mandat bo nie mam prawka. No chyba że usnę:P Sara00 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×