Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniutek23

Czy są kobiety których dzieci mają Wasze nazwisko? Proszę o radę...

Polecane posty

Gość Aniutek23

Witam Sama bede niedlugo mamą z moim chłopakiem nie mamy ślubu, niby planujemy, ale to jeszcze nic konkretnego, nie jestem pewna czy on tak naprawde tego chce, bo mielismy wziac cywilny, ale ja przeciez nie bede go namawiala! a teraz jest juz za pozno bo to 8 mc ciazy. Interesuje mnie jak to wygląda u Was jesli dziecko ma Wasze nzawisko ale ojcostwo jest uznane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka05
Ja też miałam podobny dylemat, ale po rozpatrzeniu stwierdziliśmy,że nazwisko damy po ojcu a jak weżmiemy ślub będzie mniej problemów bo tylko ja zmienię nazwisko a dziecko nie będzie już musiało. Natomiast to, że ja i dziecko narazie may inne nazwiska w niczym nie przeszkadza,bo masz akt urodzenia dziecka i nikt nie będzie zaprzeczał, że to ty jesteś matką. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniutek23
Niby tak, ale jesli nie wzialabym slubu z ojcem dziecka, a dziecko bedzie mialo nazwisko ojca, do konca zycia bede miala z tego powodu prawdopodobnie problemy...nie wiem co Robic na podjecie decyzji mam juz tylko miesiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 878
a niby jakie problemuy? kobiety w malzenstwie nie zawsze zmieniaja nazwisko i maja z dzieckiem rozne. nei rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×