Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość innych

moda w niemczech...

Polecane posty

Gość szcecinianin
Ostatnio widzialem pare mlodych Nienek w Szczecinie, mimo dosyć slonecznej pogody były ubrane w odzież skórzaną skóropodobną! Jedna w takowych spodniach wyglądala super sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adin
eee tam ;p a co do tych spodni to jakis idiotyczny pomysł... nie moga sie w zwykłe spodenki ubrać?? myslą ze jak sie ubiorą i wymalują to będą ładniejsze?? bzdura ! dziewczyna ładna to taka dziewczyna która nie potrzebuje makijażu by zachwycać urodą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze laski to te
seksownie UBRANE ! styl ubierania dziewczyny świadczy o niej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superfrau
powiem tak...zu gdzie mieszkam,od razu poznasz Polke!! Po czym? Napewno nie po zniszczonych rekach czy siatach z Aldi... My Polki wyrozniamy sie stylem,umiejetnoscia doboru,i pewnie wiecznie tlenionymi wlosami...ale jak wszedzie sa mniej i wiecej zadbane kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1989
ja czesto bywam w niemczech bo tam narazie uczy sie mój chlopak. dziewczyny tam wyglądaja na duzo strasze choc maja zapewne 14-16 lat. umalowane, zbyt ostro wg mnie choc to kwestia gustu. ubieraja sie dość dziwnie jak dla mnie. w sumie chodzi o to by sie pokazac i ujawnic swoj styl. troche mi nie przypasował ten ich styl bycia ale coż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adin
u mnie w szkole (gimnazjum), pewna dziewczyna maluje się tak że nie można na nią patrzeć, podkreśla swoje i tak wielki oczy, kładzie na siebie tone pudru, a wargi świecą sie na kilometr... gdyby zdjeła z siebie te maskę to byłaby z niej fajna laska, a tak... kazdy chłopak mowi że to dzi...a....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćteraz
czy cos sie zmienilo w ostatnim czasie po naplywie uchodzcow? widze, ze w Polsce sie ubieraja wyzywajaco, a tam to raczej normalnie. nie sa tak wyzywajace, nie nosza takich miniowek czy dekoltow. Polki sobie musza dodawac pazura, bo maja kompleksy, Niemki i inne narodowosci tego nie potrzebuja. znaja swoja wartosc i nie musza bazowac na wygladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×