Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 innych

moda w niemczech...

Polecane posty

Go艣膰 innych

czesc, dziewczyny 馃尲 pewno niekt贸re z was mieszkaj膮 w niemczech, lub czasem tam bywaj膮;) zastanawiam sie jaki styl maj膮 niemki? co jest modne? moja kole偶anka, ktora ma tam rodzine, twierdzi, 偶e niemki przywi膮zuj膮 straszn膮 uwage do swojego wygl膮du, makija偶, farbowane w艂osy- to normalka... i 偶e wygl膮daj膮 na starsze...:> jestem ciekawa tej kultury, poniewa偶 wyje偶d偶am do niemiec na dwa miesiace;) i tak sie zastanawiam, czy z moim sportowym stylem bede brana za dziwad艂o:D pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 innych
i jakie firmy s膮 poplularnie w niemczech?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ja by艂am i mieszka艂am w Bawari
i tylko o tym regionie moge sie wypowiadac:) W Monachium dziewczyny sa pozbawione kompleksow a na ulicach widac wiecej puszystych dziewczyn niz u nas. Tam jest odwrotnie- dojrzale kobiety sa bardzo zadbane, dbaja o swoja firure a nastolatki otyle a mimo to modne, nie przejmuja sie swoja waga.Na ulicach jest kolorowo dziewczyny nosza najrozniejsze rzeczy, czesto dziwne i ogrinalne polaczenia. Nosza to co modne a nie to w czym wygladaja dobrze, czyli krotkie spodniczki, brzuchy i plecy na wierzchu, ogolnie brak kompleksow, wiec bedac tam mozna naprawde sie od nich wyzwolic:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 supergeilezieck
mieszkam w NRW i zgodze sie z poprzedniczka, ze w niemczech jest duzo wiecej puszystych mlodych dziweczyn na ulicach niz w polsce. Jesli chodzi o mode, to uwazalabym ze niemki ubieraja sie zachowawczo, nie extrawagancko, raczej nudno, przynajmniej w wieku ok 30 lat. mlode dziewczyny maja dziwny styl, powiedzialabym malo kobiecy, w porownaniu do polek. a najgorsze to juz sa nastoloatki, niedosc ze w wiekszosci pulchne, to bardzo tandetnie poubierane co niektore, prezewaznie tez turczynki... jesli chodzi o firmy, to pimki i orsey jest dla gowniar, zero jakosci, tak to ubieramy sie w promod, esprit, mexx, zara, daniels, h&m, zara...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ramOna_
hey, ja wyjechalam do kassel z rodzicami jak mialam 10 lat mieszkam tu jus 6 lat i jest super.mam rodzine w polsce i kuzynki, i one nie maja fajnych ciuchow. w polsce dziewczyny nie sa takie sexy, ale moze to pszez biede?? u nas nosimy orsay,esprit, roxy i buty buffalo sa fajne! esprit zayebisty! dziewczyny niemieckie sa zadbane bardziej tak mnie sie zdaje, a czesto bywam w polsce ale my nie mamy takiego jedzenia dobrego hihi bye

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ramOna_
fajne sa spodnice mini, topy duzo biszuteri!!! na disco mozna zaszalec

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ganaaaaafa
A mnie si臋 wydawa艂o, ze orsay to polska firma.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 innych
ganaaaafa- nie:D orsay mamy w ca艂ej europie chyba;> widzialam we francji, czechach a tutaj dziewczyny wypowiadaj膮 sie, 偶e jest jeszcze w niemczech;) ale na pewno za granic膮 nie znajdziesz diversa, reportera

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karoolka
moda w niemczech? to s艂owo tam nie istnieje! mimo, 偶e niemcy s膮 bogatym narodem, na ulicach a偶 bije BEZGU艢CIE I TANDETA tlenione w艂osy, badziewiaste sp贸dniczki, bia艂e kozaki i paski, cekiny, sztuczna bi偶utera- to tamtejsza MODA prosze, oto kilka zdjec z niemickiej dyskoteki; http://www.technobilder.de/gallery2/v/album171/album172/album173/DSC01027.jpg.html http://www.technobilder.de/gallery2/v/album171/album172/album173/DSC01042.jpg.html http://www.technobilder.de/gallery2/v/album171/album172/album173/DSC01053.jpg.html pieknie ubrane dziewczyny, prawda? ja podziwiam polki! maj膮 ma艂o pieni臋dzy, i musz膮 nie藕le kombinowa膰, zeby upolowa膰 fajne ciuchy, a mimo to widze du偶o fajnie poubieranych dziewczyn...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dru偶ba weselny
a co ty chcesz od tych dziewczyn ? normalnie ubrane moim zdaniem niemki nie s膮 tak zachowawcze jak polki , na wiecej sobie pozwalaj膮 , nie s膮 takie szaro-bure , mniej ogl膮daj膮 si臋 na to "co ludzie powiedz膮" no i nie ma jednej jedynej slusznej doktryny; zawze jak przyjad臋 do polski , to widz臋 dziewczyny poobcinane wszystkie na jedno kopyto - jak grzywki , to wszystkie grzywki , jak w艂osy r贸wne , to wszystkie r贸wne , jak rude , to wszystkie rude; w niemczech tego nie ma

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bo u nas na ulicach wcale
nie ma tadety, cekinow, blond tlenionych wlosow plastiku itp:P polki to po prostu klasa i chanel:P dziwczyny...litosci jedyne co nas rozni od niemek to tusza i mniejsza kasa:P te dziewczyny na zdjeciach sa akurat wyjatkowo skromnie ubrane... no i moim zdaniem to niestety my bardziej bezkrytycznie chwytamy mode w przeciwienstwie do innych narodowosci (no moze nie liczac wloszek) a takie bezkrytyczne malpowanie wcale nie jest dobre:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niemki to grube 艣winie
tandetne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mo偶e wkleicie
jakie艣 zdjecia niemek?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kie艂basa krakowska
Mieszkam w Niemczech i widz臋 r贸偶nie ubrane kobiety - jedne z gustem , inne tanio (mam na my艣li kurewkowato , nie 偶e tanie ubrania). Generalnie Niemki si臋 tak nie zabijaj膮 za moda jak Polki. Ubieraj膮 sie bardziej uniwersalnie , w swoim stylu , a nie tak , jak akurat moda zapieje. Nie ma tez jakiegos takiego wyczuwalnego w Polsce przymusu , 偶e od jakiego艣 wieku "wypada" albo "nie wypada". No i starsze kobiety dbaj膮 o siebie. Nie tak jak u nas , ze 40 lat to do dzieci , do gar贸w i w dresie albo jakiejs szkaradnej podomce. Ludzie o siebie dbaj膮, maja czas dla siebie , nie wydaj膮 wszystkich pieniedzy tylko i wy艂膮cznie na dzieci. Biegaja , je偶d偶膮 na rolkach ii rowerach. W Polsce spotka艂am si臋 ze stwierdzeniem , 偶e 25-letniej babie to juz nie wypada je藕dzic na rolkach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kie艂basa krakowska
I wcale nie jest tak , ze kazda Niemka to wielka koby艂a , niezgrabna i cie偶ka. Sa i takie niezbyt pi臋kne , koniaste , i 艣liczne dziewczyny , i baboch艂opy w wyciagnietych swetrach , i sexi laski w fajnych sukienkach albo innych ubraniach podkreslajacych kobieco艣膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pewnie ze nie wszystkie sa
brzydkie, ale generalnie w porownaniu z polkami wiecej z nich ma nadwage a co do dbania....u nas kobieta ktora ma 40 lat 2 dzieci i pracuje i zajmuje sie domem nie ma ani czasu ani kasy ani pewnie checi po calym dniu pracy zeby dbac o siebie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eee ... tam
Ja w Niemczech nie by艂am, ale by艂am na weselu gdzie po艂owe gosci stanowili Niemcy. Przygl膮da艂am sie jak s膮 kobiety poubierane. O wiele fajniej wygl膮da艂y Polki w por贸wnaniu do Niemek:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mbnn
no widzisz - a tam kobieta , kt贸ra ma 40 lat i 2 dzieci tak sobie organizuje 偶ycie rodzinne , 偶eby miec czas czy na sport, czy na jezyk , a i do pracy chodzi - bo nie jest nia艅k膮 na drugim etacie; facet tak samo jest wl膮czony w 偶ycie rodzinne jak i ona i TO JA ODCI膭ZA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mbnn
A Polki rozpoznaj臋 w Niemczech bezb艂臋dnie - po pokurczonej , zestresowanej postawie, po nieufnych , podejrzliwych oczach i po anorektycznej chudosci , uchodz膮cej u nas w Polsce za "zgrabno艣膰"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a nastolatki w niemchech
??? s膮 bardzo 艂膮dne? fajnie ubrane?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 innych
s艂ysza艂am, 偶e nastolatki s膮 艂atwiutkie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 celinka o.
nastolatki sa ubrane mniej wiecej jak u nas , tylko chyba troch臋 bardziej agresywnie; s膮 generalnie grubsze , cze艣ciej farbuja w艂osy; ale za to dorosle kobiety s膮 du偶o bardziej swieze ni偶 Polki , maj膮 w艂asny styl i nie zabijaj膮 si臋 za mod膮; z regu艂y ubieraja si臋 skromnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 innych
a jakie marki?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 celinka o.
nie widz臋 marek , mo偶e dlatego , 偶e s膮 zwykle wszyte wewn膮trz ubrania , a nie na zewn膮trz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艂adnie wygl膮da
orsay,esprit,tally weil

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alexxxa
A ja nie zabijam sie za mod膮, chodz臋 na j臋zyki i je偶dz臋 na rolkach. Ale mo偶e dlatego, ze mam tylko 1 dziecko. Chcie膰 to m贸c, wi臋c prosze nie generalizowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 polka z opolka
polki od razu poznasz na ulicach Niemiec. Kurtka przydluga, spodnica, siatka w rekach od Aldika, lec z jednego sprzatania na drugie. Zniszczone rece od sprzatania...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 polka z opolka
i zniszczone buty a przede wszystkim rece STRASZNIE ZANIEDBANE i stara trwala oraz odrosty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szalona20...
Niemki wog贸le nie maja gustu...Ciuchy og贸lnie s膮 艂adne i Qualitat jest dobra.Sama jak by艂am na wakacjach w Niemczech nakupowa艂am sobie do艣c fajnych i oryginalnych ciuch贸w w Kiku czy Tako Mode i wcale nie s膮 tam drogie...wydaje mi si臋,偶e one nie umieja ich ze soba zestawia膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 polka z opolka
stare babcie w niemczech jezdza w spodnicach na rowerach....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×