Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszamysza

hej.pytanie dla mam małych mężczyzn

Polecane posty

Gość myszamysza

jak jest z pielegnacją siusiaka podobno trzeba codziennie specjalnie go pielegnowac.napiszcie jak.dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Kiedyś był taki temat. Jedni lekarze mówią, że trzeba odsuwać napletek, inni że nie. Nikt ci nie powie nic pewnego, bo wszyscy sami nie wiedzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja słyszalam ze trzeba bo sie zrośnie i potem to dla dziecka wielki ból.ach.... już odmałego problemy z tą męskoscią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Ja nie odsuwałam, bo lekarz powiedział, żeby nie odsuwać i nic się nie zrosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breaker2
ja czytałam i "moja"lekarka tez ma takie zdanie-aby do roku nic nie ruszac tylko myc-i tak tez robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy starszym synku mowili ze nie trzeba. pozniej nagle zaczeli mowic ze trzeba. teraz Kuba ma 3 latka a nadal nie widac\"dziurki\" (cewki moczowej). teraz wszedzie slysze ze trzeba odciagac i odciagam u mlodszego od urodzenia(ie codziennie ale co drugi dzien ). I u Tomka widac juz \"dziurke\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breaker2
widze ze kazdy ma inna "szkołe" juz głupia jestem teraz nawet w necie sa sprzeczne info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena29
Mi lekarz też nic nie kazał roić i niestety musiała być interwencja chirurga, gdy synek miał 3 latka. (sklejony napletek). Teraz sam codziennie przy kąpaniu sobie delikatnie naciąga i wszystko jest OK. Uważam że trzeba to robić ale bardzo delikatnie i nie codzienie od małości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
witam mi położna nie kazała odsuwac zbytnio napletka tylko tyle zebym widziała tą jego dziureczke prez ktora siusia ze nie jest zapchana białym nalotem. Robie to namoczonym wacikiem w przegotowanej wodzie i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×