Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuzella

Moda na sukces wiele nieścisłości?

Polecane posty

dziwne jest to że Brooke ma już wnuka i syna chyba 18 albo 19 letniego sama miała jak zaszła na pewno 2o pare bo przecież już pracowała w labolatorium pewnie po jakichś studiach... a w serialu gar jakby miała z 30 dopiero, tak samo reszta bandy z jej \"rocznika\" ridge, thorn i masy czy jak się to wszystko pisze powinni mieć z 40 lat już albo i dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego wnuka
chyba nie ogladasz mody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten RIDŻ to stary piernik
jak moze grać 30-latka skoro ma 55 lat?????????? http://www.imdb.com/name/nm0609078/ przecież urodził się 4 marca 1952 roku więc bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ze ktos ma iles tam lat w rzeczywistości to nie znaczy ze tyle lat ma jego postac tak jak w beverly mieli 26 lat a grali 18 latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kazda niedziele
też to zauważyłam Blondyna ma dorosłe dzieci (t ajej córka wygląd strasznie staro). Blondyna w ciąży była po 30 (najpierw się uczyła, póxniej knuła przeciwko Forresterom, póxniej się za nich wydawała itd). Więc wg czasu flmowego jest koło 50-tki, z kolei jej znienawidzona teściowa Stephanie jest po 70, że o Ericu nie wspomnę. Cały czas mówię o czasie filmowym. Same wpadki i nieścisłości- ale skoro tam są mozliwe wskrzeszenia, to czemu nie takie cuda... Albo podmiany aktorów (ten blondyny ostatni kochaś, albo ten Spectry synuś... Była też kiedyś siostra młodych Forresterów, co była poparzona, ale sie wyleczyła w Paryżu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ridg jest tylko 7 lat mlodszy od Eryka a gra jego syna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję codziennie alkohol z ewą
Torm ma koło 40stkia Kim jest nastolatką 19 lat.Rick ma 18 lata a Mber 20. więc brook musi miec tez koło 40stki.wszystko tam nie trzyma sie kupy ale cóz. Nie wiem tez jakim cudem saaly spekrta urodziła 19 lat temu Cj? Ona 20 lat temu miała juz 55 lat a teraz ma chyba 70 na to wygląda. A twarz ciagle taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tym wszystkim zapomina sie ze np rik bridżet ridż i torn to jednak rodzenstwo;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popcornianka
Jeśli chodzi o Brooke nie słyszałam żeby w serialu ktokolwiek mówił że ma 30pare lat..a wy to słyszeliście?? To że dobrze się trzyma nie wyklucza, że może być dużo starsza, Zreszto TO TYLKO SERIAL, życie nasze jest również pełene absurdów, począwszy od naszego prawa skończywszy na naszych zawirowanych historiach zyciowych.. Ja np. mogłabym śmiało sprzedać swój życiorys do jakiejś telenoweli i napewno nie odbyłoby się bez komentarzy typu: to absurd, to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARKADIS
ridz i briget nie sa rodzenstwem, gdyz ridz nie jest synem erika tylko maksimo marone dawnego chlopaka stefy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkkkkkkkkkkkkkk
to jest moda i jej urok Jakto mówi moja mama przestanie oglądać jak eryk urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieścisłośc
to np taka sytuacja. W odcinkach w Polsce Thomas, syn Ridge'a, jest może 2-3 lata, a jego córki są może niecały rok starsze od małego Eryka, dziecka Becky. A w USA Thoma już po 20, bliźniaczki - nastolatki, a mały eyk wciąż jest dzieckiem, moze 7-8 lat, albo i mniej. No bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczkodanka
amber drugi raz ma kościelnhy.i welon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacze
a czego ma niemiec? tamten slub był uniewazniony wiec moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBLICZENIA
Brooke teraz ma mnw 20letniego syna Ricka i córkę czyli jest mnw kobietą koło 40stki, w tym czasie bliźniaczki się urodziły i Thomas jest mały... za parenaście lat jak Thomas będzie miał 20 lat, bliźniaczki będą nastolatkami to Rick będzie koło czterdziestki a Brooke koło 60stki DOBRZE LICZĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka_ns
ale ten ridz jest okropny kanciak jeden blllllee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phoeby
Ja najbardziej z mody lubie Dacon'a...moj bloog:wwwphoeby005.bloog.pl To bloog o modzie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phoeby
A poprawka...Deacon'a:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdjd
no i tak jest ciekawie. Chciałybyście czekać 20 lat aż dzieci dorosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhhbbjv
no przestancie to tylko moda na sukces - znak firmowy: nieścisłości i każdy tu z każdym... chyba tylko miłości lesbijskiej czy gejowskiej nie było (chociaz ja ogladam z doskoku może przeoczyłam) no bo przeciez serial - poprawny politycznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×