Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiss

co ja narobilam

Polecane posty

niedawno poznałam pewnego chłopaka przystojny,czarujący, wysoki pięknie zbudowany poprostu ideał, byłam z nim na balu sylwestrowym. Bawiłam sie wyśmienicie, apotem wrócilismy do niego. Chlopak balsamuje się, uzywa kosmetyków jak baba, mysle sobie przeciez to normalne a nawet super ze męzczyzna dba o siebie prawda :) uzywa nawet balsamu do ust. Ok przejde do rzeczy wszysko było ok az do momentu...jak sciągnął majtki okazało sie ze ma problem...z utrzymaniem wzwodu góra 10 cm ptaszka chudziuni taki..jak zobaczyłam to cos to poprostu ryknełam smiechem (ale ja głupia byłam) :( chlopk ma kompleksy a ja tak...Teraz sie do mnie nie odzywa nie wiem co we mnie wstapiło jestem głupia :( a on naprawde mi sie podobał a teraz cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza sie-żyj dalej..a dla przykładu cie skarcę-brzydko zrobiłaś-a teraz serio było minęło twój błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmazysz sie w piekle
nikczemna kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on nie jest gejem fajny chłopak tylko toche :P zakapleksiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo Dobrze
zrobilas. To za tego kolesia, ktory nasmiewal sie z moich piersi po dwoch latach karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzu
no troszku nabroilas,,ale ja tez tak kiedys podobnie mialam,,Ale nie smialam sie,tylko delikatnie wymknelam sie do domu,,,a potem cala droge do domu smialam sie az do lez!! A z drugiej strony,,jaka ty bys miala z przyjemnosc z 10 cm ptaszkiem,,Tak na dobra sprawe,wierz mi,ze dobrze ,ze tak sie stalo,,a nawet jak pozniej bys z nim byla,,to bys marzyla o 25 cm, i bys blagala na forum o takiego,,,jak jedna juz to wlasnie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem ze na tym balu
nie spozywal alkoholu? w przeciwnym wypadku jego impotencja bylaby co najmniej uzasadniona. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vengeance poznajesz swoich
w tlumie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchajło gawrył
po temacie myślałem ze się.....zesrałaś na randce.ale do rzeczy, dużo się nie pomyliłem, zesrałaś się nieco wirtualnie.kurwa mać.o co chodzi z penami?czy natura nie wie co robi?nie dopasowuje nas pod tym i innymi względami?dlaczego kobiety są takie po....ne?to nawet nie brak rozsądku,głupota itd.To najzwyklejsze kretyństwo z waszej strony.i takie tępe jesteście.dziwicie się potem,ze faceci uważają was za idiotki w wielu dziedzinach zycia, choćby - jesteście podłymi kierowcami.oczywiście nie jest to prawda, ale po zachowaniach takich jak twoje od uszczypliwości nigdy się nie uwolnicie.to tyle w temacie. ps.uważam twój topik za ku....ską prowokację, ale q przestrodze łatwowiernym to napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej izzu
chyba nie wiesz co mowisz, daje glowe ze te Twoje wydumane 25cm wyszlyby Ci wątrobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spożył i to sporo ale zaraz zasnał, rano jak przetrzezwiał wzielismy sie do roboty...A tak wogóle to on tylko anala uznaje...pewnie dlatego ze w pochwie jest za luźno...wiecie o co chodzi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów prawiczek sie przejmuje
ruchajło gawrył --ale się przejąłeś rola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest zadna prowokacja...Gdzies czytałam o kompleksie dojuana czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów prawiczek sie przejmuje
tiss juz skończ zaczynasz drażnić moje zmysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże ale sie spierdzialem
kto chce powachac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzu
nigdy ni powiedzialm ,ze o takim dumam,,odnioslam sie tylko do topiku "szukam 25 cm,," wiadomo,ze to przesada ,,:) Nie wiem co bym z takim robila,,;) Moj ma wystarczajacego,,nigdy nie mierzylam,,heh,,nawet mi to do glowy nie przyszlo,jest odpowiedni i jak dla mnie w sam raz,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×