Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniesia 31

Wymiana stolarki okiennej!!!

Polecane posty

Prosze o pomoc planuje wymiane okien w całym mieszkaniu i zdezydowałam sie na plastiki ale mam pytanie o co mam pytać sprzedawce i na co zwrócić szczególna uwage?Pytam sie bo to jest dość duży wydatek i chciała bym być zadowolona bo wiadomo robi sie to na lata .Dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcześnie urodzona
Cena zależy od: profilu - może być 3 i 5 komorowy (inne też), czy okna dzielone czy całe (jednoszybowe), czy otwierane łukowo i uchylne czy tlko otwierane, koloru (jakość) uszczelki, koloru ramy (białe czy drewnopodobne), jakości szyby, czy tylko montaż czy może montaż z obróbką ściany (wykończenie), czy zmiana parapetu czy nie (wewnętrzny, zewnętrzny). No i czy plastikowe czy drewniane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia31
proponuja mi profile 5 komorowe bo ciszej w domu i cieplej jest mała różnica w cenie ..proszę o jakąs pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewdzięczna córkai pasozyt
forum Murstor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcześnie urodzona
Ja teraz też wymieniam okna i wzięłam profile 5 komorowe, chociaż w innej firmie proponowali 3 komorowe, bo na nasz klimat wystarczająco szczelne - ale podejrzewam, że mieli jakąś wyprzedaż i dlatego. Na pewno poszukaj różnych firm i porównaj ceny. Polecałabym Ci brać u producenta, bo w punktach sprzedaży może być tak, że dziś jest punkt a jutro fryzjer i co wtedy z gwarancją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia31
ja sprawdzałam ceny w sz eściu firmach i jest różnica ok 600 zł (te same okna)zdecydowałam sie na veke tak jakoś do mnie przemówili bo nie naciągali mnie za bardzo i polecili mi blaszane parapety bo plastiki nie sprawdzają sie .mnie wymiana okien w mieszkaniu dwupokojowym ponad 39 metrów z wstawieniem wyniesie ponad 5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcześnie urodzona
Ja robię parapety z "parapetu" - blaty podobne do kuchennych. 3 okna (320x140, 140x140, 120x140) z parapetami i wstawieniem za ok 3700 zł. Uchylne i otwierane, 5 komorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Gealan 6 komorowe i polecam. Ilość komór podobno wpływa na izolacje cieplną /tak mówił fachowiec/ . Faktem jest , że nie mogę narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaję okna
Zajmuję się sprzedażą okien. I właśnie dziś naszły mnie refleksję. Ludzie szukają najtańszych okien. Połkną wszytko co sprzedawca im wciska. A potem nagle są zdizwieni, że nie tak to miało być. Zalecam rozsądek i znalezienie uczciwego sprzedawcy. Proponuję zmierzyć okna i taka listę posłac do salonów sprzedaży z prośbą o KOMPLETNĄ wycenę. Ps. Jestem dealerem okien. I wiem napewno, że cz esto bywa tak, że u pośredników te same okna są tańsze niż w salonie producenta. Kwestia rabatów. U mnie okna są tańsze niz u producenta z którym współpracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I proponuje dodatkowo wyposażyć okna w wentylatory ( ja na 5 spoorych okien mam 3) koszt jednego ok.100zł. o ile dobrze pamietam..... a przynajmniej mam pewnosc że moje mieszkanie ma stały dopływ swieżego powietrza, okna nie zaparowywują, nie skrapla się na nich woda... i w sumie to żałuję że nie zamontowałam ich wszędzie ... --- pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska100
ja mam okna 5komorowe od 4-5 lat z oknoplast z krakowa ale zanim je wybrałam miałam kosztorys zrobiony przez kilka firm-i nia sugerowałam się cena tylko co firma oferuje-jakie okucie.szyba. kolor -czy po zarysowaniu pod kolorem nie bedzie bialy plastik wychodził ,warto wziasc okna z montazem bo jest taniej 7%vat.ważne zeby firma dobrze obrobila okna i w srodku i na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zdecydowanie lepszym wyborem jest kupno okien drewnianych, nie tylko ze względu na ich znacznie lepszy wygląd, ale właściwości. Okna drewniane na zamówienie pozwalają na totalne spersonalizowanie i dopasowanie ich do budynku a co najważniejsze są równie skuteczne. Okna na zamówienie znajdziesz na http://www.hiperstolarka.pl/pl/produkty/stolarka-na-zamowienie/okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja trochę z innej beczki, znacie moze tę firmę http://www.gkproduct.pl/ zajmują się produkcja maszyn do stolarki okiennej. Potrzebuję takich urządzeń i nie wiem czy warto do nich kupić, jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj tutaj: http://www.ck-stolarka.pl - mają bardzo nowoczesne rozwiązania i wysoką jakość materiałów. Zamawiałam u nich niedawno z mężem okna PCV - świetnie się sprawują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×