Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANN555

CZY UŻYWACIE CALGON DO PRANIA ?

Polecane posty

Gość ANN555

BARDZO PROSZE, NAPISZCIE CZY UZYWACIE CALGON DO KAŻDEGA PRANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocvzywiście że nie
nie jestem idiotką, która ulega reklamom i płaci ciężką kasę!! I o dziwo mam pralke już 10 lat i nic jej nie jest. Nie wierzcie tym naciągaczom!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że tak
zakamieniona pralka zużywa więcej energii, wody. lekcje fizyki się kłaniaja u pani powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam cos podobnego do calgonu.... taki proszek niemiecki.... Uzywam, bo mam...kiedys wujek mnie zaopatrzył, wiec uzywam. A jak sie skonczy, to wtedy zobaczymy. A to tez zależy gdzie sie mieszka.... Jak jestem w okolicach nowego sącza u babci, to ZAWSZE uzywam! Woda jest tam twarda, jak... :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANN555
DZIEKI ZA WYPOWIEDZI, CHOCIAZ TAK ODMIENNE. JA POPROSTU ZASTANAWIAM SIE CZY GO UZYWAC, BO JEST DROGI A JA CZESTO PIORE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... z tego co wiem, jest bardzo wydajny. A poza tym nie musisz sie tak stosować do instrukcji, zamiast np 2 miarek, dawaj 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym miala uzywac to wszystko co niby jest potrzebne to bym zbankrutowala denstysta poleca paste za 20zl, nitki, plyn do plukania ust,waterpick do masazu dziasel i inne bajery ale kto to wszystko kupuje? powiem tak niektore proszki sa z calgonem a raz na jakis czas kupuje odkamieniacz taki jak do czajnika i to starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już wspomniano powyżej to zależy od wody. jesli jest miekka nie potrzeba cagonu. ale ja też za bardzo w te sudowne właściwości nie wierze. mój ociec naprawia m.in. pralki i się śmiał z tych reklam - już dokładnie ie pamiętam o jaką część chodziło i konkretnie o którą reklamę - ale ta część (tak bardzo porośnięta kamieniem) nie ma styku bezpośrednio z wodą więc nie może obrosnąć kamieniem ps tata też nie używa calgonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast calgonu
można dodać łyżkę soli, bo to to samo:) już kiedyś o tym pisałąm.....:) pozdrawiam nie dajcie sie nabrać na głupie reklamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANN555
Do madzek: przypominam sobie tą reklamę. Tata ma rację, to był taki krzyzak, który jest na zewnątrz bębna ( kotła ) . No i skąd tam kamień ? Ale poniżej ta wypowiedż o soli mnie zainteresowala. Oczywiście spróbuję. Dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×