Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kala19

MARZE BY PRACOWAC W HOTELU...

Polecane posty

ksztalce sie w tym kierunku i jestem bardzo zadowolona...jesli tylko mialabym szanse pracowac w hotelu nie zastanawialabym sie to moja pasja.jak rowniez turystyka.. zapewne niektorzy napsza tu cos zbreznego,ale nie interesuje mnie to.. moze sa tu osoby takie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukułeczka kuka
ja niedawno byłam rozmowie w 4-ro gwiazdkowym hotelu na stanowisko recepcjonistki i podzękowałam. Proponowano mi umowę o pracę za minimum, do tego pierwsze 2 tygodnie pracowałabym nieodpłatnie (12 godzin dziennie). Zazwyczaj w hotelach pracuje się 12-ie godzin dziennie przez 3 dni, a potem ma sie 2 dni wolne. Jeśli chodzi o pracę recepcjonistki to trzeba znać przynajmniej jeden język obcy bardzo dobrze (najlepiej angielski), a drugi komunikatywnie. Nawet od pokojówek się wymaga znajomości języka- słyszałam na własne uszy, jak pytano się osoby na stanowisko pokojówki czy zna angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim
tak, to prawda... jak mialam praktyki w 4-gwiazdkowym hotelu to panie sprzatajace tez znaly angielski i kilka razy widzialam jak im sie to przydalo. Czasami goscie wpadajac na taka pania np na korytarzu pytaja o rozne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×