Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga8888

baaaardzo dłuuuuugie SPODNIE

Polecane posty

Gość aga8888

cześć dziewczyny! jestem wysoka (180 cm) i mam problem ze znalezieniem długich spodni :-/ są tu może dziewczyny o podobnym problemie?? jak sobie radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra mojego męża
ma 183 cm wzrostu, nosi męskie spodnie tzn. męskie dzinsy głównie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8888
męskie też już miałam ;-) ale schudłam i nie mają takich wąskich w pasie.. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhasfff
tez mam 18o i kupilam super dlugie z crossa i creativ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8888
z crossa też już raz upolowałam długość 36, ale to bardzo rzadko się zdarza..a co do creative szczerze mówiąc chyba nie miałam szczęścia. kilka cm mniej i byłby problem z głowy..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczura
doszywaj sobie u dołu taśme kolorowa , bedzie z teo taki pozytek , że primo - nikt inny nie bedzie mial takich gaci :P a secundo - bedą dłuższe o to 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8888
hehe, a wiesz, że próbowałam?? ;-) krawcowa przyszyła mi kawałek ze starych spodni, trochę to dziwacznie wyglądało :-/ ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
ja mam 182 cm wzrostu. spodnie mam z crossa, creativa, h&m (musiałam tylko odwinąć dolne zawinięcie ale z tym nie było problemu bo tam zawijają "na 3") i Kapp Ahl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziwie ci się, że masz problem z zakupieniem spodni! Ja mam 175 i najdłuższ spodnie są na mnie kaurat. Ale czasem się zdarzają. Musisz poszukać w wielu sklepach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8888
szukam, szukam :-) jak tylko jakieś pasują, natychmiast je biorę. tyle, że ciągle chodzę w jednej parze, kupionej na dodatek za granicą.. o właśnie, a może ktoś zagląda tu z Lublina?? i zdradziłby gdzie się zaopatruje w długaśne nogawki? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
Ja mam 186 cm i ratuje mnie ZARA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madam butterfly
ha ja mam 185 i bez zary ani rusz ;) jedyny problem ze w zarze długie spodnie sa tez masakrycznie szerokie - ja zarowe spodnie kupuje w rozmiarze 42 - na dlugosc sa ok, a na szerokosc to lepiej nie mowic.... potrzebowalabym mixu 38 w pasie i 42 na długosć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
ja mam 177 i bez problemu kupuje dzinsy w big starze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
Tez nosze 36/38 i z dlugosia nie ma problemu. Nogawki wrecz tarzaja sie po ziemi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8888
cholerka, a w lublinie nie ma zary ;-P ale jest big star! :-D dzięki dziewczyny wysokie muszą sobie pomagać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELPINKA
JA MAM 181 CM I NIE MAM PROBLEMOW ZE SPODNIAMI, ZAZWYCZAJ KUPUJE W TERRANOVIE. WIELE Z NICH MUSZE JESZCZE PODWIJAC.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na świętodulskiej w lb
w redstarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsdf
w big starze maja extra long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w vertusie
ja kupuje 28/36 :) 120 zł wiec niedrogo i swietnie leza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 177 cm
kupuj spodnie z mankietem, mankiet odprujesz i zyskasz kilka ( albo nawet kilkanaście) centymetrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8888
odpruwam wszystko co się da ;-) nie tylko nogawki, ale też rękawy, toż to marnotractwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w vertusie
ej :) nic nie trzeba odpruwac :P ja jestem wyzsza od Ciebie (182 cm) i bez problemu kupuje spodnie odpowiedniej dlugosci, a nawet za dlugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8888
hehe :-P poszukam, chyba coś jest w lublinie tego vertusa, dzięki;-) bo redstarze na świętoduskiej na pewno nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belamari
Jesli chodzi o dzinsy, na pewno drozsze marki maja spodnie o dl. 36 - dla kobiet o wzroscie o. 180cm. Najdluzsze nogawki wychodza w levisach, potam wranglery , aLee sa nieco krotsze, bo maja dl.35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golaa
Ooo jak miło,że nie tylko ja borykam się z problemem za krótkich spodni (: Ja kupuję gdzie się trafi - ostatnio w Terranova pierwszy raz spodnie były na mnie za długie (ależ miałam radochę!!) - od razu kupiłam 2 pary. A tak poza tym to czasem trafiają się długie spodnie mało znanych firm. Jedyny sposób na zaopatrzenie się w dłuuugaśne nogawki to szukać szukać i jeszcze raz szukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 176 cm wzrostu i rzeczywiście problem z zakupem spodni pojawia się zawsze. Tym bardziej że uwielbiam buty na obcasie, czy to niższym czy wyższym. Ostatnio takie długie kupiłam w Zarze...189 zł ale...takie długie że po włożeniu kozaków na 5 cm obcasie dotykają ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Mam 180 cm wzrostu i tez mam problem z kupnem spodni.Mój problem to szerokie biodra i długie nogi:)Wiele spodni niestety zatrzymuje mi się na biodrach.Cóż taka moja budowa;(Pozdrawiam wszystkich;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek1989
ja mam problem z nimi bo potrzebuje spodnie na 125c. tzn rozmiar 38-40 a mam 18lat i 200cm wzrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×