Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość projektDARTFORD

DARTFORD, Blue Water i okolice Polacy laczcie sie

Polecane posty

Gość projektDARTFORD

Green Hithe, Erith, Croyford a zwlaszcza Dartford, jesli ktos jest z tych okolic odezwijcie sie, zostawcie swoje namiary.Mam projekt zebrania poznania wszystkich mieszkajacych w tym miescie tak by wspolnie organizowac wspolny czas. Nikt juz nie musi byc samotny. Kibic zakumpluje sie z kibicem, maniacy komputerowi porozmawiaja o grach a dziewczyny o makijazu, latwiej tez umowic sie na randke lub znalezc druga polowe. Jesli jestes z okolic Dartford napisz do mnie albo zostaw swoje dane na forum, chocby ulice na ktorej mieszkasz, zbudujmy tu sobie mala polske zeby nikt nie czul sie obco. Pozdrawiam Marcin Priory Road gobbit_tlen@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marcin jestem w dartford a konkretnie kolo(stone) 3 miesiace - tez nikogo tu na razie nie znam pozdrawiam aha jestem mezatka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy/kaergie
elo co masz wlasciwie na mysli zx tym wspolnym czasem kolezko???ja latam na burham road

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcko
Siema ja mieszkam na Priory Road od kilku miechów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tez mieszkam w dartford, chętnie pogadam z kimś z okolic, fajnie było by kogoś poznać. Mieszkam z chłopakiem w dartford od grudnia i jak narazie niewiele znamy miasto. Odezwijcie sie jeśli chcecie popisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m&m
Cześć Aniu! Mój chlopak mieszka tutaj od 4 lat. teraz ja do niego dołączyłam. A Wy nadal w Dartford?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam m&m - jak milo ze ktos sie odezwal ;) nadal mieszkamy w dartford i raczej dluzej tu zostaniemy - bardzo nam sie podoba. A jak Tobie podoba sie miasteczko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijanapowietrzem
a ja mieszkalam przez jakiś czas w Ślade Green,żadnego tam Polaka nie spotkałam,do czasu aż pewnego dnia słyszę na stacji rozmowę Polaków, rozmowa poniżej poziomu gimnazjum, dobrze ze Anglicy nie znają polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja choć mieszkam w dartford pracuje w centrum londynu - i tu i tu jest polaków duzo, wiadomo czasami są tacy których aż przykro słuchać ale są i bardzo fajni z którymi chciało by się pogadać. W Dartford mieszkam krótko ale wiem że jest tu bardzo duzo polaków, słychać ;) pozatym jest polski sklep, w 99p pracują polki, w primarku też. Fajnie było by kogoś poznac. Staramy sie o dziecko, kiedy już sie uda to przeraża mnie myśl siedzenia w domu dlatego chętnie poznałabym inne mamy czy poprostu pary które chcetnie by sie czasem spotkaly na grila, kawcze czy piwko. Razem razniej. Mamy duzo znajomych ale nie kazdemu chce sie przyjezdzac do nas, wszyscy mieszkaja nadal w londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep
Witam zapraszamy wszystkich rodakow do polskiego sklepu na Welling najlepszy assortment w okolicy , najtansze ceny, codziennie swieze pieczywo , Ciasta , pack, paczki , Leki , Polska prasa , juz niedlygo w sprzedazy najbogatsza oferta alkoholii. , oraz przelewy do polski Od 1 funta w okolicy duzy parking zaraz przy stacjii kolejki Welling .adres 133 bellegrove road Da16 3 qs , tel 02083010566 dojazd autobusami b15, b16, 89, 51, 486

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja rowniez wraz z mezem mieszkam w dartford i czujemy sie tu troszke samotni,dlatego poszukujemy znajomych z ktorymi mozna milo spedzic czas,gdzies wyjsc,pogadac,a nie tylko spedzac wolny czas we dwoje przed telewizorem:-) jesli jest ktos zainteresowany,piszcie,czekamy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey , Ja co prawda nie w Dartford ale nie daleko, mieszkam w Bexleyheath :))) Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki za odpowiedz,juz myslalam ze nikt nie czyta takich ogloszen albo wszyscy maja pelno znajomych:-) jak chcesz to mozemy sie lepiej poznac o to moj email mika182@poczta.onet.pl. a jak masz na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokator01
Proszę o pomoc. Szukam pokoju do wynajęcia w Dartford. Teraz mieszkam na północy Anglii ale mam właśnie ofertę pracy w Dartfordzie i szukam pokoju dla mnie samego od zaraz a najpóźniej do końca marca 2011. Jestem osobą młodą,spokojną i nie stwarzającą problemów. Zależy mi na czymś tanim. Proszę o podanie kontaktów na osoby które mają coś do wynajęcia. Z góry dziękuję. Mój email- durney@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anna.s.
hej , moglabys mi pwoeidziec ile placisz za bilet meisieczny z dartford do londynu do 1 strefy ( czy jest dop neigo wlicozne metro- na ile stref? i autobusy?) jak dlugo zajmuje ci podroz i jak bardzo zatloczony jest pociag ( w jakich godzinach jexdzisz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitana7
mam pytanko gdzie moge znalezc w Dartford dobrego w miare taniego dentyste przynaleze do nhs wiec moze jest jakis co przyjmuje takowych pacjentow tylko prosze o podanie namiaru na da1 wtedy szybciej dotre z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek
cze ja tez o tym dentyscie mysle :D napiszcie ile trzeba wydac na naprawe lub wyrwanie zabka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17wojewodztwo
Czy widzieliście forum www.17wojewodztwo.pl gdzie jest specjalny dział dla ludzi z Dartford?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_zagadka
Mieszkam troche czasu w tym malym miasteczku i nudzi mnie troche to wszystko szukam jakies milej kolezanki aby zarezerwowac sobie jakis wolny dzien i pojechac do londynu porobic zdjecia,pokarmic rekiny w tamizie itd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMarineczka
Witam!! Jest tu ktoś? 18 lipca zawitam w Dartford. Fajnie byłoby poznać wcześniej kogoś sympatycznego:) Mam 28 lat, męża i dwoje dzieci 12 i 4 latka. Piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj marineczka
masz 28 lat i 12 letnie dziecko?!?!?!!?!?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitana7
nawet jesli ma 12 letnie dziecko to co?? to wylacznie jej sprawa kiedy zaszla w ciaze przeciez kazdy swoje zycie musi przezyc sam nikt za nas tego nie zrobi radze troche mniej wscibstwa a wiecej rozwagi i tolerancji dla innych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam polskiego
sklepu w erith, gdzies niedaleko stacji? znacie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara1979
witajcie,,,, zastanawiam sie czy to/ta strona dziala... cyz ktos z was sie spotkal... czy przypadkiem nie konczy sie zostawiem postu i... dowidzenia... nigdy nie zagladamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockerrds
Polskiegio sklepu w erith najbizszy i najlerpszy w weeling zaraz kolo stacji kolejki znajdziesz wszystkoi co potrzebne i maja najleosze ceny w calej okolicy pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitana7
dagmara1979 ja zagladam tutaj nie spotkalam sie z nikim stad akurat mieszkam w dartford

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaasdf
chyba jednak nie zbyt czesto ktos tu zaglada bo wpisy sa rozlegle w czasie. Mieszkam w Dartford pare miesiecy, slysze ciagle polakow zreszta jest polski sklep ale wiadomo nie zagada sie tak o kogos z ulicy. Szkoda fajnie bylo by kogos poznac i czasem sie spotkac. Z mezem mieszkamy tu jakis czas, pracujemy w Londynie ale ja szukam czegos na miejscu. a co u Was ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitana7
bo wiekszosc zaglad tylko jak czegos potrzebuje badz zeby komus dopwalic ja zagladam kiedy moge teraz mam wiecej czasu bo jestem na maciezynskim i w wolnych chwilach kiedy dzidzia spi zagladne zawsze pozdrwaiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×