Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość projektDARTFORD

DARTFORD, Blue Water i okolice Polacy laczcie sie

Polecane posty

Gość kamcia2805
Szkoda, ze tak malo ludzi odzywa sie tu na forum:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetucha
Hejka kamcia2805! Twoj email chyba nie dziala... Twoja corka to juz chyba do szkoly pojdzie od wrzesnia? W jakiej dzielnicy na dartford mieszkasz? Dlugo juz jestes w uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowiusienka
Ja jestem cały czas:) Jak masz ochotę to pisz do mnie :) Zresztą obie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2805
Witam Was dziewczyny serdecznie ,fajnie ze sie odezwalyscie:) Tak moja corcia idzie od wrzesnia do szkoly,teraz chodzi 3 razy w tyg do przedszkola:) My jestesmy w Dartford od roku,ale z 5 miesieczna przerwa.Nie mam pojecia dlaczego moj mail nie dziala,to jest moj drugi mail kamilaniedzwiecka@o2.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowiusienka
Chyba dlatego, że masz maila na wp a nie na vp jak masz wpisane :P a ja zapraszam na gg 942977 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2805
No wlasnie mam vp,nie wiem dlaczego nie dochodza wiadomosci.A to jest moje gg 46192361:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetucha
To ja nie uzywam gg. Na fejsie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowiusienka
To dajcie namiary na emila na fb kolorowiusienka@o2.pl Widzę, że też nie spicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetucha
Hej kolor.... Czytasz maile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowiusienka
hej :P Tak ze dwa dni nie byłam, ale już lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam na imię Asia i jestem z Gravesend . Mam 3 letniego brzdąca, chętnie poznam inne mamuśki , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachura
Witam, przeprowadzilam sie w okolice Erith z moim chlopakiem ponad poltora roku temu....ale nie jest latwo poznac znajomych w tej okolicy...poznam znajomych z tych okolic i tez Belvedere, Bexleyheath, Welling czy Dartford...pozdrawiam...piszcie do kamilast@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej stachura
a ile macie latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko , mieszkam w dartford od pol roku , i juz mam dosc siedzenia w domu , ciezko poznac znajomych , wiec jak któraś bedzie znudzona tak samo jak ja niech pisze na GG 2148307 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secret polski sklep
Witamy serdecznie i z apraszamy na zakupy do naszych sklepow (bogaty asortyment i przystepne ceny) realizujemy kazde zamowienia towarow z z polski ( leki ,gazety ,ksiazki, swieze owoce i warzywa , surowe miesa wszystkie produkty prosto z polski dostawy dwa razy w tygodniu ) sklep otwarty od 8-20 codziennie niedziela 10-17 .. odwiedz nas na facebooku ... http://www.facebook.com/pages/Polski-Sklep-Secret-Welling-Dartford/368559483218090.. zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia2603
witam wszystkich, z chlopakiem przeprowadzilismy sie na welling 2 tyg temu, mamy mamy 6 tyg coreczke, chetnie poznam mame z okolic zeby miec z kim wujsc na spacerek:) mam jeszcze pytanko czy jest w poblizu polski kosciol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaniemogi88
żyjesz bez ślubu a kościół ci do szczęścia potrzebny hipokrytko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia2603
a co ci do tego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski sklep secret
kosciola polskiego nie ma ale sa polskie msze na erith kosciol OurLady of Angel o 12.30 w niedziele ... Carlton Rd Erith, Kent, Greater London DA8 1DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia2603
dziekuje serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2805
Boze,co za p......i ludzie sa na tym swiecie,dziewczyna sie tylko spytala,a zostala zjechana z gory na dol:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia2603
dziekuje za troche serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2805
Nie ma za co:)Nie warto sie przejmowac tymi "swietymi",maja swoje zycie spierdolone i czepiaja sie innych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość społeczność
Kamcia2805 - tylko degeneraci piszą o innych źle, nie przebierając w słowach. Mało, że mają nudne życie, po prostu go nie mają i jedno co im przychodzi do głowy, to próbować zaingerować w życie normalnych ludzi. To tzw "hejterzy" a to typowy troll, który im więcej my piszemy, tym częściej będzie mieć satysfakcje, że odpisujemy, że zauważamy, a przecież wiadomo, że gówno się omija. Także ... gówno niech nie śmierdzi i omijamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia2603
Kamcia2805, spolecznosc: dziewczynie poprostu sie nie ulozylo w zyciu...., teraz krytykuje szczesliwych ludzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia2603
mieszka na Welling jakas mama ktora mialaby ochote czasem na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghytrfdxc
sylwia2603 Kamcia2805, spolecznosc: dziewczynie poprostu sie nie ulozylo w zyciu...., teraz krytykuje szczesliwych ludzi!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx tobie się nie ułożyło - wychowujesz bękarta, a tatuś nie chce się z tobą ożenić! - konkubina szukająca kościółka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość społeczność
dfghytrfdxc - MAMY ROZUMIEĆ, ŻE SAMA JESTES BARDZO SZCZĘŚLIWA, POSIADASZ KOCHAJACEGO MĘŻA, WSPANIAŁE DZIECI, MASZ KUPE FORSY I KOSCIÓŁ TO DLA CIEBIE SWIETOŚĆ? SAMA JESTEŚ HIPOKRYTKĄ! NORMALNI LUDZIE NIE MAJĄ W ZWYCZAJU SIE ZACHOWYWAĆ JAK TY. WSPÓŁCZUJĘ MĘŻOWI O ILE W OGÓLE CHCIAŁ KTOŚ TAKIE BABSKO JAK TY. MASAKRA. BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghytrfdxc
wzywasz Boga? i co chcesz mu zaprezentować - nieślubnego bachorka i życie w grzechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×