Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lika 1234

wstydliwe pytanie

Polecane posty

Gość lika 1234

witam , nie wiem czy dobrze robie ,ale chcialabym sie czegos dowiedziec ...mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto mi tutaj pomoże i udzieli odpowiedzi . Jestem dziewica i nigdy nie doszlo do blizszego kontaktu z moim mezczyzna do wczoraj ,ale bylam bardzo spieta i gdy dotykal mnie \"tam \" to dotykając mojej szparki bylo bardzo ciasno. Hmm tak ma byc? czy cos jest nie tak ? jak tam ma wejsc penis? przeciez chyba umarlabym z bolu ;/ napisze cos jesli mozecie , co o tym myslicie ;/ glupio mi o tym pisac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika 1234
ok czytalam nie raz , pewnie zaraz sie dowiem ze czytalam nieuwaznie , ale tak serio pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłaś spięta po prostu!! Musisz podejść do tego bardzxiej na luzie, albo jeszcze poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryndi
jej dziewczyno.... mówisz tak jakbys była z drewna :D:D:D wyluzuj i zaufaj matce natutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika 1234
tak zaufam matce naturze , tylko jeszcze nie teraz :P to wiem napewno :P ale czuje ze cos ze mna nie tak ;/ a do lekarza nie pojde ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamn
wszystko z Tobą wporządku, po prostu nie jesteś podniecona = jest dla Ciebie za wcześnie na seks powinnaś jeszcze poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika 1234
mam prawie 20 lat i nie mam okresu wogole ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamn
acha...no to jesteś chora:o powinnaś jak najszybciej udać sie do ginekologa, nie bój sie taka wizyta to nic stasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika1234
napiasalm ze 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz xyz.xyz xyz
wizyta u ginekologa jest darmowa, a jak go poprosisz ładnie to i może do cipci ci coś wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada001
Prze z tego powyżej oplułam monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K8M
a moze on cie w dziurke w nosie dotykal? Nie dziwne, ze ciasno. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika1234
K8M zapewne w ta dziurke , dzieki ze mnie oświeciłęś jak mogłam sie tak pomylić :| ... żałosny jesteś ;/ jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej sie nie odzywaj ;/ to samo sie tyczy do XYZ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niedawna dziewica
nie martw sie to normalne,na poczatku wylam z bolu jak tylko wsadzal palec,zreszta nadal tak jest kiedy robi to niedelikatnie.teraz uprawiamy sex i powiem ci szczerze wole penisa niz jakikolwiek paluszek:P wbrew pozorom miesci sie spokojnie,i chociaz tez jest ciasno ale przyjemnie ciasno:D pierwszy raz bedzie przykry ale nastepne ....mhmmm zobaczysz sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika1234
ehh..."do niedawna dziewica" dzieki naprawde podnioslas mnie na duchu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
Tez takmialam ze kazdy stosunek sprawial mi bol ale jak przestaniesz o tym myslec i sie rozluznisz to cipka sie powoli naciagnie i dostosuje do kutasa i bedzie milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że po 1- powinnaś iść do ginekologa bo nie masz jeszcze okrasu, po 2 on doradzi ci co zrobić. po 3 wyluzuj się trochę ;) jak będziesz bardziej wilgotna to się wślizgnie :) po 4 jak się okaże ze nie da rady to idz do ginekologa i poproś o rozcięcie błony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! etam...jesteś wypłoszona, porządnie zaciskasz mięsnie i dlatego jest taki problem!!! moja rada: przed kolejnym zbliżeniem strzel sobie drina, po prostu upij się troszke, a zobaczysz ze nie bedziesz taka spięta i pojdzie Wam łatwiej! aha..no i nie wymyślaj sobie Bog wie jakiej pozycji!!! i zgaś światło! przynajmniej nie rob tego w dzień! to tez nie bedziesz taka skrępowana! a co za tym idzie nie bedziesz zaciskać mięsni! pewnie to wszystko wiesz ale... co tam! :) i weź sie dziewczyno jakoś zabezpiecz!!! zeby Twoj kolejny temat nie wygladął: \"o matko!! czy jestem w ciąży?\" :P pozdrawiam! i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika1234
dziekuje bardzo za rady :] ... ehh wszystko przedemna ;p ale i tak mam sttresa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilki
To prawda że nie masz okresu??? Nie zastanowiłaś się czy wszystko jest ok? Musisz iśc do lekarza który sprawdzi czy masz wszystkie narządy, jesli tak to musisz się przebadać hormonalnie. Jesli chodzi o błonę, zdaża się nietypowa, ja np. taką miałam, ginekolog ja przeciąl i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suniaa
tak jest na poczatku,jestes spieta ale jesli bedzie robił to powoli i delikatnie i bedziesz tam dostatecznie mokra- pojdzie jak po masle ...wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopcze..
rozluznij zwieracze, zreszta po kilku wejsciach i wyjsciach juz beda luzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika1234
postaram sie rozluzmin , ale jak delikatnie mam zasugerowc chlopakowi zeby dotykal mnie delikatniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukinka
Zasycz albo jęknij z bólu, jak kumaty to powinien sie domyślic, że wolisz delikatniej. A jak nie skuma to mu powiedz jasno i wyraźnie, że za mocno to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grucha440
powiedz mu ze sie boisz, i zeby najpierw cos zadzialal języczkiem a pozniej brał sie za cos wiekszego :D powiedz jak bylo ... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×