Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orbita

Do dziewczyn z Trójmiasta

Polecane posty

Gość orbita

Szukam jakis informacji na temat dr .Światkowskiego pracujacego w szpitalu w Redlowie. Jestem na początku ciązy i musze wybrać lekarza, chce rodzić w Redłowie i kolezanka polecila mi Światkowskiego, szukam jeszcze jakis opinii na jego temat, czy warto wybrac go na lekarza prowadzacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbita
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z 3miasta ale chciałam rodzić w wejherowie.. na temat tego lekarza nic ci nie powiem, ale wejdź na stronę gazety.pl, na forum 3miasto, tam napewno ci pomogą, poza tym jest na necie tzw.lista białych i czarnych ginekologów, czyli opinie pacjentek na temat swoich lekarzy..tam napewno coś znajdziesz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olbita
a mogłabyś mi podac link na strone z tymi białymi i czarnymi ginekologami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tutaj na forum dziewczyny rozmawiały kiedys o tym lekarzu. Musisz poszukac pod hasłem \"Trójmiasto\" itp. A koniecznie musi być lekarz z Redłowa? Ja chodziłam do pewnego lekarza w Gdyni, a potem rodziłam w Redłowie. Było bardzo dobrze i bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbita
na necie nie ma o nim ani slowa oprócz tego , ze w Redłowie pracuje, więc sama nie wiem. Kolezanka mówi,ze jest super ale gdyby rzeczywiscie tak bylo to ktoś gdzieś by o tym napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×