Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość askaaa

CHCE SOBIE KUPIC ZEGAREK NA RĘKE, ALE MAM PROBLEM,,,,,,,

Polecane posty

Gość askaaa

nie wiem na jaki sie zdecydowac, aby pasował,czy na srebrbej bransolecie czy na złotej(oczywiscie to chodzi o kolor anie o metal szlachetny).podpowiedzcie mi dziewczyny....na codzien nosze srebrna bransolete(bez zegarka0, ale tez czasamio zakładam złota bransolete.Chce sobie kupic zegarek raczej taki bizuteryjny.Więc jaki kolor radzicie? A pozatym moze sie orientujecie w jakiej cenie mozna kupic zegarek, aby to nie był jakis szajs, ktory po krotkim czasie przestanie działac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim, to tobie ma się podobać.... ceny.. różne, zalezy od firmy musisz sie liczyc z kwota myślę że od 200 w górę i to bardzo...w zaleznosci od materialu i firmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaa
ale np. jesli kupie na złotej bransolecie to czy pasuje nosoc na drugiej rece bransolekę srebrną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afra
kup na srebrnej, bo srebro jest uniwersalne, do tego mamy go w domach zazwyczaj wiecej i latwiej jest cos dobrac razem. ja zdecydowalabym sie na srebrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afra
poza tym firmy warte uwagi -to Timex, Sekonda, itp. Ja mam casio ale taki damski, w srebrnej oprawie, na czarnym pasku ze skory -delikatny i nadaje sie do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaa
ok, jesli kupie na srebrnej to czy bede mogła nosic dodatki ze złota, np. bransoletka złota piersionki itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afra
w zasadzie nie laczy sie srebra ze zlotem. Ale wiadomo ze sa juz tez bizuteryjne wyroby w obu kolorahc, sadze jednak ze bardziej profesjonalnie wyglada albo samo srebro albo samo zloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaa
nie wiedziałam ze mozna kupic w obu kolorach, to byłoby super:) bo ja jednak sadze ze zegarek na bransoletce jest bardziej elegancki niz na psaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treskaaaa
Ja mam taki złoto srebrny, dostałam w prezencie, średnio mi sie podoba, raczej nie będe go nosila. Chętnie bym go sprzedala, chociaz moze to i byłoby głupio. Tyu napewno tez bez większego problemu kupisz podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś miałam na srebrnej bransolecie... ale jeżeli jest to sztywna bransoleta a pracuje się rękami (coś pokazuje, ostro gestykuluje) to sprawia wtedy zegarek problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm to jestem w kropce
nie moge sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afra
wez srebrny i juz, mniej z nim klopotu w dobraniu do ciuchow, a do tego uniwersalny! a jak nie to cos na pasku moze jednak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na złotej
i noszę tylko złoto, jak nosisz srebro to srebrną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie o to chodzi
ze nosze i złoto i srebro, na przemian, a nie kupie 2 zegarkow przeciez;) i nie chce na pasku zegarka, bo na bransolecie wydaje sie byc bardziej elegancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahtutaa
co to znaczy ''kwarcowy''? to nie jest na baterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafkaaa
tak chyba na baterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afra
jesli chodzi o zegarki na paskach-to naprawde zalezy-niektore sa baaaardzo eleganckie-tylko niestety troche kosztuja, jak np 200 zl i wiecej,a le uwazam ze sa warte takiej ceny. Ja nie bralabym zlotego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAfka - nie kupuj tego co pokazalas przed chwila !! Wyglada tandetnie !! Poza tym zegarek na pasku nie musi byc mniej elegancki !! Dostalam od mikolaja Calvina Kleina !! Jest na szerokim brązowym pasku i jest Nieziemsko elegancki !! Uwielbiam go ! Elegancki zegarek to klasyczny zegarek. Nie wazne czy na pasku czy bransoletce. Ważne , zeby nie być \"ucacony\", w obciachowym kolorze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna Waldemarra
Nosisz BRANSOLETE BEZ ZEGARKA??? Boze moj, ale obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiiiiiiiiiiiiiissi
dkny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ten z allegro nie jest ładny... o_O ja mam na bransoletce, ale nie sztywnej, zmieszane => żółte złoto+białe złoto(czy tam srebro:P ) i paduje do każdej biżuteri, jestem zadowolona p.s. ostatnio coraz bardziej mi ise podobają zegarki na pasku, na szerokim pasku, takie eleganckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto zapłacić
więcej, ale cieszyć się zegarkiem przez dluugie lata. Ja mam Anne Klein II, trochę kosztował, bo 800zł, ale za to jest niezniszczalny ;) Po 5 latach wygląda wciąż jak nowy. A pseudoeleganckie zegarki za 50zł zawsze będą wyglądać tandetnie, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraWw
No to może zajrzyj jeszcze do serwisu ogłoszeniowego https://clixs.pl mają kilka fajnych pozycji z tego co ostatnio widziałam, więc może akurat znajdziesz coś na swoją rękę i twoim guście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×