Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

właśnie niedawno wstałam Brydziu i może ten spacer to dobry pomysł. nawet słonko wyszło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) a u mnie zimnica,brrr....nosa z domu wystawić strach :( moze byłoby w miare z temperaturą, gdyby nie ten przeraźliwe wiatrzysko:( ale za to wczoraj było cudnie...i mam nadzieje,że to tylko chwilowe załamanie ;) a ja sobie smacznie spałam :) na siedzaco niemalże usnęłm u teściów :D więc nie było że boli, konieczny był komarek :P ide zrobić kawusie :D ineczke :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! U nas przepieknie i wrecz goraco!!! Bylismy dzis na zakupach, wydalismy troche ze duzo kasy :-O a teraz odpoczywamy a sloneczko swieci przez okno prosto w twarz :-D Mozna dzis smialo z krótkim rekawem smigac :-) Za tydzien sie przeprowadzamy do innego mieszkania. Nadchodza zmiany..tu mieszkamy juz prawie dwa lata.. a moze i inne zmiany w zyciu niedlugo nadejda??? pozdrawiam i udanego dnia zycze :-D 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, gdziez ty mieszkasz kobieto, wszedzie wiosna w pelni a u ciebie zimno!:( Eulalia, nas tez czeka przeprowadzka...ale postanowilismy jeszcze poczekac bo teraz prawo jazdy robimy, na wszystko na raz nie ma pieniazko,no ale jak tylko w ciaze zajde to wezmiemy sie intensywnie do roboty z ta przeprowadzka, tak na drugi trymestr ciazy zostawiam sobie ta przyjemnosc;) bo i tak mamy 3miesieczny okres wypowiedzenia obecnego mieszkania. ile pokoikow bedziecie miec teraz??dziecinny tez w planie:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brydziaa, nie ma tak dobrze z tymi pokojami. Jeden pokój, wlasna lazienka i wspólny living room, bo przeprowadzamy sie ze znajomymi.. Jak dzidzia sie pojawi to na lózeczko znajdzie sie miejsce a potem moze pomyslimy o wiekszym.... chociaz i tak chcialabym wrócic do Polski.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego wyjechaliscie Eulalia??jesli juz pisalas wczesniej to przepraszam...i jak dlugo juz tam jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, widzisz na jakim zadupiu sobie żyje! :P do wczoraj było pięknie :) tylko dziś wietrznie i nieprzyjemnie .. jesli chodzi o warunki mieszkaniowe to ja myśle,że nie ma co sie martwić...samo się jakoś wszystko ułoży :) Eulalio, na początek to tak jak mówisz, aby gdzies wcisnać łóżeczko :) a potem sie wyklaruje...my tez mamy małe mieszkanko,co prawda 2 pokoje, ale ciasno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjechalismy aby zarobic na mieszkanie w Polsce, prawie 2 lata temu. Ale ceny mieszkan rosna a my za bardzo oszczedzac nie umiemy... :-O wiec tak siedzimy i odkladmy nadal.... I sama juz nie wiem jak to bedzie..bo z jednej strony cenie standart zycia tutaj a z drugiej w Polsce mamy cala rodzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz bedzie dzidzia w brzuszku to sie nauczycie oszczedzac:P wtedy bedziecie mieli jasny cel przed oczami:D i latwiej bedzie podjac decyzje. moze rzeczywiscie odlozycie ile sie da i wrocicie:) Nie wiem co bym zrobila na twoim miejscu, rodziny zadne pieniadze nie zastapia, a jak macie w polsce na miejscu babcie , ktore beda sie z checia dziecinka zajmowac...takiego komfortu nie da sie zastapic standardem zycia. ale jak to Luxor napisala, zycie pokaze!!:D nie wszystko da sie dokladnie zaplanowac, my staraczki dobrze to wiemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otórz to brydziaa, ja chce aby moje dziecko mialo kontakt z dziadkami i wujkami, ciociami.. to bardzo wazne, daje dziecku poczucie wiezi rodzinnej. Dlatego planujemy powrót, nie wiemy tylko kiedy ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie da sie zaplanowac..;) niczego w zyciu niestety....albo i stety...zawsze cos nam plany pokrzyżuje, a wtedy wszystko wpizdu! :P ja z reguły planować nie lubie, jeśli chodzi o jakiej wyjazy czy drobne sprawy,np.zakupy...bo wtedy jak na złosć nic nie wychodzi :D w tej sytuacji lepsza spontanicznośc ;) no a mieszkanko, praca i życie...tego nie zaplanujemy...możemy tylko zarysy tworzyc w głowie planów, a potem dązyc do ich realizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie przypuszczałam wczesniej,że kawa Inka moze być tak przepyszna :P niebo w gebie ;) gdyby jeszcze tylko powra dawała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wymagaj za duzo Luxor, jeszcze powera jej sie zachciewa....:P:P:P:P patrzcie ja...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziaa, jakby Ci wszystkich przyjemności zakazali to też byś jakiegos dopingu chciała :P:P:P:P;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy mmmmmmmmmm :) za ciepłe słowa 🌻 a moze dołączysz do nas, a nie tk na uboczu ;) zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie tak...ale poki co wszystko mi wolno:P:P:P:P:P:P:P ale przeciez wiesz ze ze wszystkiego bym bez marudzenia zrezygnowala gdyby tylko sie powiodlo... dziekujemy dobra wrozko i zapraszamy serdecznie gdybys kiedys zechciala odslonic nam swoje oblicze i przylaczyc sie do nas 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzie sie, powiedzie :) juz ja Ci obiecuje :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam cie za slowo Luxor;) tez mam nadzieje, ze nam wszystkim sie powiedzie. teraz jak juz wiem ,ze owu u mnie tak pozno to przejrzalam sobie notatki z ostatnich miesiecy(pisze tam wszelkie dolegliwosci, obserwacja sluzu plus kiedy staranka) i wychodzi na to, ze w tych dniach18-19dc od 3 miesiecy staranek wcale nie bylo, bo myslelismy ze juz po i dawalismy sobie chwile oddechu....ponoc owu jest zawsze w tym samym czasie plus minus jeden dzien...i z obserwacjami by sie zgadzalo, zawsze tak pozno byl bol podbrzusza...zobaczymy kiedy @ przyjdzie;) sorry ze zanudzam swoja fizjologia, ale moze ulatwi to sprawe komus kto to bedzie czytal. zeby nie opierac sie tylko na tych internetowych kalkulatorach, bo jak widac kazda kobieta jest inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, to masz dobrze, taki zeszycik duzo Ci da :) ja tam wczesniej niewracałam uwagi na owu,objawy,śluz...brałam kilka lat tabletki ,więc zawsze było tak samo :) teraz po ich odstawieniu i regulowaniu przez gina, stwierdził on ,zeby napadac na M.14,15 16dc! :P Widział na usg,że owu w tych dniach.... a tu w tym cyklu niespodzianka :D:D:D owu gdzieś tydzień póżniej :DD:D:D:D także jeszcze wszystko przed Wami!!!!!! pleć ta pajeczynke! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy od dzis plesc przez kolejne trzy dni!!;);) nie bedzie litosci!!!:D:D ale obawiam sie ze bez lekow wydluzajacych ta faze po owu sie nie obedzie, zaraz po miesiaczce pedze do gina zeby mi luteine albo cos podobnego przepisal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym sobie poplotła!! :P:P:P:P:P ale narazie zakaz ;) heheh...M.mówi,że cześciek bedzie mnie do gina wysyłał :P:P:P;););) pedx ,pedx Brydzia na konsultacje....zapewne tak niewiele brakuje by trafić do celu :) a moze juz stafiacie...:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ brydzia, luxorku i wszystkie dziewuszki... ciesze sie ze u was wszystko w porzadku!!! czytam was sobie, w koncu zatesknilam do was... u mnie skonczyl sie !@ zaczelam nowy cykl z nowa wiara i nadzije, ba! nawet jestem pewna sukcesu..a jak nic nie wujdzie to i tak sie nie poddam i juz!!!! sciskam was mocno mocno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadla jak huragan z wielka dawka energii i wypadla jeszcze szybciej...;) na pewno sie uda begus, w koncu marzec to TWOJ miesiac, trzymam kciuki!!!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca;) ja wlasnie kokosowa princesse piwkiem 3,5 zapijam... na zakupach byli, prawie nic nie kupili..;);) ale pozadnie zoladeczki zapelnili;););)..ktos tu o dyscyplinie wczesniej mowil!!! hej Luxorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej begus... a czemu nam uciekasz caly czas???co, przyznac sie tu ladnie:) no to marzec czyli Twoj miesiac, tak??? oj pewnie bedzie sie dzialo;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulek...ja chyba uciekam...bo bo chyba wole w samotnosci zmagac sie...ale chyba nie umiem...sprobowalam...chcialam tylko tak telegraficznie was informowac, ale nie wyszlo mi.... tak, marzec jest moj i nikomu go ni eoddam:D moge tylko kawalek wypozyczyc! i wiecie co? sprawdzialm sobie w symulacjach poczecie-porod....i moje dni plodne to porod 15 grudzien....czyli tak jak moj mikus zaplanowal... miki 14 grudzien, oli 16...brakuje nam 15 grudnia..!!!! poza tym mam strategie , mam plan i OD CHOLERY WIARYYYYYY moge sie nia podzielic ktos sobie zyczy odrobine wiary z domieszka nadzieji ??? oddam calkiem swieza i za darmo!!! w dobre rece!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poprosze o ta wiare z domieszka nadziei jesli mozna.....❤️ przyda mi sie bardzo bo mi sie wlasnie owu zaczyna...niby pozno ale zawsze jakas tam szansa jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie Ty łasuchu jeden :P:P:P:P;););) trzeba czasem sie ponieśc i np.wciągnąc cale pudełko Rafaello ;);) ja też jestem łasuch i lubie sobie humor jedzonkeim poprawiac...:D Kochnane ja juz zmykam do łóżeczka na taniec z gwiazdami :) Dobrej nocki:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×