Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Cześc kobitki \":) byłam na spacerku , głowa mniej boli , no Brydziu miałaś racje z tym wyjsciem na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Brydziu :) ,troche nas niebyło a potem zepsułam coś w internecie i nic niedziałało Misiek naprawiał a ja sie przespałam . No i niedawno sie wykompałam i stwierdziłam że skoro internet juz działa to trzeba zajrzeć do kobitek :) Dobrej nocy życze Dominiczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu caly dzien tu spedzam, i szalenstwo poniektorych mi sie udziela;);) ale nic sie nie martw, zaraz spadam do domu!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze lepiej się śmiać niz płakać, i ciesze się Brydziu że masz taki humorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki, zaczytalam sie i nie zauwazylam ze strona przeskoczyla;) do kolonii w czwartek jaedziem:) ale nie wiem czy szefowa biletow nie pozmienia na sobote bo wystawa dopiero od poniedzialku tyle ze tam musimy sie urzadzic tj. rozlozycz najpierw taka imitacje pomieszczenia, swoje produkty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););) Dziendoberek dziewczatka;););) ja mam urwanie glowy dzis wiec bede z wami ale tylko myslami;););)... udanego i pelnego usmiechu no bo przeciez dzis poniedzialek ❤️....dzionka;););) iti - weekend mam nadzieje udany 🌼....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka w końcu dobrnęłam do końca :) weekend w szkółce prawie cały, ale nie było źle. W sobotę popołudniu odebraliśmy nowy rowerek i pojechaliśmy odrazu na małą wycieczkę. Wczoraj oglądaliśmy filmy na dvd, jakoś minęło w sumie nic konkretnego nie robiliśmy w końcu weekend był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iti,m hej dziewczatka 🖐️ milo dzis jakos bo i aura za oknem sprzyjajaca...wiec mam nadzieje, ze ten poniedzialek bedzie rownie cudowny jak pogoda....czego wam oczywiscie zycze!!! ja wpadlam sie zameldowac, przywitac i zaraz musze spadac do codziennych obowiazkow a uzbieralo mi sie ich troche, wiec nie moge sie ociagac, bo sie nie wyrobie, a z koleji zaraz po szkole musze mikulca szybko odebrac bo pani od angielskiego przychodzi, wiec bedzie tempo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Bega u mnie też piękne słoneczko, aż miło. Ja dziś do pracy przypedałowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozazdroscic...przyjemne z pozytecznym iti...byl czas, ze ja tez do pracy na rowerku...ale to glownie w wakacje, bo wiesz ja musze po drodze jeszcze dzieciaki pozgarniac, porozwozic itd...wiec ciezko by na jednym rowerku bylo :D ale zawsze weekendowo robimy rodzinnie niezle trasy, naszym stalym punktem programy jest trasa do moich rodzicow...liczy dokladnie od drzwi pod drzwi 28km...nic w tym dziwnego, ale my juz tam jezdzimy gdy mikus po raz pierwszy zdjal boczne kolka mial 4,5 lat i to byl wyczyn nie lada...co prawda mokj maz go ciagna przez czesc trasy i pomagal mu, niemniej jednak to byl wyczyn!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście niezły wyczyn. My w tamtym roku jechaliśmy do moich rodziców 50 km w jedną stronę i tego samego dnia jeszcze wracaliśmy, ledwo zsiiadałm z rowerka. Dziś wprowadzałam temperaturę z weekendu do wykresu i po wprowadzeniu z soboty wyznaczył mi, że owu była 7 marca, potem jak wprowadziłam niedzielną, która była trochę niższa, to wskazał że owu była 8 marca, dziś tempka znowu skoczyła, więc jest dobrze, ale nie wiem czy ten niedzielny spadek nie był spowodowany właśnie wycieczką rowerową, w sensie wysiłku fizycznego. Na moje owu 8.03 średnio mi pasuje, bo nie było nic śluzu no i tego dnia już lekko tempka poszła w górę. Szczerze to się na tym nie znam, bo pierwszy raz mierzę temperaturę cały cykl. Może któraś mi pomoże, chyba Dominika mierzyła dłużej tempkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja BARDZOCHCEBYCJUZMAMA:)zmienilam nic na krotszy tak jak prosilyscie a tej tabelko to nie umiem wypelniac:( mam 23 latka imie asia staralismy sie od listopada tego roku ostatni okres mialam 18.01.07 mam nadzieje ze to juz wszystkie potrzebne infoirmacje:) dzis zrobilam kolejny test i jest czerwona grubasna II kreseczka!!! juz nie mam zadnych watpliwosci ze mam pod sercem moja kruszyneczke:)))) jutro idziemy do lekarza:) jakie to cudowne nie do opisania uczucie :) zycze udanego dnia dziewczyny i prosze wpiszcie mnie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja to zrobie Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ........14/15.03 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... ....przerwa bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11.....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.1 1.77.....8.....21.03 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 1....18.03 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> poziomka2…...Agnieszka........śląskie..........30. 01 .81....T ? OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia..................................... ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ........14/15.03 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... ....przerwa bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11.....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.1 1.77.....8.....21.03 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 1....18.03 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> poziomka2…...Agnieszka........śląskie..........30. 01 .81....T ? OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia.............Olsztyn................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Mamuśka ❤️ no dolna tabelka ładnie się powiększa :D jak tak dalej pójdzie górna niedługo zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!🌻 ja tez sie wpadlam tylko przywitac. idziemy z mezusiem przed praca na dluugi spacerek:D:D moze gdzies kawke w kawiarni jeszcze wypic;) dobry humor maci mi wlasnie zrobiony kolejny test owu, ta kreska testowa jest dokladnie taka jak wczoraj, ladna, gruba, ale o ton jasniejsza od kontrolnej. a to juz 16dc :( jeszcze tylko ostatni test mi zostal na jutro... no ale nic to, postaram sie dzis o tym nie myslec. milego dnia dziewczynki, odezwe sie pozniej z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczęta :D a cóż to za pustaka?? :P już nie udawać zę tak cieżko pracujecie:P:P;);) ale dzis znowu pełną parą słoneczko wróciło :D:D aż żal....ale żyje dobrą myśla,że tylko jeszcze 5 dni i urlopik!! :D:D:D:D:D heheh, to sobie poleniuchuje :P Begus, kocico...;) życzę Ci w takim razie owocnego marca :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki, pustki ja naprawdę zapracowana, ale już niedługo do domku :) głowa mnie boli i jakaś niewyspana jestem, mimo że spałam 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););) ja sie juz wiedzmy pozbylam;););), normalnie jak wpadnie cale biuro do gory nogami przewruci i sobie idzie a nas z syfem ktory zrobila zostawia, blee.... ale boss to boss, nie???? czesc Luxorku...mowisz urlopik masz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak....z tymi szefami to cholera jasna...:o ale w końcu zawsze mozna trafić na gorszego ;) ulopik, urlopik...:D już mi sie podoba zapowiadajaca pogoda :) to że nie mam planów, i nigdzie nie jedziemy -bo wszystkie plany poszły wpizdu :P-ale i tak sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×