Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Dominique a powiedz mi bo ja mam ten sam problem - tj. od owulacji nie moge sie piersi dotknac, tak bola...a prolaakty na 10... co to moze znaczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczku - nigdy nie wiesz kiedy sie ten cud zdazy....wiec moze to cos znaczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli prolaktyna wynosi 10 to nie ma sie czym martwic....o ile to w tych samych jednostakach, w ktorych ja mialam badana. Nie wiem co jeszcze moze powodowac takie bole. Ja nigdy tak nie mialam. Zawsze pojawialy na max 3 dni przed. Takie potworne bole mam od jakis 4 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)hmmm, to mowisz ze od slodkosci upka rosnie???;), oj to musze przestac moje ulubione bukaresty wcinac....co prawda jem je raz na ruski rok (ten ruski rok byl dzisiaj)...ale kobita jak ma @ albo tuz po (bo juz nie mam @)??? to ma zachcianki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo Dominika, bole od paru miessiecy a jak pierwszy raz tak mialam to na bank ciaza myslalam...a teraz juz mi tak zostalo... a prolaktyna ug/L inie mam pojecia jakie to jednostki ale gin powiedzial ze idealna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz...to nie ma sie czym martwic... Jak to, juz po @? Ale wczoraj sie zaczela prawda? Cosik jest nie tak...a test robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz po i wlasciwie to nie byl normalny okres tylko pare skrzepow (fujj,co za okreslenie)...bylo.. a testu nie robilam i nie robie bo nie mam powodow zeby cos myslec.. wniosek - kolejny powod do zmartwien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, oj, oj....nie ma nikogo:( ja sobie zaspalam i wlasnie do pracki na dwie, trzy godzinki sie doczlapalam...:) a sloneczko juz swieci:) co tam porabiacie pracusie moje??? brydziaa a co sie z Toba dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, melduje sie jeszcze w pol snie na posterunku!!:D:D oj cos widze ze nasz topik z leksza przymiera, az sie boje andzia co bedzie jak pojedziesz. nasze ciezarne nas juz prawie opuscily, a szkoda:( ja sie wczoraj obijalam, wieczorem bylismy z M na kolacyjce i drineczku w miescie;) dlatego mnie nie bylo tu z wami. dzis czeka mnie znowu normalny dzien pracy za to jutro babska impreza. juz nie moge sie doczekac, 15 kobietek plus duzo alkoholu i wysokokalorycznych dan to zawsze zapowiedz wyjatkowego wieczoru;) a ty jak andzia, juz pewnie podekscytowana wyjazdem co??fajnie masz, tez bym sobie chciala gdzies pojechac do jakiegos nieznanego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brydziuchna;););)... oj, a ja bym sobie na babski wieczorek gdzies poszla...:( bo mi babskich plotek brakuje ostatnio:(.. no, podekscytowana troszke:) to wpadnij brydzia na ploteczki do Andzi do Kolonii;););)... nie bedzie andzi ale postaram sie chociaz raz, dwa do jakiejs kafejki wpasc i poklikac wieczorkiem troche...i sprawdzic czy oby jakies nowe mamusie mamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha , wez andziu cieply sweterek i czapke;), bo tu tez ma jeszcze snieg padac i mimo cieplych dni noce sa jeszcze lodowate!!a ty pewnie nocami sie bedziesz troche wloczyc po miescie, bo w dzien bedziesz pracowac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia, nie marnuj czasu na kafejki kochana, odpocznij sobie troche od myslenia....przeslij nam na maila nr komorki, gdyby byly jakies sensacje napiszemy ci:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koloni bym z chcecia wpadla, ale niestety urlopik mam dopiero od nastepnej soboty. nic nie planuje musimy oszczedzac obecnie, ale gdybys mnie mogla tam przenocowac to kto wie czy bym sie nie skusila;) hehe, ale bys sie zdziwila co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bys powiedziala szefowej, ze sobie osobistego tlumacza na ten czas zatrudnilas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););) brydziuchna no to dawaj do mnie bo inaczej sie nie przekonasz;););)...tez bys sie zdziwila jak bym cie z orkiestra powitalna przyjela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz racje - odpoczne sobie i od kompa i internetu i kafeterii tydzien;) i od Was:p....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wloczyc sie raczej nie bede😭...od 8.30 do 19 zapieprz a potem to pewnie padnieta bede:( ale czas mamy i jutro jak przyjedziemy i cala niedziele...cos sie wykombinuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola, hola.....jak to wszystkie cieżarne opuściły topik! :P:P wypraszam sobie :P:P:P;););) ja regularnie klikam z Wami :) choć ostatnio rzadziej....ale to tylko od kliku dni :) bo nie mam weny twórczej :D a o ciąży nie chce Wam bez końca truc :) ale juz dzis humorek lepszy :D kierowniczka test nam wczoraj zrobiła...i tylko 4 błedy!! :D:D:D no i jeszcze tylko dziś i jutro....i LABA!!!!!!!!!!!!!!!!! aż skrzydełek dostałąm :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, \"zanudzaj\" nas prosze szczegolami z przebiegu ciazy, jak my zaciazymy to sobie do twoich postow wrocimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee, nie chce by nasz topik przeistoczył sie w śpiacy karawan :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, jak przez cala ciaze bedzie ci towarzyszyl brak weny to ten topik zginie smiercia naruralna, wiec prosze wziasc sie w garsc i pisac!!!a ze twoim najwazniejszym tematem, co kazdy rozumie, jest dzidzia w twoim brzuszku to pisz nam cholera jasna o tym!!!przecie my chcemy wiedziec co sie teraz dzieje w twojej glowie, tak samo jak ty wczesniej chcialas wiedziec..wiec prosze sie natychmiast poprawic to juz!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia , czyżby to były groźby...?? :D:D:D:D:D:D ok, więc przywołuje sie do pionu i klapsika juz dostałam :P oczywiscie w granicach rozsądku :) no w koncu musicie nas znosić, jesli nie chcecie bysmy zwiały do topiku listopadowego :P:P;);) no więc zdradze Wam ,że wciąz nie dociera do mnie :D i straszliwie jhestem przerazona tym wszystkim.... i mam straszne migreny do tego od tygodnia...😭 a Brydziu zazdroszcze Ci tego babskiego spotkania...:( ja juz nie pamiętam kiedy na takim byłam...wszystkie kumpele powyjeżdzały do innych miast i siedze tu sama jak kołek 😭 i Tobie Andziu też fajowo...:) uwielbiam zwiedzac, i jeździć w nowe , nieznane miejsca ....och, ale bym gdzieś wyskoczyła...hmmm..moze uda mie sie gdzieś starego wyciagnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×