Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

chyba że zaczn e wpierniczac kit z okien to moze być cieżko ;);) och,ale mnie dzis energia roznosi :D:D ja juz powinnam spac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia Andziu!!!!!!!!!!!!!!czekamy niecierpliwie na twoj powrot, bo bez ciebie bedzie nam baaaaaaaaaaaaaaaaardzo smutno :(:(:( baw sie dobrze!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻wracaj z nowa dawka energii sloneczko nasze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻to na droge:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANdziulku Kochana Ty nasza:D baw sie dobrze, i nie przepracuj sie przypadkiem :D odetchnij i natchnij w siebie nowa nadzieje i siłę :D bedziemy czekały z niecierpliwoscią :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na diete bedziesz miala moze tylko miesiac, bo w ciazy nie mozna sie odchudzac :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie powoli do domku zbieram, wiec zycze dobrej nocki Andzi ❤️, Luxorkowi❤️ i kropeczce Luxorka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, zostało Ci tylko 15min< więc chyba sie nie pogniewasz jak sobie pójdziemy ;) słodkich snów panienki :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranca:) Jestem pierwsza:) Wstawac spiochy!!!! Ja mam dzis pracowity dzien. 1)zalatwic sprawy z bankiem 2)posprzatac 3)isc po zakupy. Ja mialam dzis fatalna noc. Juz dryga w tym tyg. Tym razem noc \"uprzyjemnil\" mi bol piersi. Takiego jak dzis to jeszcze w zyciu nie mialam:( Najgorsze jest to, ze na to nie ma lekarstwa:( Musze sie meczyc i tyle:( Wlasnie sobie na sniadanie zaserwowalam chipsy. Chora jestem chyba, ale jakos nie mialam ochoty na nic innego. Pozniej zrobie sobie jakas kanapeczke. Do tego wszytkiego zaczal mnie dzis brzuch pobolewac tak @-owo. Troche wczesnie na to. @ dopiero w piatek. Chyba sie mi cos poprzestawialo w organizmie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane Ja też już na nogach. Dość że poszłam o 21 spać to jeszcze wstałąm połamana, wszystko mnie boli. Paskudna pogoda. Boli mnie gardło i mam chrypke. Koszmar. No a tak poza tym jest ok. A co tam słychać u moich kobitek. Cisza??? :) widze że tylko Dominiczka na nogach. :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj wolne dopiero w poniedziałek lece do małego a wtorek i środe znowu kurs. No a wśrode już mam koniec i dostane papierek i certyfikat. No i będe mogła zacząć robic pazurki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam Luxorku że miewasz migreny. Bardzo ci współczuje bo sama je mam. Ja przy migrenie nawet mam wymioty. Ostatnio jak małego pilnowałam to właśnie mnie dopadła. Ledwo co na nogach stałam. Dobrze że była siostra małego to mi pomogła, to coś okropnego. Ja biore tabletki Divaskan ale teraz już tak częśto nie z powodu staranek o dzidzie.A sa bardzo dobre. No ale trudno się mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Meniu :) To prawda, mam oststnio napady strasznych bóli głowy :( ale sądze że to skutek uboczny Duphastonu, hormonu, którego zazywam sporo... No i chyba mdłości mnie już dopadły :o caly czas mi sie podbija i mdli strasznie , ble...... mam nadzieje,ze nie bede musiała zaprzyjaźnić sie z wc :P póki co miętówki wcinam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście długo niebędziesz miałą mdłości. Mam nadzieje. :) Ale najważniejsze że ty i dzidzia jesteściie zdrowe. Słyszłam że jak kobieta w ciąży ma mdłości lub wymiotuje ale tak bez przezsady to znaczy że ciąża jest silna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja mam przed soba emocjonujacy dzien, wiec pewnie odezwe sie do was ponownie dopiero jutro. jestem w trakcie sprzatania, kolo 15 wpadnie do mnie kolo 10 kumpeli, musimy sie strategicznie przygotowac do pozegnania naszej ukochanej kolezanki, oj bedzie sie dzialo;) na 17 jedziemy na imprezke. zycze wam wszystkom milej soboty, Luxor-mam nadzieje, ze te mdlosci beda sie trzymac w rozsadnych granicach i pozwola ci normalnie funkcjonowac. ja tez mam mdlosci..., ale od kiedy sie staramy co mesiac jest to samo, wiec juz nawet nie zwracam na to uwagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) uff.....moge odetchnąć:D zaczyna sie 2 tygodnie leżenia bykiem :P ale wypoczne i wyleniuchuje sie za wszystkie czasy :) ja juz po drzemce poobiedniej ;) i niedługo wracam do mojego ostatnio ulubionego zajęcia :)😴💤 nie czuje sie dzis najlepiej...mdłosci czas zaczać :P jestem głodna , ale na sama mysl o czymkolwiek jest mi bleeee Brydzia,udanego i niezapomnianego wieczoru :D tylko nie zalej....;);):P:P:P heh... uważaj z procentami :):):) Pozdrawiam wszystkie :) i przesyłam buziaki :) 🌻 lece leżakować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza jak makiem zasial:) Ja mam ochote na pifffko. Chyba redsa sobie strzele. Znowu mi cisnienie skoczylo. Chyba cos sie z autem dzieje i cos czuje, ze nie obedzie sie bez kosztownej naprawy:( tfu, tfu...wypluc te slowa!!! Miejmy nadzieje, ze to jakas drobnostka, ktora bedzie kosztowala pare groszy. Zalatwilam dzis kredyt. Mialo byc na inwestycje i jakies auto w Polsce. Doskwiera nam brak czterech kolek jak przyjezdzamy do domu, wiec postanowilismy kupic cos niezadrogiego. Pod nasza nieobecnosc auto uzywali by tesciowie, bo ich sie posypalo zupelnie, a nie stac ich na nowe. Obawiam sie tylko, ze zamiast kupic drugie auto to wydamy pieniadze na naprawe tego co juz mamy. Ach...humor mi sie posul. Ide sie upic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane....bega wita goraco i bega zegna...wpadlam tylko skontrolowac czy wszystko gra...widze ze jest ok. andziu trzymaj sie kochana!!!! ja juz jestem po dddduym piwku i duzej butli winka i jestem wstawiona niezle...humor wysmienity...wszystko mam gdziec wczoraj bylam na plotach z kolezanka, potyem w kinie na testosteronie, usmialam sie jak norka, potem byly wielkie przytulanki i moja mega chuc.... sluz idealny choc testy owu ujemne, dzis tez przytulanko bedzie a ja juz jak ten erotoman czekam :D bo rozpiera mnie energia i jutro powtorze test i zobaczymy co bedzie ....ale do poniedzialku dzialam tak czy owak...a teraz lece juz ........sciskam was mooooooooocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begus Ty mala erotomanko:) Milo, ze napisalas. Jak zapewne zauwazylas u nas dzisiaj pustki. Ja jeszcze siedze na warcie, ale chyba juz niedlugo. A Ty dzialaj, dzialaj, co za dwa tygodnie przekazesz nam pomyslne wiesci. Trzymam kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow pierwsza:) Pobudka dziewczyny...szkoda dnia na spanie:) Ja bede miala dzis przekichany dzien i to do slownie. Wczoraj okazalo sie, ze nie mam juz workow do odkurzacza, a jedyny, ktory sie ostal wypchany byl po brzegi, wiec nie majac innego wyjscia- zaczelam go oprozniac. No i mam za swoje. Kicham 100 razy na minute i do tego mam okropny katar:( Az mi sie ciezko oddycha i gwizdze mi cos w klatce piersiowej. Mam alergie na kurz, wiec powinnam sie trzymac od niego z daleko, a tymczasem madra Dominika zafundowala sobie bliskie spotkanie z miliardami roztoczy:( Glupia jestem i tyle. Przynajmniej mam nauczke na przyszlosc i wiecej tego nie zrobie. Dzis w planach-leniuchowanie. Wczoraj biegalam i sprzatalam przez wiekszosc dnia, wiec dzis czas na relaks. Co u Was kuchnia dzis serwuje? U mnie beda chyba placki ziemniaczane. No to juz zmykam. Pozniej do Was zajrze,papa🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry !!:) ja wlasnie wstalam w towarzystwie ogromnego kacora!!!;) ale nie jest jakos tragicznie na szczescie, dam rade pojsc na 14 d pracy:( wieczor mialam niezwykle udany, plotek cala miara, dyskusji, smiechu...ach bylo naprawde super, w domu bylam grubo po 3 :D:D a zlecialo strasznie szybko, niech zyja babskie imprezy. jak sie spotykamy z facetami to tez jest fajnie, ale zawsze wkradna sie jakies stresiki. wyslalysmy ich wczoraj wszystkich razem na bowling;) w miejsce gdzie zasiegu telefonicznego nie ma :P:P:P no tak siedze przed kompem jak sierotka, sacze ta kawe, za oknem pogoda pod psem i pada deszcz.maz w pracy, wiec mam spokoj:) do @ 6 dni, podejrzanych objawow zero, wiec pewnie ta krwawa wiedzma wezmie mnie w obroty;) begus, fajnie ze seksik tak spontanicznie i milo, oby tak dalej!!!!z tego MUSI sie cos wykluc:D dominiko, na pomysl z otwieraniem worka do odkurzacza nawet ja bym nie wpadla...mimio ze w takich kwestiach czesto okazuje sie byc prawdziwa blondynka;) juz predzej bym pozmiatala!!:D ale nie nadarmo mowi sie ze czlowiek uczy sie cale zycie;) :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu...witaj🌻 Z tym workiem to ja nie mialam wyjscia. Zamiatac sie nie da, bo w calym, domu wlochate wykladziny, a juz grubo na nic bylo, wiec chcac-niechcac, musialam cos wymyslec. No to byl jedyny pomysl na jaki wpadlam:) A dzis tego baaardzo zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalenstwo istne z ta pogoda:( a mi sie tak bardzo nie chce isc do pracy, buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×