Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

oj luxorku wezyco kusicielko ty jedna :D a co do mdlosci j tez rano ich nei mialam tylko ok 14 wlasnei dopadaly i do wieczora....takze spoko moja droga!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś tak tylko podpytuję o \"przepis\" na syna, bo nam się synek marzy, ale wiadomo że nas ucieszy i córka, tak bardzo chciałbym aby w końcu się udało. Jeszcze 3 cykle i będzie rok od rozpoczęcia staranek. Czyli mówicie abstynencja, no cóż zobaczymy co da się zrobić, ja owu mam w 15-16 dc, to jak będzie z tydzień spokoju z przytulankami, to chyba wystarczy, bo nie wyobrażam sobie w ogóle od końca @ do owu. Bo po owu to nie ma problemu z abstynencją, przynajmniej po mojej stronie :P, bo mi libido spada i jakoś nie mam wtedy ochoty. Może zamieszanie przedświąteczne pomoże nam się wyluzować i zadziałać bardziej spontanicznie. A Ty Beguś spokojnie, za wcześnie na skreślanie cyklu. Już Ci Brydzia pisała, że Luxorka bolała brzuszek tak jak na @, zresztą sama Ci może napisać. Z tego co wczoraj wyczytałam, to niektóre testy owu wykazują ciążę po 7 dniach chyba, więc jeśli masz jeszcze jakiś test, który wykrywa betę, to możesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie luxorku ze humor mi dopisuje, mam wyjscie?? moja postawa nic nei zmieni......wierze jednak ze los sie i do mnie kiedys usmiechnie i w to wioerze z calych sil..oczywiscie daje szanse losowi na spelnienie moich marzen i juz.... a ze czasami sie ponakrecam milo to juz inna historia, ddobrze, ze umiem szybko stanac na ziemie....np gdyby nei ten dziwny okresowy nadety brzuch to bym juz postawila krzyzyk na tym cyklu...sluz bialy skapy...taki jak zawsze po owu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituniu....moja recepta jest taka , ze na tydzien przed zlotym strzalem zaprzestac przytulanek, kupic testy owu i gdy jest etotalnie dodatni test wtedy strzelac!!!! z calych sil!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dziewczyny, zobaczymy co da się zrobić :) na pewno będzecie co i jak na bieżąco :D I pewnie będę miała mnóstwo pytań do testów, bo ja laik jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko iti...testy to sama przyjemnosc ich interpretacja jest dziecinnie prosta... a jakie masz testy??? bo ja polecam tych ktore sama uzywalam sa tanie i dobre!!! a nazywaja sie testy owulacyjne LH a koszt 5 sztuk ok 23 pln....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znikam na małą drzemkę po śniadaniową :D 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku to przyjemnej drzemki 🌻 dobrze, że masz taką mozliwość i do pracy nie chodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti to sa bardzo podobne do moich, albo nawet te same!!! sa bardzo dobre , przynajmniej ja jestem z nich bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis wieczorkiem wychodzimy na małą imprezkę, mam tylko nadzieję, że brzuszek nie będzie za bardzo bolał. Rano mnie pobolewał brzuszek, a teraz cisza, no tylko te plamienia i temp. jeszcze dziś niższa niż wczoraj. Jak ma @ przyjść to niech się pojawia. Czas się z nią w końcu rozprawić na jakiś czas. Niech sobie znika, wyjedzie na długie wakacje i pwróci w przyszłym roku tak abyśmy mogli zacząć kolejne staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pouciekały wszystkie :( Brydzia pewnie już po porannej kawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie czy wiesiołek się łyka od 1dc czy po skończeniu się okresu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nic poznikały wszystkie a ja mam prośbę we wtorek i w środę trzymajcie kciuki, bo moje kochanie będzie wtedy starało się o pracę. A teraz uaktualnienie Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ........14/15.03 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... ....przerwa bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11.....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11.77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 1....18.03 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.........13.05.8 2............. PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> poziomka2…...Agnieszka........śląskie..........30. 01 .81....T ? OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia.............Olsztyn................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iti :) kciuki za mezusia bede na pewno trzymac!!! bylam wlasnie na teorii, meeeeeeega nudy, do tego leje, wrocilam przymoczona do gaci. teraz szybkie sniadanko i do pracy trzeba sie szykowac. odezwe sie pozniej. milego dnia dziewczynki!!🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas przestało padać, to przebiesz się szybko Brydzia, bo nam się jeszcze przeziębisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti kciuki już zaczynam trzymać , coby we wtorek poszło gładko! :D Brydziu szybciutko w suche ciuszki :)teraz zgubna jest ta pogoda, trzeba dbac o zdrówko :) a ja sobie kurcze nie radze z ziewaniem 💤 o mało nie połkne \"Was\" ;) czy myslicie ,ze mała kawka od czasu do czasu zaszkodzi...? lekarz powiedział,żeby wogóle zapomniec o jej istnieniu....ale ja rady nie daję juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku myślę że nie zaszkodzi, ale koniecznie z mleczkiem :) Moja koleżanka piła przez całą ciążę jedną kawkę i urodziła zdrowego, dużego synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duuuuzego to moze nie bardzo :P:P:P:P;););) bo mam zamiar w pół godzinki urodzic :D ale za to zdrowiutki żeby był jak rydz! :) jak narazie Inka sie faszeruje, ale cały dzień jestem nieprzytomna, palcem w domu nie ruszam...:) a prasowanko ( moje najukochańsze😠) czeka juz na mnie chyba ze 2 tygodnie :P no wieć idę po przepyszna aromatyczną kawunie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz Luxorku rodzą się większe dzieci niż kiedyś. Niewiele dzieci urodzonych w terminie ma poniżej 3500. Podobnoż córki rodzą podobnej wielkości dzieci do swoich mam, co akurat dla mnie jest dużym pocieszeniem, bo żadne z mojego rodzeństwa nie ważyło więcej niż 3300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie z pracy, leje nadal strasznie :( do tego brzech mnie boli, wiec najdalej jutro lalo sie bedzie nie tylko z nieba lecz takze ze mnie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki. Dzisiaj rano dostałam @ tak jak powinnam dostać po tabletkach no i odrazu zaczełam brać tabletki anty. Wizyte u gina na USG mam na 11 Kwietnia. :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ........14/15.03 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... ...18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11.....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 1....18.03 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.........13.05.8 2............. PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> poziomka2…...Agnieszka........śląskie..........30. 01 .81....T ? OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia.............Olsztyn................. .................. Witam wieczorkiem:) Ja tylko na momencik. Chyba dzis sie zatrulam czyms:( Tylko za pioruna nie wiem czym. Zamowilam wczoraj mace mojemu M. Czytalam, ze nawet o 180 % poprawia jakosc nasienia. Przy wynikach M. nie byloby to wiele, ale zawsze cos. Zeby chociaz do 10mln dobily to mozna pomyslec o inseminacji wowczas. Nie rozpisuje sie dzis, bo taka podtruta nie mam sily siedziec przed kompem. Jutro sobie odbije. Pozdrawiam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna :) Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ........14/15.03 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81...13..18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 1....18.03 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.........13.05.8 2............. PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> poziomka2…...Agnieszka........śląskie..........30. 01 .81....T ? OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia.............Olsztyn................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz, bo nie wyszlo mi cos z poprzednia:) Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ........14/15.03 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81....13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 1....18.03 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.........13.05.8 2............. PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> poziomka2…...Agnieszka........śląskie..........30. 01 .81....T ? OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia.............Olsztyn................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy mi się dobrze zdaje, że jutro wraca Andzia????? Straszne tu pustki bez niej i nie ma Was kto rozruszać popołudniami. Menia to super, że @ w końcu przyszła i zaczynasz leczenia, oczywiście pamiętaj o nas, aby nam dać znak co i jak. Poziomko gdzie jesteś??? A my wczoraj zaczęliśmy 9 cykl staranek, 9 to moja szczęśliwa liczba :D Moja @ rozkręciała się dopiero wieczorem, na imprezce, ale jest jakaś skąpa, zobaczymy jaka będzie dzisiaj. Brzuszek lekko pobolewa :( Dziś powinny przyjść testy owulacyjne, no i nadal mierzę temp. Stresujemy się tymi pierwszymi etapami rekrutacji, bo jest dużo osób chętnych. Do pierwszych dwóch etapów zaproszeni są wszyscy, a potem na pewno pierwsza selekcja. Bardzo chciałabym aby się udało dostać tę pracę, no ale czas pokaże. Dziewczyny jak ja się cieszę, że już prawie weekend 🌻 Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kibitki!!:) ja tu chyba po raz pierwszy w historii tak wczesniej, tym razem z przymusu musialam wstac. mamy w lazience problem z rurami i wlasnie ekipa techniczna zaproponowala taki glupi termin, no coz, mam nadzieje, ze zaraz przyleza. do pracy mam na 10, wiec tylko jakas godzinke wczesniej musialam sie z lozka zwlec, zeby choc przez ten czas wyeksploatowac moja lazienke;) @jeszcze nie ma. byloby super gdyby przyszla wg. owu czyli najwczesniej 27.03, ale chyba nie mam sie co ludzic, bo czuje juz coraz wyrazniej ten ucisk w podbrzuszu. to moj ostatni dzien pracy przed urlopem, jupppiii!!!!!!!!!!!:D:D:D nie bede dzis za bardzo mogla zagladac, bo ta zmiana 10-17 jest dosc nerwowa, ze tak powiem...;) ale moze sie jakos uda. milego dnia kobietki moje kochane!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia ma byc ponownie w niedziele. masz racje iti, od kiedy nasze ciezarowki z toaleta rozmawiaja;) a andzi nie ma, popoludnia na topiku sa prawie martwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Brydzia - po pierwsze: niech ekipa techników szybko się uwija - po drugie: niech @ do Ciebie dziś jeszcze nie zawita - po trzecie: niech Ci czas w pracy szybko mija, tak abyś mogła cieszyć się urlopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×