Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

no tak Luxorku - ale dzidzi w brzuszku juz jest i to najpiekniejsze co moglo Cie spotkac❤️...a urlopik?? jak tylko pogoda dopisze mozna tyle zeczy wymyslic;););)... rowerki iti;) rowerki u nas tez juz czekaja ;););) ale pewnie az tak czesto nie bedziemy z nich kozystac bo i ja polamaniec i maz tez...biedny czasami mowi ze jak stara baba sie czuje bo kazda zmiane pogody odczuwa przez to kolano...a w piatek jak mu cos nie chrupnie wieczorem to juz w glowie czarne mysli ze znowu mu sciegna poszly albo co gorzej ...te srubki jakos tam sie polamaly czy cus... ale na szczescie mu przeszlo i zaczal sie smiac ze mnie ze te implanciki co tam ma to takie malenkie ze nie mogly sie polamac...:) ale niestety juz nigdy nie bedzie mial tej nogi takiej sprawnej... wycieczki na krotkich dystansach (nie tak jak Ty begus;) ) nadal bedziemy kontynuowac jednak...bo sam lekarz mu zalecil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też uskuteczniamy wiosna i latem rowerowe przejażdzki :) ale chyba mnie w tym roku ta satysfakcja ominie :) ale wcale az tak bardzo sie nie gniewam :P ;) Brydzia, melduj sie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa czyli z tego co rozumiem owulacji jeszcze nie bylo, co...? oj, do lekarza czym predzej ale moze tak jak dziewczyny pisza - i @ sie przesunie bo jak by nie bylo troche przezyc w tym miesiacu mialas a to ma duzy wplyw... zrob tescik jeszcze dzis i zobaczysz..a jak z objawami - masz jakies klucie jajnikow czy sluz owulacyjny...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm???? czemu nie Luxor... proponuje taki duo rowerek, nie wiem jak sie to zwie:(..taki gdzie dwie osoby moga pedalowac;) i Ty i mezus;););)... a kiedys tylko przyczepke dokupicie:p:p:p.. co ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHHA :D dobry pomysł :) tylkojak tak dalej będa mnie wszyscy dokarmiać i rozpieszczac np.truskaweczkami :P to za 2 miechy bede jak krowa wielka! :D a tak wogóle to rowerek niewskazany chyba w ciaży... nie wiem czy naprawde, ale gdzieś zasłyszałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku z tego co wiem, to na rowerku można, ale jak z każdym wysiłkiem nie można przesadzać, się forsować. No ja na rowerku codziennie do pracy, bo już biletu miesięcznego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartowalam Luxor oczywiscie...i rowerek nie wskazany w ciazy, to prawda bo za duzo \"trzepie\":p... i za duzo na siodelku twardym tez nie dobrze dla ...;).. ale jak najbardziej spacerki, plywanie (niektore kobiety sie boja ze jakiegos grzyba zlapia ale..) i nie wiem - joga... a od truskaweczek nie przytyjesz, nie boj sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja juz w pracy, musze troche poudawac ze pracuje;):P:P wszystko na owu wskazuje ze tuz tuz, sluz juz jakby zanika, a jak jest to taki jak woda,podbrzusze boli jak nie wiem co, szyjka otwarta podniesiona.no zobaczymy, zamowilam dzis nowa porcje testow, bede testowac do bolu.nie poddam sie!!!:D:D staranka byly przedwczoraj i wczoraj, dzis bedzie przerwa bo mnie wszystko boli, hehe :D:D:D ale jutro znowu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iti;)...hej brydziaa:) ja do pracy na rowerku iti to musialabym niezly dystans pokonac;););)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, wstalam dzis raniutko na pobranie krwi, w srode bede miala telefonicznie wyniki. chodzi o ta tarczyce czy juz sie wyrownalo czy nie. do pracy szlismy dzis z M piechota, 15 przystankow autobusowych, on potem w autobus wsiadl bo pracuje dalej. bylo cuuuudownie:D a teraz siedze tutaj zla na caly swiat, ze nie mam dzis wolnego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mi tak czesto krew pobierali, ze w ogole o tym nie mysle...ale nie, nie bolalo, moze sekunde troszke...do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic;) tylko patrzec nie lubie, zawsze glowe odwaracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) to dobrze;) mnie tez nie boli jak mnie kluja tyle ze mam straszne since potem...brr..jak bym nie wiem co robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do dzisiaj mam mega sińca po Becie :P i tez główka mi leci w bok...ze niby coś tam zobaczyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, since sie robia tylko wtedy jak sie troche to miejsce potrze albo nie wystarczajaco mocno przyciska. ja juz sie nauczylam sincow unikac;) wczesniej tez mialam. po prostu przyciskac trzeba z calej siely przez okolo 3 min po pobraniu krwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziaa, zgadzam sie :D ja pipka jedna trzymałam tylko chwile :) ale mąz nie dał się nabrać,że to niby z winy pielęgniarki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz wiem..ale mam nadzieje nie bede musiala juz wiecej krwi pobierac..bo u nas bety sie nie robi:p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc ania;););) nie obraze sie brydziaa chociaz tutaj do mnie nikt tak nie mowi...zawsze tylko anna i anna , blee....:( w domciu kiedys tez do mnie andziulek mowiono i to chyba bylo najlepsze zdrobnienie;) mama zas na mnie nana wolala i nie wiem dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie ANdzia, jak tam Twoje mdłosci??:P:P:P a moze coś jeszcze Ci doskwiera nowego??? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm. no na to sie moge brydziaa zgodzic - jak najbardziej;););)... Boze - te dwa dni to mnie wykoncza....a syfkow nawlazilo na mordce, buuu:(az sie ryczec chce😭..nic, pewnie corcia bedzie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, imie ania mi sie zawsze podobalo, ale tutaj tez jest tylko anna, codziennych zdrobnien od anna nie ma niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade andziulku, juz tylko dwa dni, pomysl ze ja jeszcze dwa tygodnie bede prawdopodobnie czekac jesli dobrze pojdzie. chyba po raz pierwszy tak mam ,ze chce przedluzonego cyklu. do czego to doszlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor-nawet maz sie smieje ze mam cycki jak dwa balony i do tego taaakie strasznie ciezkie..ale nie ma zadnego konkretnego objawu:(... brzuch caly czas pobolewa jak na @...juz od soboty chyba, sutki bola i szyjka macicy strasznie rozpulchniona stwierdzil doktor M. jak badania wczoraj wieczorem przechodzilam;););).. a tak mnie korcilo na tescik dzisiaj rankiem ale nie uleglam pokusie...pewnie juz bym morzelez wylala i nie klikala z Wami... siedziala z cimnymi okularami na nosie a szefowej mowila ze placze bo chce podwyzke:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor-nawet maz sie smieje ze mam cycki jak dwa balony i do tego taaakie strasznie ciezkie..ale nie ma zadnego konkretnego objawu:(... brzuch caly czas pobolewa jak na @...juz od soboty chyba, sutki bola i szyjka macicy strasznie rozpulchniona stwierdzil doktor M. jak badania wczoraj wieczorem przechodzilam;););).. a tak mnie korcilo na tescik dzisiaj rankiem ale nie uleglam pokusie...pewnie juz bym morzelez wylala i nie klikala z Wami... siedziala z cimnymi okularami na nosie a szefowej mowila ze placze bo chce podwyzke:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Andzia pewnie córa będzie :) No Brydzia będziemy czekać. U mnie jeszcze z 8-9 dni do @ więc najgorszy okres z całego cyklu :( Nie martwcie mnie tym rowerkiem, bo ja chcę cały czas nim do pracy jeździć nawet w ciąży. Do pracy jadę jakieś 10-15 min więc nie jest daleko, na pieszo to jakieś 25 min. Dla mnie to by była tragedia, nie chcę żadnych autobusów i biletów miesięcznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, jak z ta szyjka w ciazy, bo ja czytalam ze powinna byc zamnieta i raczej twarda..przynajmniej tak wyglada z zewnatrz jak sie samemu bada..juz sama nie wiem. Luxor, lec szybciutko szyjke zbadac i daj znac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×