Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak chciałabym

życie sexualne

Polecane posty

Gość tak chciałabym

wiedzieć,czy życie w celibacie ma jakiś zły wpływ na organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiloncznie pozytywny
;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka20
ja nie dlugo bede zyla w celibacie , bo moz zostaje za granica , a ja wracam do kraju, :( zastanawiam sie , jak on sobie poradzi , bo tak bardzo lubi seks , a ja tez jestem przyzwyczajona do czestych kontaktow seksualnych , jak sobie pomysle , to zal mnie bierze:( czy ny wytrwamy ,? czy ktores nie wytrzyma i zdradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka20
ja nie dlugo bede zyla w celibacie , bo moz zostaje za granica , a ja wracam do kraju, :( zastanawiam sie , jak on sobie poradzi , bo tak bardzo lubi seks , a ja tez jestem przyzwyczajona do czestych kontaktow seksualnych , jak sobie pomysle , to zal mnie bierze:( czy ny wytrwamy ,? czy ktores nie wytrzyma i zdradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj tak ciezko mi o tym pisac bo dostaje dreszczy ale moja misja jest uswiadamianie mlodziezy... celibat= rozstepy na calym ciele, wypadajace wlosy, grzybica stop paznokci i narzadow plciowych, ryzyko raka pluc i zawalu serca, zwiekszona podatnosc na wszelkiego typu wirusy i drobnoustroje, brzydki zapach z ust, prochnica zebow, oslabienie kosci, zanik miesni... i jeszcze wiele innych strasznych dolegliwosci... a wiec zero tolerancji dla celibatu ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie było miłe........................... ale pewnie znasz to z autopsji :) współczuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz ginekolog stwierdził jednoznacznie \"Mięsień nie używany zanika\" więc sama sobie odpowiedz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×