Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
maria antonina

jak pozbyć się w krótkim czasie blizny?

Polecane posty

Gość EmIlUsIa**
Ech ja tez popelnilam glupote i sie rzyletka pocielam mam 12 lat i bardzo tego zaluje juz mnie wszyscy ochrzaniaja ze jak ja w przyszlosci bede wygladala a jak ja o tym pomysle to az mnie ciarki przechodza chcialabym sie do wakacji tego pozbyc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam ,że można na STARE blizny nałożyć maść na odciski, wtedy zejdzie skóra i właśnie wtedy zacząć kurację maścią na blizny np. tą cebulową. Nie wiem ile w tym prawdy, ale chyba spróbuję, bo też mam straszną 11-letnią bliznę na ręce, co sprawia, że czuję się niekomfortowo. Może już to ktoś próbował, jak tak to napiszcie jaki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce Maria
Wiesz może czy na blizny (ślady) po strupkach działa taka maść "cepan" ? jeśli tak to jak długo będzie mi to wszystko schodziło? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalusaka
Dobra tez zrobilam glupote na reku zaluje tego moi rodzice juz o tym wiedza dostalo mi sie troch ale chcem sie tego pozbyc i uznalam ze wykupie ten krem cepan moze mi pomoze jak nie to trudno Moje blizny sa inne poniewz nie wystaja ponad skóre sa ciemniejsze od skóry i chcem to chociaz troche zatuszowac pomocy jak nie cepan to co ale zeby bylo tanio i szybko nie chcem zadnych zabiegów ani operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokomenkaa
Cześć ja też mam taką blizne i też zrobiłam ją z głupoty. :| Sluchaj ja już ją mam rok i nic mi nie pomogło jedynie jest mniej widoczna.Ale ostatnio przez przypadek opryskałam ją sokiem z mandarynek i chodz to głupie zrobiła się mniej widoczna.Postanowiłąm wyciskać na nią ten sok ze skórek i zrobiła się owiele mniejsz i ładniejsza.Tylko wiedz ze każdy człowiek ma inny rodzaj skóry i każdemu co innego pomaga ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, ja mam ogromną bliznę na bordzie przez wlasną głupotę bo jechałam na rowerze z kolezanką i sie z niąprzewrocilam i zdarlam sobie calą brodę do mięsa, poszlam ja zszyc do szpitala i mam brzydka czerwoną blizne, teraz troche zróżowiała i robi się coraz mniejsza, bo używam maści Contractubex , polecam ją ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesio
Ja mam bliznę n nosie od szycia.Blizn jest dosyć duża lecz została wujowo zeszyta.Tą bliznę mam już bardzo długi czas ponad 10 lat lecz wtedy mi to nie przeszkadzało czy dało by sie rade z tym coś zrobić pomóżcie ??? Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Cepan na pewno ci pomoże:) może nie znikną ranki całkiem ale zbledną. Bardziej polecałabym ci maść ,,Nowate'' ale ona jest na recepte.Działa cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
,,Novate''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eventi27
MADECASSOL maść 1% – sprzedam. Rewelacyjna maść na blizny pooparzeniowe i bliznowce niedostępna w Polsce. tel: 503 741 183 Cena: 50(małe op)/75(duże op) PLN Przy świerzych bliznach należy rozpocząć kurację MADECASSOL możliwie wcześnie, kilka dni po powstaniu urazu bądź po operacji – zaraz po zrośnięciu się rany, nanosząc ostrożnie żel na delikatną nowopowstałą tkankę. Natomiast w przypadku blizn stwardniałych i zadawnionych należy MADECASSOL wcierć 2-4 razy dziennie. W przypadku blizn stwardniałych wyraźna poprawa widoczna jest dopiero po dłuższym i regularnym leczeniu, bowiem tak zmieniona tkanka nie rozluźnia się w ciągu kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wie ktoś może jak pozbyć się białego śladu po zejściu strupa? W moim przypadku bylo to tak, że nogi posmarowalam sokiem z grejpfruta i w niektorych miejscach przylozyłam do skory plastry z grejpruta i owinelam wszystko folią spożywczą. iNo i chyba w tych miejscach odparzylo mi skore ;/ mam teraz takie kółko heh i głupio to wygląda ;/ Czy jest cos co pomoze mi pozbyc sie tego bialego sladu? odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoagata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizalina
tez mialam kilka blizn, ktore niestety zafundowalam sobie sama...Drapalam z nerwow, az powstala mi rana a potem pozostala brzydka plama. Jedno co wam moge poradzic to masc "dermatix ultra". Jest bardzo droga, ale niesamowicie skuteczna, bo sama ja stosowalam i mi niesamowicie pomogla. Smarowalam nia blizny przez ponad 2 lata, a moze nawet troche wiecej i w tej chwili nie ma prawie sladu, zostalo tylko niewielkie przebarwienie. Powodzenia zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizna=cepan
Mnie kiedyś ugryzł pies i miałam takiej średniej wielkości blizne. Mama jako ze jest pielęgniarką powiedziała zebym kupiła Cepan. Tylko był z tym duży problem bo apteki tego nie miały;/. Dostałam to dopiero w Aptece za Grosze na Złotej. Koszt mały jak na wysoką skuteczność tej maści - 12 zł. W tej chwili po moim "urazie" nie ma praktycznie śladu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY..__
mi wlasnie powstaje blizna 5x5 na czubku glowy. zaczesuje wlosy z boku. nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 x 5 cm
jestem zrozpaczona, wlosow nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDaga
ja również mam ten problem.. ;/ sprawa wygląda tak.! Śpieszyłam się na spotkanie z koleżankami, miałyśmy iść na plażę a ja szybko musiałam ogolić nogi! i stało się.! ;// używałam mszynki "jednorazówki" źle przejechałam i mam blizne na około 10 cm! Jest na przedniej części uda. Bardzo wąziutak, ale przez nią nie mogę chodzić w krótkich spudniczkach. Czuję się z tym niekomfortowo... ;/ Znacie moze jakies niedrogie sposoby na usunięcie? za 3 miesiące jadę do Angli i chciałabym się tak w miarę fajnie prezętowac.. :) aha! blizna ma około 5 miesięcy.. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość needi
Suchajcie ja sie cielam i ta masc pomaga ostanio to znow zrobilam bo mi smoutno a tak dlugo tego nie robilam mam male serce i 6 kresek mam maść tylko nie wiem czy jeszcze wazna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam masc Dermatix, dobra , ale droga.....moja corcia podrapala mi twarz, bardzo gleboko......"sznyta" na polpoliczka....ach.....uzywalam przeroznych specyfikow i dopiero ta masc dala efekty....blizna wyjasniala....jest wezsza....po miesiacu uzywania zauwazylam poprawe.....uzywam nadal........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi$ka
Mam problem. Pod koniec czerwca wywróciłam się na rowerze zdarłam sobie skórę na lewej nodze nam ją już od 2 miesięcy, blizna zrobiła się brązowa lekko ciemniejsza od barwy skóry, ma jakieś 10 cm. W lipcu przydarzyło mi sie to samo i powstały 3 blizny na prawej nodze, są różowe a w około mają ciemniejszy brązowy kolor od koloru skóry. Blizny nie są głębokie, po prostu zdarłam sobie skórę a na jej miejscu wyrosła nowa różowa skóra. Nigdy jeszcze nie miałam z tego powodu blizn. Boje sie ze nie zejdą tym bardziej ze na wakacjach byłam na plaży. Plus jest taki ze byłam tylko 2 dni po godzinie bo nie było pogody. Co zrobic by się ich pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetkamod
Witam.Jestem po zdjęciu szwów trzy tygodnie.Usuwałam metodą chirurgiczną dwa znamienia z twarzy.Po zdjęciu szwów pozostały mi dwie duże blizny w kolorze różowym.Czy ktos móże jest po takim zabiegu i wie jak można załagodzić wygląd tych blizn i w jakim czasie po zabiegu można stosować maść na blizny,jak można to która maść daje najlepsze efekty,cena niewchodzi w grę.Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laser frakcyjny co2
chyba cena nie gra roli, co? ;) kup jakiś żel silikonowy, dermatix na przykład i stosuj regularnie przez kilka miesięcy do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetkamod
No właśnie poprawka.Chodziło mi o cenę że nie gra roli,sorki błędy w myśleniu.Dzięki za radę.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dużo zależy od tego, jaka to jest blizna. Myślę, że najlepiej byłoby, żebyś poszła do lekarza, na konsultacje, żeby ci doradził jak można się pozbyć blizn. Jeśli chcesz poczytać trochę o tym, jak się pozbyć blizn zajrzyj sobie tutaj http://www.iqmedica.pl/fraxel,p151.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientuję to faktycznie laser frakcyjny jest niezłym rozwiązaniem. Ja miałam robiony zabieg nim na rozstępy w jednej z warszawskich klinik Amaya.I pomimo niezbyt przyjemnego odczucia, po dwóch tygodniach, kiedy zeszły ślady po zabiegu również rozstępy były znacznie mniej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczeeeek.
Mam problem . Mam 12-lat i wyciełam sobie inicjały na ręku , i teraz to jest taki biały ślad. Ta blizna jest już 2 miesiące. Używam żelu "contractubex" . Czy on mi pomożę ? Jeśli nie prosze pomóżcie i dajcie jakiś inny sposób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msSunshine
Tego to jeszcze nie było... miałam ręce tak podrapane całe przez szmaciarskie kury (tak takie kury ptaki takie które prawie nie latają) że teraz na dłoniach i rękach do łokci mam blizny i ani ja ani nikt z moich przyjaciół nie zwraca na to uwagi mój były chłopak też miał podrapane heh ale teraz jak kogos poznaje nowego to jak myslicie patrzy sie i sie zastanawia skad ja cos takiego mam? To wyglada jak bym jakiegos wściekłego rysia albo kota trzymała w domu! Są one niektóre czerwone i wklęsłe lekko(zrywałam swędzące strupy) a niektóre białe lekko wypukłe(widocznie tych nie zdążyłam zdrapać) a stało to się 6-7 miesięcy temu;/ jaka maść na takie blizny? na twarzy też mam... ale nie od kury od psa;/ ma ona z 10 lat jak nie 12 i powiększyła sie bo urosłam od tamtego czasu. no i blizny po trądziku też nie są mi obce gdzie niegdzie. na czole mam takieo strupka czerwonego i już wiem że bd blizna co robić? może mogę jakoś zapobiec? znaczy sie czy jest szansa że jeśli od razu zaczne smarować czyms to nie będzie ta blizna widoczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18dora
PRAWDZONY SPOSÓB POLECAM!!!!witam ja się chciałam podzielić moim sposobem ;p który dla mnie okazał się bardzo skuteczny.W lipcu miną 2latka od operacji którą miałam robioną na twarzy dokładnie na nosku miałam wycinanego kaszaka wielkości prawie 2cm,założone miałam 2szwy,dojrze skóra się rozciągneła i została mi górka wielkosci takiej jakby ten kaszak tam ciągle był to jeszcze chirurg tak fatalnie to zeszył ze jak sie zobaczyłam to się popłakałam ;( przez 1,5roku stosowałam masć cepan ale pomogła mi tylko na to żeby blizna zmieniła barwe na kolor mojej skóry a górka wielka jaka była taka została.jeden z moich znajomych poszedł do lekarza bo chciał usunąć piepsza tez dosyc duzego i lekarz poleciłmi masc na odciski powiedział mu ze to sie bedzie coraz bardziej zmniejszac,i ten znajomy mi powiedział o tym a ja na to spróbuje na na moja blizne.I jestem zachwycona w niebo wzięta gdzyż już prawie miesiąc stosuje smaruje 3razy dzienienie i w tym miejscu schodzi mi płatmai skóra co prawda górka jest nie miła bardzo czerwona i troszke napuchnięta,ale gdy robie sobie dniowa przerwe to opuchlizna schodzi i górki juz prawie jej nie widac jeszcze troszke a wcale jej nie bedzie a to zaczerwienienie zwalcze cepanem moim zdaniem swietny albo contratubexem ponoć jeszcze lepszy;D Jestem szczesliwa bo strasznie mi to przeszkadzało i szpeciło a dodam jeszcze ze w czasie smarowania jak sie nałowży tą masc to strasznie swedzi i piecze ale prosze nic z tym nie robić bo wtedy nastepuuje własnie zmiekczanie skóry i działa.podaje nazwe: MAŚĆ NA ODCISKI AFLOFARM. dodam ze jest bardzo tania mam nadzieje że komuś pomogłam ;) a blizne tą czerwoną po masci na odciski zwalczac cepanem albo contra tubexem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek
contractubex to jest najlepsza masc na swiecei zlikwidowałem nia dwa bliznowce tyle ze trzeb stosowac jakies minimum 7 miesiecy ale uwierzcie mi ze efekty sa bardzo pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×