Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
maria antonina

jak pozbyć się w krótkim czasie blizny?

Polecane posty

Gość AmandaD
Ja robiłam zabiegi laserowe i byłam bardzo zadowolona. Był to laser ResurFX, zabiegi były robione w Vici Clinic. Owszem zabiegi są nieprzyjemne ale jeśli są dobrze wykonane to skóra szybko się regeneruje. U mnie laser zadziałał, po trzech zabiegach blizny się znacznie spłyciły. Oczywiście nic nie znika całkowicie ale dla mnie laser okazał się zbawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaaaa81
Albo laser, albo peeling medyczny. Tutaj http://drlidiarajzer.pl/peeling-medyczny/ możecie sobie poczytać na temat tego typu peelingu. To nie jest zabieg, który można zrobić w domu. Musi być on wykonany przez profesjonalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomógł żel Skarżel, a bliznę miałam ogromną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomógł żel Skarżel, a bliznę miałam ogromną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka don
a plastry silikonowe? Co powiecie? Nie zależy mi na całkowitym pozbyciu się blizny, bo wiem, że to nierealne, ale chciałabym, żeby się jak najbardziej zmniejszyła, zbladła i przestała swędzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno można to zrobić chirurgicznie, poczytaj sobie na http://plastyczna.med.pl/zabiegi/ o takim zabiegu, medycyna poszła do przodu i można się pozbyć praktycznie każdej blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila_mila
polecam zabieg kolagenowy Nithya. polega na wstrzyknięciu bardzo cienką igłą kolagenu takiego jak posiadamy naturalnie w skórze. Generalnie jest to zabieg odmładzający, ale ma też działanie właśnie niwelujące blizny! polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutki
Do gość: Czy możesz coś więcej napisać jaka to była blizna?i jak długo używałaś tego żelu Scarżel?zanim zdecyduje się na laser chciałabym wypróbować metody mniej inwazyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No-scar fajnie działa i jeszcze preparaty ze śluzem ślimaka, ale dobrze jest też podpytać profesjonalistę co o tym sadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale zadziałał żel, ScarŻel, normalnie cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinkaJane
W krótkim czasie to raczej nie można:) Nie warto wierzyć w cuda:):):) Mój szwagier zniwelował bardzo dużą bliznę na policzku dzięki naświetlaniom lampą led triwings w fototerapiakrakow. Nie trwało to jednak tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreksan
na sobie przetestowałam plastry sutricon, pomogly mi na bliznę po cesarce, im szybciej się zaczyna taką kurację tym lepiej, lepszy jest efekt i szybszy, mi chyba kolo 2 miesięcy naklejania to zajęło, ale opakowanie wystarczyło na to bo jednego plastra się używa kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccomber
spokojnie i konsekwentnie z white&Beauty Floslek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można też smarować olejkiem bio -oil ale na to potrzeba czasu jednak, poprawę widać po 2 tygodniach ale na końcowy efekt trzeba czekać przynajmniej 2 miesiące, w sumie to i tak krótko jak na bezinwazyjną metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina8922
Jeśli jest brzydka i przerośnięta to zdecydowanie dr Rafała Pabiańczyk. Znajdziesz go w Krakowie, przyjmuje w różnych gabinetach. Możesz sobie o nim przeczytać. Ja z zabiegu jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henretka
W krótkim czasie się nie da. Każda metoda potrzebuje czasu, obojętnie czy się zdecydujesz na zabiegi, operacje czy maści lub plastry. Plastry sutricon naklejałam jakieś 3 miesiące, efekty są. Koleżanka chodziła na laser, musiała mieć serię zabiegów co kilka tygodni, więc u niej to jeszcze dłużej trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Gub
No to też i znacznie drożej wyszło, bo przecież laser kosztuje. A ja mam takie pytanie o te plastry. Dzieciom też można je stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemra
a próbowałeś plastrów sutricon, tutaj jednego plastra można używać aż 5 dni, więc kuracja nie wychodzi tak drogo nawet przy większych bliznach, dla mnie te plastr są najlepsze i tez nacieńsze przez co się lepiej przymają i tak nie czuć ich na skóze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delickaa12
Najskuteczniejsze są na pewno zabiegi laserowe. Ja też usuwałam blizny jakis czas temu w salonie COCO-TIME we Wrocławiu. Kosmetyczka zaproponowała zabieg z wykorzystaniem lasera neodymowo jagowego Q-Switch. Po serii 5 zabiegów osiągnęłyśmy zamierzony efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina_spod_bloku
U mnie też plastry silikonowe sprawdziły się najlepiej, ja używałam sutriconu się bardzo dobrze trzymały na skórze, nic się nie odklejało. No i co ważne, chodziłam z nim cały dzień, wiec praca nad blizną była ciągła (więc i efekty szybkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię smarować się olejkiem bio oil. Dobrze radzi sobie z bliznami i rozstępami. Co ważne dla mnie szybko się wchłania i nie śmierdzi jak większość takich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_A_R_S_Z_A_W_I_A_N_K_A
Najlepsze efekty będą wtedy, kiedy od razu jak tylko rana się zagoi zaczniemy naklejać plastry contarctubex, te są bardzo wygodne bo tez stosuje sie tylko i wyłącznie na noc, naklejać je można także na trudno dostępne miejsca. Pierwsze efekty u mnie były już widoczne po miesiącu naklejania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeaMeaMea
Polecam plastry silikonowe Sutricon. Są lekkie, cienkie, niewidoczne, wygodne w użytkowaniu (nie denerwują), nie powodują też podrażnień. Każda blizna jest inna, więc szybko nie zniknie, ale już tak po 2 miesiącach naprawdę można zauważyć efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plastry są dobre ale nie wszędzie możesz je przykleić, mi było wygodniej smarować bliznę olejkiem bio oil, a ładnie pachnie i nie drażni tak jak niektóre maści z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie można plaster przykleić w nawet trudno dostępnych miejscach :) Ja contractubex dowolnie przycinam i naklejam bez problemu, plaster trzyma się super przez całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prawdę ciekawe informacje o tym jak pozbyć się blizn możesz znaleźć tutaj https://wszystkoobliznach.pl/ . Sama szukałam jakiś informacji na ten temat i trafiłam własnie tutaj. Pisza oni o usuwaniu blizn silikonem co wydaje sie być na prawdę ciekawą metodą. Na prawdę warto przeczytać te informacje moim zdnaiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plastry, plastry, i jeszcze raz plastry. Po co się bawić w lasery, skoro jest mniej inwazyjne rozwiązanie :) ja akurat używałam plastrów sutricon, po 4-5 miesiącach po bliznie ani śladu. Jeśli są jakieś konkretne pytania na ich temat to chętnie odpowiem, piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×