Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enty

Ogladacie Piękna i Geniusz ?

Polecane posty

Gość enty

dzisiaj o 20 na Polsacie, fajne to :D W programie spotkało się siedem atrakcyjnych kobiet, niezbyt mądrych, z siedmioma wybitnie inteligentnymi młodymi mężczyznami, którzy jednak nie radzą sobie dobrze w damskim towarzystwie. Zamieszkują razem w rezydencji i dobierają się w pary, by wspólnie przygotowywać się do kolejnych zadań. Stawką jest 250 tysięcy dolarów dla tych uczestników, którzy udowodnią, że potrafią najlepiej ze sobą współpracować. W pierwszym odcinku panowie ćwiczą z partnerkami znajomość trudnych słów, a one uczą ich tańczyć. Później jest jeszcze ciekawiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ExTrA
program ok ale laski kosmiczne.. nie mowie ze wszystki no ale pytanie jak sie nazywa planeta nazwana on imienia grackiej bogini? Odp -jowisz UMARŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ety
przypominam że dzisiaj kolejny odcinek ( godz. 20.00 Polsat ) wiecie moze kto wygra ten program ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moti
mi sie program ten podba.oststani zauwazylem tak pikne cialoi biust.seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łona234
extra to bylo poprostu rewelacyjne... rozumiem ze mozna nie wiedziec wielu rzeczy ale takiej... mogla juz powiedziec nie wiem a nie Jowisz wygral Chuck:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBMJM44
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBMJM44
[pa pa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkghkfhkdfh
oglądałam kiedyś grę w ciemno i było pytanie: z którym państwem Polska ma najdłuższą granicę, a ta kobieta (pani ok. 30 lat kosmetyczka ładnie się prezentowała z wygłądu) na to, że z Rosją! Czyli daleko nie trzeba szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one są tak samo
brzydkie jak ci faceci i do tego głupie jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godz. 20 - Polsat
dzisiaj pierwszy odcinek nowej edycji kto się ze mną wciąga w oglądanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defsjkl
a mnie wkurza to gadanie tych kobitek,ze 'uswiadomilam sobie,ze nie liczy sie tylko uroda'!!! uroda decyduje o pierwszym wrazeniu!nikt nie ma na czole wypisancyh cech charakteru. a ten maly palant okularnik,to mial zryta i urode,ale przede wszystkim charakter!co za blazen. lepiej wybierac tych ladnych (wg swojego gustu), a dopiero pozniej kierowac sie charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godz. 20 - Polsat
Mam wrażenie, że w tej drugiej edycji występują jeszcze większe indywidua niż w pierwszej ;) Ciekawe osoby, każda bardzo, bardzo charakterysztyczna ( mam na mysli facetów ) ogląda ktoś dzisiaj ze mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to leci
o ktorej sa powtorki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówią to ten tytuł trochę na wyrost jest...bo te dziewczyny nie sa jakies specjalnie ładne...moze zamiast piekne powinno byc wytapetowane ? czasami sie zastanawiam czy ona faktycznie sa takie głupie czy to tylko na potrzeby programu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie mają być nie tyle piękne, co obyte towarzysko. Choć pewnie musi być na czym oko zawiesić.. Martwi mnie to, że chyba zdjęli program z anteny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie... czyżby zdjęli pr
oram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enty
niemożliwe żeby zdjęli, pewnie zmienili układ programów, czy co :o nie mogę otworzyć strony z programem, wtedy bym poszukała gdzie przesunęli, jeśli coś wiecie dajcie cynk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 2000000000000000000
ren program bardzo mi sie podobałale szkoda ze go juz niema papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandana
ja to ogladam jest super ale szkoda ze juz nie ma nie????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie a co
w koncu z tym programem?? bo dali chyba pierwszy odcinek drugiej serii tylko a teraz juz nie ma i nie bedzie ?? wiecie cos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guru
wiek ktoś coś na temat tego programu ?? byl spox szkoda że go zdjęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldoch123
Szkoda że zdjeli ten program. Ogładałęm pierwsza serie a drugiej juz nie ma pewnie postawili w miejsce programy jakiś kiczowaty serial. A czy mozliwe jest sciagniecie z neta oodcinków? Moze leci teraz na innym programi np. Polsat 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enty
właśnie wyczytałam w programie, że Polsat zaczyna emitować " P. i G. " od tego poniedziałku Polsat, poniedziałek - piątek, godz. 12.00 tylko to pewnie stare odcinki ? wie ktoś coś ? pora taka nie bardzo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie bo
to nowa, druga edycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro_stg
ja właśnie zacząłem oglądać ten program i szkoda było mi tej pary co dzisiaj wylecieli, szczególnie jej bo fajna była;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enty
Prawda ? taka ciekawa para i wyleciała jako pierwsza :o a dzisiaj odpadł ten geniusz od kostki rubika, też szkoda, bo go polubiłam, odpadają najfajniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leci teraz
sytuacja ciekawie się rozwija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enty
Uprzejmie donoszę ;) że od piątku znowu emisja programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×