Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwsza ciąża

kilka pytań

Polecane posty

Gość pierwsza ciąża

Witam, chciałabym skorzystać dziewczyny z Waszego doświadczenia. Jestem pierwszy raz w ciaży (7tc) i kotłuje mi sie w główce mnóstwo myśli i wątpliwości. Po pierwsze: czy bóle krzyża w tak wczesnej ciży to nowmalny objaw czy tez moze naprawde zaniepokoić ?? Co z łykaniem preparatów ziołowych jak np. skrzyp polny ( na piękno włosków, paznokci itp.) ;)? I jak radziłyście sobie z częstym oddawaniem moczu a nawet nie trzymanie m? :(. Dziekuję bardzo z góry za podzielenie się doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiemjak u ciebie ale ja w ciazy włosy i paznokcie miałam super i do dzis paznokcie mi mocne zostały:)wiec nie łyakłam z sikaniem był koszmar jak jezdziąłm na zakupy to 1/2 czasu spedzałam w kibelku:)jedyna na to rada to czesto sikac:)bóli krzyzowych nie byo w ciazy byłt przy porodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada
na takie pytania, tj. dotyczące przyjmowania różnych preparatów spytaj lekarza, fachowca, bo nie ma co samemu ryzykować. Sikanie - normalne :) a bóle krzyża.. hmmm... też moga być niepokojące, wiec lepiej poradź sie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaaa
bol krzyza tez jest normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z paznokciami czy z włosami nigdy nie miałam problemu ale wszystko co chciałam łykać to zawsze kontaktowąłam się z ginem by mieć ,,czyste sumienie\".Bóle krzyża mi dokuczaly ale to już gdzieś powyżej 7 miesiąca a co do siusiu nie miałam problemu żeby puszczać ale non stop latałam z czasem coraz częsciej jak brzuszek rósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym bólem to mi lekarz powiedział,że na poczatku ciąży nie jest naturalny i raczej przyjść do niego gdyby bolały mnie bardzo plecy.Tak samo z lekami,lepiej popytaj swojego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×