Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość durexica

Wasze ulubione prezerwatywy?

Polecane posty

Gość a my nie używamy
Jak wiem ze mam okurat dni płodne to az taknie szalejemy, ale w po lub przed okresem to nawet idziemy na całość! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durexica
wow....to macie nerwy ;) ja sie boje ciazy nie moge :/ nie ten wiek :P pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durexica
up up up :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apodemuska
ja też jestem absolutnie za durexem, ostatnio probowalismy mietowych- polecam:) rewelacja...:D, te ze niby rozgrzewajace to w naszym odczuciu pic na wode- nawet tych prazkow za bardzo nie czulam:], akie srednie sa, a tak to cala reszta durexa jest si:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie babeczki
a uzywaliscie SPORTEX ORGAZM? ponoc są rewelacyjne, nie dostałam ich jednak w sklepie:/ moze mały apel do sprzedawców... udostepnijcie nam produkty SPORTEX plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tych durexów prążkowanych
z tych durexów prążkowanych i z wypustkami, to są różne rodzaje. Ale kurcze, my próbowaliśmy i tych arouser i pleasuremax i ribbed i sensation i ja chyba nie czuję różnicy:o Czy Wy to naprawdę czujecie, kobity? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja unimil super cienkie... od czasu do czasu ;) choć nie muszę używać, przyznam że to także może być miłym \"uatrakcyjnieniem\" w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legion 44
Nie przeszkadza wam że miedzy wami jest guma? moze kobieta nie czuje wiekszej różnicy ale prezerwatywa ściśle przylega i zmiejsza doznania mężczyzny wiec przestańcie pisać które lepsze bo wszystkie są do bani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGROMNY FACET Z FIUTEM
GUMOWIOKI ! NAJLEPSZE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamit222
zawsze można założyć większy rozmiar :P np durex XL które nieodbiegają cena od zwykłych a można je nabyć na www.kupuj-durex.pl wygrzebałam ostatnio w necie te stronkę i robiłam juz tam zakupy i bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W takim razie moze mi pomozeci
bo mam diabelny problem gdyz ujawnilo mi sie uczulenie na tabletki i musze przerzucic sie na prezerwatywy ktorych nigdy wczesniej nie uzywalismy i oboje nie umiemy ich nakladac :( Zepsulismy dwa pudelka bo raz ze wydawaly nam sie ciasne i weszly dopiero a. unimil (jakies rozowe) - od biedy b. durex xxl ale obie nie do konca (za krotkie?) pozostalych nawet nie udawalo sie rozwinac, wydaje mi sie, ze zwiniete byly do srodka zamiast na zewnatrz, daly sie rozwinac dopiero po przewroceniu na lewa strone! W sumie z 4 opakowan (12 szt) udalo sie uzyc 2 szt - 1 unimil i 1 durex Poradzcie cos!!! :o jakie gumki sa najlepsze dla poczatkujacych? :o :( czy one sa zawijane w 2 strony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W takim razie moze mi pomozeci
Pomoooocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamit222
Wszytkie sa w jedna strone wywiniete i robi roznice jak sie je zaklada. Proponuje pocwiczyc na sucho czyli na spokojnie otworzyc poogladac i co wazne przeczytac ulotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W takim razie moze mi pomozeci
no bylo na spokojnie, a cwiczylismy ze 3 dni... troche smiechowo, bo nie jestesmy nastolatkami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamit222
To moze trzeba jeszcze wiecej cwiczyc :) jak mawiają praktyka czyni mistrza, i co jeszcze aby sie lepiej zakładało to może użyć dodatkowego środka nawilżającego ( jednak nie może to być oliwka osłąbia lateks najlepiej jakiś żel do intymniego masażu) trzeba aby ten rulonik był na zewnatrz popatrzcie jeszcze na obrazki w internecie jest ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W takim razie moze mi pomozeci
Obrazki znam juz na pamiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×