Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamyk zielony

Stanik samonośny przyklejany do biustu ...

Polecane posty

Gość Sugar Kane
te staniki sa super ja mam pare;) i trzymaja sie swietnie...tylko nie mozna ich całych w wodzie teges bo ta guma pusci i dlategfo mpze ci spadał bo guma juz nie trzymała bo tak to przylegaja idealnie;) mrrrau a przystojniaki sie dziwia czy mam jakis stanik czy nie bo na plecacvh nic nie widac w tej odkrytej bluzce;d hehehe ;) wszystko ok ale jesli hccesz potem gdies z chlopakiem wyskoczyc na bok to troche głupio bo to na pierwszy rzut oka jak by koles chial ci sciagnac to jak cos szczucznego ;d;d;d;d ale gorraco polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki biustonosz,jednak nie jestem z niego zadowolona ponieważ pod wpływem ciepła odkleja się i wtedy można go zgubić.Chyba że suknia jest bardzo obcisła wtedy go przyczyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie, co w przypadku małych piersi, czy taki stanik sie sprawdza? Normalnie muszę nosić usztywniane. Czy te samonośne rzeczywiście podtrzymują piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolijka
niestety ale u mnie ten stanik sie nie sprawdzil,kupułam Un BRO,silikonowy,przyklejany.Był upał,stanik pod wływem potu poprostu mi się zsunął,koszmar.Mam dość spory biust,ale myślę że dla dziewczyn o małych piersiasch będzie lepszy,ja osobiście nie polecam,moja koleżanka zaś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olo1979
wcale nie musisz nosic usztywnianych-po prostu masz zle dobrany rozmiar, zapewne za szeroki w obwodzie ktory kompletnie nie trzyma ci biustu i tyle mozna miec biust w okolicach 110cm obwodu i miekki leciutki tiulowy stanik utrzyma go na odpowiedniej wysokosci (a nie dyndajacy w okolicach pepka), jesli tylko jest dobrze dopasowany rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juno17
Niedługo mam bal i potrzebuję taki stanik, niestety moja sukienka jest dość luźna w okolicach biustu, i boję się, że go zgubię. Noszę miseczkę A, a ten samonośny stanik świetnie powiększa piersi! Czy jest jakaś firma, która specjalizuje się w takich stanikach,ile kosztują i gdzie można je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak taki stanik prac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można po wypraniu go nosić po kimś? Bo mam z siostrą podobny rozmiar i nie opłaca mi się kupować swojego. Czy to jest higieniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleeee, mimo, że to siostra to nie nosiłabym po niej, czy nawet na zmianę z nią jednego stanika ! Gacie też nosisz z nią na zmianę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na swojej studniówce i nie polecam. Podczas tańca biustonosz przemieścił się w lewą stronę co dało nienaturalne wygląd piersi. Dodatkowo sprawiał uczucie jakby miał za chwilę się odkleic przez co ciągle chwytalam się za biust aby go dokleic. Nie jest wygodny dodatkowo suwak pośrodku który służy do regulacji wysokości i scisniecia piersi przy obcisłej bluzce jest widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakiś żart poprzedni wpis to auto reklama , kupiłem u nich ten niby świetny biustonosz który okazał się chiński i marnej jakości do tego długa dostawa , jak chciałam zwrócić to się okazało że nie ma takiej możliwości totalna porażka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×