Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaarka

To nasza 2 randka a on umaiwa sie z kims jeszcze

Polecane posty

Gość onaarka

nie jestesmy para dopiero zaczynamy sie spotykac a on ma randke z inna. wlasciwie to nasza 2 randka. dac sobie spokoj czy jednak poczekac co sie rozwinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaarka
tak tez myslalam:( ale w sumie nie ma zobaowiazan wobecx mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestescie razem wiec co sie dziwisz ? moze on nie wie co bedzie dalej zabronisz mu sie spotykac sie z innymi kolezankami ? pamietaj, ze przesadna zaborczosc to blad i to duzy nie ograniczaj go - dobrze Ci radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym radziła
porozmawiać z nim szczerze. Powiedzieć że ci się to nie podoba. I zapytać jak właściwie on to sobie wyobraża. Jeżeli będzie chciał tak dalej - to wtedy dać sobie spokój. Jak sama piszesz nie ma wobec Ciebie żadnych zobowiązań, może po prostu nie wie jak Ty to traktujesz? Pogadaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaarka
tylko ze to druga randka wiec nawet nie wiem czyt aka rozmowa ma sens:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym radziła
nie rozumiem :O no to wg Ciebie to jest ok czy nie? jeśli nie - to oczywiście że ma sens. Mówisz mu że to Ci się nie podoba i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaarka
chyba że sie spotkam tylko po to żeby pójść z nim do łóżka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaarka
kurcze jak powiem ze mi sie nie podoba to moze sie zmyc:O a mnie sie on bardzo podoba. ale z 2 strony to troche robienie mnie w konia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterlka
to druga randka wiec nic zobowiazujacego jak mysle... jezeli z tamta tez spotkał sie tylko "na kawe" to nie ma co sie denerwować... ja jestem mężatką i zdarza mi się chodzic na kawę z kumplami nie mam w tym nic złego jeśli to tylko! kawa. Związek to nie więzienie, ale każdy musi w sobie mieć poczucie co mu wolno... nie ma co zbarnaić bo jak móią zakazany owoc lepiej smakuje, zaufanie i jeszcze raz zaufanie!!! Ale nie że kazdy robi sobie co chce np. zdradza, kłamie tylko nie można zabronić drugiej osobie kontaku z innymi, bez względu czy to ta sama płeć czy przeciwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaarka
nie podszywac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaarka
moze jak go jakos zadowole to zapomni o tamtej.. myślicie ze seks zatrzymuje faceta przy kobiecie, a moze jakis romantyczny lodzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym radziła
"kurcze jak powiem ze mi sie nie podoba to moze sie zmyc" No OK, ale chyba lepiej mieć jasność sytuacji prawda? Jeśli tamta to tylko koleżanka - proszę bardzo. Zresztą, póki nie jesteście oficjalnie parą to trudno doradzać. Ale żeby się nie okazało że on nie myśli o żadnej z was powaznie i będzie się umawiał z wami obiema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterlka
zahasłuj sobie nicka... bo to podszyw chyba co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaarka
zrobie tak: zobacze jak to bedzie na 2 randce i pogadam z nim na 3. o ile ebdzie 3 :D nie dam sie robic w konia jak pojdziemy na 3 randke to troche nie fair umawiac sie z innymi juz. mnie sie to nie podoba a jesli jemu nie pasuje to niech sie zmywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...własciwie to do niczego sie nie zobowiazaliscie...a mezczyzni tez czesto okłamują...tak zebys byla bardziej zazdrosna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labamba__
Daruj sobie, jak byś mu wpadła w oko, to tylko z Tobą by się spotykał. Co to za zwyczaj randkować z kilkoma na raz :O i jeszcze się z tym nie kryć :o wieśniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labamba__
Proponuje zagrać tą samą kartą i nie kryć, że umawiasz się z innymi. Założę się, że chłopak nie chciał by Cię już widzieć. A wiesz czemu? Bo oni mają swój honor i dumę i nie dali by się tak traktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na 2 randkę w tej sytuacji nie poszła. Nie widzę sensu. Widać mu się ni espodobałam, nie zaiskrzyło, no ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli dopiero zaczynacie się spotykać a on w międzyczasie i tak umawia się z innymi to nie ma sensu, uwierz owszem, można założyć, że to dopiero początek, jeszcze nic nie jest pewne, ale... to zdradza, iż facet lubi bujać się z kilkoma pannami na raz i że nie zmieni przyzwyczajeń uwierz, nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W sumie przed pierwszym seksem nie masz do niego żadnego prawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvqq
Daj spokój dziewczyno to dopeiro 2 randka.. więc nie ma mowy o niczy. I najlepiej zrobisz jak olejesz te jego spotkania z koleżankami i innymi pannami, pokażesz że jesteś wartościową laską, miłą, atrakcyjną i że fajnei jest z tobą spędzać czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×