Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemamsily

Wlasnie wrocilam z rozmowy kwalif.

Polecane posty

Gość niemamsily

i uslyszalam to co zwykle : brak doswiadczenia jak mam je zdobyc jak nikt mnie chce zatrudnic ?!?!?! kurde co za zycie ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada34
idz na staz, albo za darmo albo z urzedu pracy i bedziesz miec jakies doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierze niestety tak dzis
jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorolka
a ile masz lat? i gdzie ta rozmowa byla (jaka firma i jak duze miasto?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamsily
jestem z wroclawia. mam 23 lata.Do tej pracowalam niestety w charakterze pomocy u mojej znajomej w biurze na czarno. nie ucze sie, jak jest z tymi stazami? latwo sie dostac? bede wdzieczna za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorolka
nie mam dobrych wiadomości - jesli chodzi o pracę i pieniądze to jest temat tabu. Wątpię czy ktoś Ci konstruktywnie doradzi, bo ludzie są zawistni. Ale gdybys miala status studentki byloby Ci na pewno łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorolka
ale studiując zaocznie bylaby w jakims sensie dyspozycyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamsily
no wlasnie kurcze...:( Zostaje tylko grac w totka, wygrac i cos swojego otworzyc... jestem zalamana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorolka
jose >>> no ja wiem:o Mała, nie załamuj się - ja wiem jak to jest, ale nastaw się na ciężką walkę, bo szukanie rpacy to jest ciężka praca. Jak juz pracę masz to nie jest wcale tak ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorolka
jak wtedy gdy jej szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorolka
a do czego im bylo potrzebn eto doswiadczenie? co tam mialas robic w tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba zacząć od zera
idź do Maca albo KFC, tam nie musisz mieć doświadczenia. Tam je zdobedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamsily
Nie byla to jakas extra praca ale mi pasowalaby. to praca biurowa, cos jak fakturzystka z szerszym zakresem obowiazkow. Zainteresowali sie mna bo znam obsluge programu Wf-mag ale bez tego nieszczesnego doswiadczenia...klapa. A ja juz kurcze ponad 2 lata mam z tym stycznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba zacząć od zera
idź do Maca albo KFC, tam nie musisz mieć doświadczenia. Tam je zdobedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorolka
do tego nie jest potrzebn edoświadczenie, moze bylas za malo zdeterminowana - pewnie chcieli Cię, ale za jakieś grosze no i przypuszczam, ze ukrylas fakt , ze pracujesz u tej znajomej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamsily
faktycznie chyba nie potrzebnie im tego nie powiedzialam. Pensja nie byla wcale taka zla (jak dla mnie) bo 1350 na reke niby na poczatek. Nie wiem, chyba pojde na jakis kurs bankowosci albo cos podobnego, chociaz to mi doswiadczenia nie da ale zawsze to wiecej w CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorolka
oni chcieli, żebys spuścila z ceny, bo nie masz doswiadczenia, chociaz tak naprawdę to je masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z toba na czele
przyjedz do nas do Anglii, tutaj nie ma problemow z praca a do tego placa ogromne pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z toba na czele
ja zarabiam 6 tys zlotych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamsily
nie chce wyjezdzac Poszukam u nas czegos, musze sie wreszcie gdzies zaczepic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorolka
to wcale się nie przyznałaś do tego doświadczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamsily
chyba dostalam zacmienia umyslu bo glupie mi sie wydalo ze im powiem ze na czarno robilam kurde jaka ja glupia jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czarno to żadne
doświadczenie Im chodzi o to, żebyś na papierze mogła wykazać się nie tyle umiejętnością przeprowadzania np. jakichś analiz, ale o doświadczenie jako takie, o to, że potrafisz zachowac sie w rozmowie z klientem, że wiesz, jak go traktować, że masz zdolności interpersonalne. Wykazanie sie pracą gdziekolwiek daje temu wyraz. Chocbyś miała doświadczenie w kfc, to jest to dla nich znak, że nie boisz się podjąć takiego zadania, że jestes rzeczywiście otwarta na nowe wyznania. Przeciez jak ktoś wskakuje w nową branżę, to i tak trzeba go przeszkolić, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa25
Nie powinnas isc pracowac byle gdzie. Jak juz masz doswiadczenie w pracy biurowej to szukaj takiej własnie pracy. Sama cos o tym wiem. Pracowalam w solarium i to chyba byl moj najwiekszy blad, jaki w zyciu popelnilam. Choc skonczylam studia (handel zagraniczny) to ciezko jest mi znalezc prace zgodnie z kierunkiem wyksztalcenia. Jak rozmawiam z pracodawcami to slysze w ich glosie ironie na temat pracy w solarium. Jeden mi powiedzial, ze powinnam wrocic do niej. A niby zadna praca nie hanbi. Jak sie podejmiesz pracy w KFC lub McDonald to wdepniesz w g....taka jest prawda. W dzisiejszych czasach trzeba sie cenic. Jesli chodzi o twoja prace na czarno, to ja bym na twoim miejscu powiedziala o tym przyszlemu pracodawcy zaznaczajac, ze nie chcesz tak dluzej pracowac, bo musisz zaczac myslec o swojej przyszlosci (emeryturze). Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara25
Jednym z projektów programu rządowego Pierwsza Praca jest staż zawodowy. Od niedawna mogą z niego skorzystać nie tylko absolwenci lecz również bezrobotni studenci studiów wieczorowych i zaocznych. Żeby mieć szansę na wzięcie udziału w tym programie trzeba spełnić kilka warunków. W przypadku absolwentów jest to konieczność zarejestrowania się w odpowiednim urzędzie pracy (zgodnie z zameldowaniem, stałym lub tymczasowym) jako osoba bezrobotna. Ważny jest też wiek: absolwenci mają prawo do udziału w projekcie jeśli nie ukończyli 27 roku życia, ale nie dłużej niż 12 miesięcy od czasu obrony. Od czerwca 2004 roku w programie mogą wziąć udział także bezrobotni studenci zaoczni i wieczorowi,, którzy w czasie starań o staż, nie mają ukończonych 25 lat. Więcej powinnaś się dowiedzieć w twoim urzędzie pracy. Pamiętaj: niewiedza działa na niekorzyść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały problem
do autorki doswiadczenie w cv dzieli sie na tskie które możesz udokumentować i takie na kótre nie masz zadnego doświadczenia! np praca u cioci w cukierni czy coś podobnego, trzba tylko potworzyć sobie odpowiednie rubryki w cv i wpisywac co sie ma! wiem, na codzień zajmuje sie pisaniem cv pozdrawiam i owocnych poszukiwań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
mały problem-> czy ty na miejscu pracodawcy uwierzylabys w doswiadczenie ktore ktos nie moze udokumentowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś doradzał pracę w KFC
Źle doradzał. Ja byłam sprzedawcą w trakcie jak studiowałam zaocznie. I co z tego że miałam jakieś doświadczenie skoro nie miałam doświadczenia na stanowisku o które się starałam. Jak szukałam pracy to wszyscy patrząc na moje CV zaszufladkowali mnie już do roli sprzedawcy. Prawda jest taka że branża w której masz doświadczenie to bardzo rzutuje potem na to jak Cię bedą postrzegali przyszli pracodawcy i jeśli pracowałaś w banku to jesteś dla nich bankowcem, jeśli byłaś kelnerką to będziesz dla nich kelnerką i często może być tak że Twoje studia i tak nie będą miały potem większego znaczenia w stosunku do doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się
w czasie studiów (finanse) pracowałam jako kelnerka. Po studiach bez problemu dostałam pracę w dziale finansowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×