Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_VERA_

Czy któras z Was tez tak ma ??

Polecane posty

Czytalam...bodajze w Joy-u o tym, ze gdy kobieta ma duzy temperament to podaczas orgazmu wydobywa sie pewien rodzaj cieczy - to znaczy bez zapachu, koloru, wygląda to zabawnie hehe, no bo gdy chlopak to widzi, pewnie mysli, ze jego wybranka osikała go hehe Jest tu jakas kobieta, ktora tak ma ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tym slyszalam, kiedys czytalam o tym w jakiesj ksiazce poswieconej w calosci fizjologii pochwy, ale tam bylo napisane ze ten plyn ma korzenny zapach, chyba raz mialam cos takiego ale byly to o wiele mniejsze ilosci niz te, o jakich mowila autorka ksiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe jest takie coś.Moja kumpela opowiadała ze nawet czuła jakby siusiała ale to nie było to hehehee:P pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbyuh
Zlitujcie się nade mną!!! Każda kobieta podczas podniecenia wydziela śliz, żeby członek wszedł w nią. U faceta jest podobnie … Poucz się biologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o tym mowimy, nie mowimy tu o sluzie, to ty sie dokształć w fizjonomice kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluz to nie plyn
:) ja rzeczywiscie jestem bardzo mokra czasem po orgazmie, i to jest bardzo plynne, a nie sluzowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×