Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej wszystkie kobietki

w jakim wieku stracilyscie dziewictwo

Polecane posty

Gość anonimek 69
oblesni z was goscie .pochwalcie sie dziewczyna ze siezicie na danskim forum i zgrywacie kozakow.to bardzo meski.widze ze macie hobby jak na faceta przystalo moze jakis gej was zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge, bo mi nie staje.....tak w przenosni oczywisice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEH... Ja w wieku 16 lat... I pamiętam nie było fajnie... A teraz za to mam kolejnego już partnera i to jest to!! Pamiętacie jakie były założenia Awangardy Krakowskiej?? (3 razy M: miasto, masa, maszyna)... Moje założenia to 3 razy S: SEX SEX SEX!! Oczywiście z moim Facetem( nie mężem). A dotrzymanie wianuszka do slubu, nie gwarantuje udanego pożycia małżeńskiego!! Trzeba najpierw spróbować czy bedzie wam sie podobała... A przynajmniej takie jest moje zdanie!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam 19
a rocznikiem 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllllllllllla
A ja mam 22 lata (rocznikowo 23) i jestem dziewicą :) I jestem z tego dumna. Nie chodzi o to, że poślubie, chodzi o to, żebym kochała nigdy tego nie żałowała. Tak samo miałam z pierwszym pocałunkiem. W wieku 17 lat hehe. Wiem, że trudno w to uwierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna25
Ha dziwnie mi o tym mowic ale mialam 14 lat!!! Niby tego chcialam ale chyba nie bylam do konca swiadoma konsekwencji... na szczescie nic sie nieproszonego nie stalo! Niestety chyba bylam za mloda, bo nie wiele z tego pamietam... jedno tylko wiem na pewno - nie bolalo! hihi ale mimo wszystko nie polecam zaczynac tak szybko, wiem ze gdybym byla starsza mialoby to wiekszy urok.... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suniaa
17lat...z moja pierwsza miłoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×