Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chappello interior

Jestem Projektantem Wnętrz -Metamorfoza twojego mieszkania,domu

Polecane posty

Gość Chappello interior

Witam wszystkich tych, którzy czują, że chciceli by coś zmienić w swoim mieszkaniu, domu czy w miejscu pracy, a nie wiedzą dokładnie co by chcieli zmienić. Służę pomocą, poradą. a także mini projektami. W ramach moich ćwiczeń w wolnych chwilach przeprowadzam cwiczenia na zmyślonych mieszkaniach, a przeciez wolalabym widzieć prawdziwe mieszkanie czy dom i wtedy tworzyć różne wzory projektów. Firma w ktorej pracuje wlasnie zlecila mi bym robila takie projekty na programie komputerowym i te najciekawsze pogazala im. Mam caly miesiac. Jeśli ktoś jest zainteeresowany zmianą w swoim mieszkaiu to serdecznie tu zapraszam. Jesli macie zdjęcia swoich wnętrz przyslicjcie na moj adres. podam gdy bedzie ktos potencjalnie zainteresowany. A ja przyślę moje projekty po zmianie waszych domów w moim programie. Jesli wam bedzie sie podobac. Moge taki projekt zrealizowac wreszcie w waszym domu. Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola75
witaj!!!! No fajnie byłoby jakby ktoś taki jak wlasnie Ty pokazał Mi co mogę zrobić ze swoim mieszkaniem...mam do remontu i kuchnię i pokoje..... więć wyślij Mi na skrzynkę margola75@wp.pl co miałabym zrobić aby podać Ci wszystkie dane...z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belfast
A ja mam pytanie z innej beczki a mianowicie chciałabym abys powiedziała mi jaką szkołę o jakim profilu trzeba skończyć by zostać projektantem wnętrz, jakieś namiary na szkoły proszę, dziękuję z góry i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belfast
Ahaa, jestem z Warszawy i bardzo chciałabym zostać projektantem, podobno mam ku temu zdolności. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chappello interior
Margola 75- niebawem sie odezwie do ciebie :) Belfast- ja zrobilam kursy ktore trwaja 20 miesiecy czyli nie cale 2 lata. Poznajesz przez ten czas jak projektowac mieszkanie tak by bylo mile, przytulne, ladne a jednoczśnie bylo komfortowe. Uczysz sie jak wystroj pasuje do pomieszczeń usytuowanych po poludniowej stronie, polnocnej, wschodniej, zachodniej. Naprawde bardzo duzo mozna poznac przez ten czas, a talent w polaczeniu z tym daje naprawde super efekty i zadowolenie klienta :) A wiec gratuluje Ci , ze wlasnie masz zamiar zajac sie projektowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chappello interior - jaki koszt jest takiego projektu ? mam mieszkanie ze skosami, małe pomieszczenia - nie bardzo mam pojęcie jak je urządzic i jakich kolorów mogę uzyć. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanica śledzia
.. moim marzeniem było skonczyć architekture i wystroj wnętrz :(( niestety ..rzuciło mnie w inna stronę . Pech ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowika
Witam- właśnie stałam się posiadaczką własnego "m" i szczerze mówiąc nie mam pomysłu jak to urządzić żeby było miło.. Bardzo przydała by mi się fachowa pomoc, rada, jakiś ciekawy pomysł, bo spędza mi to sen z powiek, a każda następna decyzja którą muszę podjąć wpędza mnie w niepotrzebne stresy.. czekam więc na jakiś znak - namiar pod adresem jowika79@o2.pl również z informacją co miałabym zrobić aby Ci podać dane - dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pokój jest niedawno po remoncie ale jakiś taki nieprzytulny i niefajny.Może powiesz mi co w nim zmienić ;] to moj mail: magda_tg@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie 38 m2- też marzą mi się zmiany, proszę o info na emaila nell_777@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 m2
Witam i proszę o kontakt na meila aisee@wp.pl, potrzebuję kompleksowej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem zainteresowana. Mam nowe mieszkanie na poddaszu i potrzebuje pomocy w urządzeniu tego mieszkanka. Długo na niego czekałam a nie mam weny co dalej. Daj znać co o tym myślisz i jaki koszty byłyby tego projektu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a j BYM CHCIAŁ ZMIENIC ŁAZIENKE I PDUGI A WĄSKI PRZEDPOKÓJ, JEST W BŁAZERI I NIE MOGE JUZ NA TE SCIANY PATRZEC. MÓJ EMAI emilka_zet@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamoza
jak zaprojektować kuchnię Proszę o pomoc.Chciałam zrobić córce większy pokój(w miejscu gdzie jest kuchnia i pokój mały)natomiast kuchnię zrobić w miejscu gdzie jest mała garderoba.Pomóżcie[ mi to jakoś zaprojektować tak żeby miało ręce i nogi.Poniżej przesyłam obecny plan mieszkania które ma 44,44 m2.Przepraszam ale plan mieszkania rysowała córka ale wydaje mi się że wiadomo o co chodzi.Nie wiem czy zrobić otwartą kuchnię na pokój,jet tam wyjątkowo mało miejsca (ale z kolei znajomi mówią że będę wąchała wszystkie zapachy)Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamoza
mamoza is on a distinguished road Domyślnie jak zaprojektować kuchnię Proszę o pomoc.Chciałam zrobić córce większy pokój(w miejscu gdzie jest kuchnia i pokój mały)natomiast kuchnię zrobić w miejscu gdzie jest mała garderoba.Pomóżcie[ mi to jakoś zaprojektować tak żeby miało ręce i nogi.Poniżej przesyłam obecny plan mieszkania które ma 44,44 m2.Przepraszam ale plan mieszkania rysowała córka ale wydaje mi się że wiadomo o co chodzi.Nie wiem czy zrobić otwartą kuchnię na pokój,jet tam wyjątkowo mało miejsca (ale z kolei znajomi mówią że będę wąchała wszystkie zapachy)Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.Proszę wyślij mi adres emaill żebym mogła przesłać plan mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_903
ja również bardzo chętnie skorzystałabym z pomocy by zaprojektować swój pokój sylwia323@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbv jhviu
jachetnie tez natraszka@interia.pl czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabuska
Witam serdecznie, z tego co czytalam skonczylas kurs...ja planuje isc na studium architektury wnetrz i chcialabym poznac Twoje zdanie na ten temat,nie wiem , czy jest to dobra droga, czy bede mogla podjac jakas prace po tym, gdzie i jak ?!czy bede mogla zalozyc sobie nawet nala firme w tym kierunku, ....bardzo prosze o odpowiedz...serdecznie pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczko
a na jaki profili trzeba pójśc po gimnazjum i do jakiej szkoły prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata55
Witam. Z nieba mi spadasz:) Właśnie zastanawiam sie nad urządzeniem salonu i nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy:( A jak juz mi sie wydaje, że jest ok, to na drugi dzień już mi się nie podoba:( Wymiary salonu do 7,5 na 4,5m. Dokładne wymiary wraz z oknami i wejściami podam na maila. Z góry dziękuję. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabaa
Obecnie jestem w IV klasie technikum, nie potrafię zbytnio rysować(niestety) chociaż próbuje. Uwielbiam sie "bawic: w projektowaniem wnętrz. kupuje rożne gazety mam książki o tych sprawach,ale nie wiem gdzie mam iść na studia. Chciałabym żeby te studia były we Wrocławiu. ASP odpada niestety, tam potrzebna jest teczka z rysunkami. Mógł by mi ktoś pomóc co do tych studiów,kursów lub czego kolwiek? proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestarzaly temat
ludzie, temat jest ze stycznia 2007 i jak widac autorka szybko dala dyla :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
projektanci wnętrz biorą koszmarne pieniądze za zrobienie projektu wnętrza, i nagle znalazł się zbawiciel ktory zrobi to za darmo ?? naiwnym GRATULUJĘ , ktorzy w nadziejii na cud w ich mieszkaniu podali obcej osobie maila , ciekawe jaki spam teraz na Was spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic za darmo;) Ewentualnie można szukać opcji niedrogich. Jeśli idzie o projektowanie wnętrz, to n-design jest firmą godna polecenia. Maja bardzo fajne, świeże i nowoczesne pomysły na aranżację wnętrz, a ceny w miarę przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×