Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beciaa

korektor

Polecane posty

szukam jakiegos dobrego korektora do cieni pod oczami i na niedoskonalosci cery. Moze ktos moze mi cos polecic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorki
Jestem konsultantką firmy "Oriflame". Polecałabym ci rozświetlający korektor `Giordani Gold Luminous Concealer` maskuje cienie pod oczami i rozjaśnia. Jeśli jesteś z Wrocławia, to mój numer komórki: Asia 886592524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepsze zawsze byl korektor rimmela Hide the blemish, ale niezbyt nadaje sie pod oczy. Natomiast na male blizny i przebarwienia dzialal swietnie. Trwały i dobrze sie dopasowywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pasuje ten korektor z Oriflame Flawless Blemish Concealer, który ma tuszować niedoskonałości cery i wysuszać wypryski. Pod oczy zbytnio się nie nadaje, ale ciężko o wielofunkcyjny korektor w tym względzie, bo taki, który nadaje się na wypryski zawsze będzie wysuszał, co dla okolic oczu nie jest dobre. W każdym razie ten korektor można znaleźć w promocji często, a jego cena standardowa to 24.90zł. Jest bardzo wydajny, występuje w kilku odcieniach, ma kremową konsystencję, więc łatwo go rozprowadzić na skórze. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×