Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kataryniarka

co sadzicie o balsamie brazujacym Garniera?

Polecane posty

Gość kataryniarka

warto go kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniarka
nie jest dobry; zostawia smugi na ciele, szczegonie wowczas, kiedy przestajesz go stosowac i schodzi!!! (bardzo nierownomiernie, rece wygladaja jakbym miala piegi:-) oczywiscie kilka dni i zejdzie, poza tym nie jest to tez b. widoczne, ale mimo wszystko nie powinno tak byc, tym bardziej, ze reklamowali go, iz nie zostawia smug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja go mialam i bardzo mi sluzyl- jenyny moj zarzut to ze nie jest wydajny. skora brazowieje bardzo szybko- ja juz po 2 dniach bylam ladnie opalona, stosowalam go co drugi dzien, raz w tyg robiac peeling. po uzyciu mleczka trzeba dokladnie umyc rece- zwlaszcza miedzy palcami. ja nie mialam zadnych smug czy palm- moze to zasluga peelingu (delikatny, nawilzajacy peeling palmolive spa) zachecam do kupna. w rossmanie 200ml jest za ok 12 zl. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja go mialam i bardzo mi sluzyl- jedyny moj zarzut to ze nie jest wydajny. skora brazowieje bardzo szybko- ja juz po 2 dniach bylam ladnie opalona, stosowalam go co drugi dzien, raz w tyg robiac peeling. po uzyciu mleczka trzeba dokladnie umyc rece- zwlaszcza miedzy palcami. ja nie mialam zadnych smug czy plam- moze to zasluga peelingu (delikatny, nawilzajacy peeling palmolive spa) zachecam do kupna. w rossmanie 200ml jest za ok 12 zl. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja go mialam i bardzo mi sluzyl- jedyny moj zarzut to ze nie jest wydajny. skora brazowieje bardzo szybko- ja juz po 2 dniach bylam ladnie opalona, stosowalam go co drugi dzien, raz w tyg robiac peeling. po uzyciu mleczka trzeba dokladnie umyc rece- zwlaszcza miedzy palcami. ja nie mialam zadnych smug czy plam- moze to zasluga peelingu (delikatny, nawilzajacy peeling palmolive spa) zachecam do kupna. w rossmanie 200ml jest za ok 12 zl. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marny! Ma ładną nazwę i to koniec dobrych stron. O niebo lepszy ma Johnson§Johnson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
a ja myślę, że jest super ślicznie pachnie, jak mało który balsam brązujący łatwo się rozsmarowuje u mnie żadnych smug nie było i schodził równomiernie ale nie widać piorunujących efektów, w moim przypadku dawał bardzo delikatny kolor, ale ja jestem zapominalska i nie stosowałam regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u mnie żadnego koloru nie dawał :o może dlatego \"nie zostawia smug\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
a ja mam johnsona i leży zaczęty :/ bo mi śmierdzi, ma jakąś dziwną rzaką konsystencję i w ogóle mi się nie podoba :) ale dobrze, że jest taki wybór, że każdy może znaleźć coś dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×