Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Motyl31ek

Zdecydować się na kolejne dziecko?

Polecane posty

Jestem mamą sześcioletniego synka i zastanawiam się nad kolejnym dzieckiem, ale decyzja jest bardzo trudna bo: -nie mogę stracić pracy, gdyż z jednej pensji nie będziemy w stanie się utrzymać - babcia nie chce podjąć się opieki (nie mam żalu) - na opiekunkę nie będzie nas stać - brak czasu dla siebie i dla męża - mam jednego małego \"egoistę\" czy rodzeństwo to zmieni ? - wychowanie dziecka to trudne wyzwanie - no i jak przekonać męża że nie warto mieć jedynaka Sama staram siebie przekonać, że jest się mimo wszystko nad czym zastanawiać. Mam kochane i kochające rodzeństwo i .......... i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Proszę o Waszą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zastanów sie nad plusami bo na razie znalazłaś argumenty tyko na ,,nie\'\' zresztą troszkę późno zaczęłaś sie nad tym zastanawiać;) będzie duża różnica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************
witam. jestem mama 6-latka. po urodzeniu dziecka juz kolejna ciaza jest niemozliwa ze wzgledow zdrowotnych (moich). strasznie pragne drugiego dziecka. Motyl31ek - nie zastanawiaj sie. dzieci to szczescie. chcialabym miec wiecej tego szczescia. pozdrawiam i zycze... podjecia dobrej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×