Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiki31

Wytrysk u kobiety

Polecane posty

Gość wiki31

w czasie orgazmu ze mna dzieje sie cos super (mój facet jest w szoku) wydziela sie z mojej foczki płyn czasami bezbarwny czasem bialy tryskam jak wulkan . podobno to rzadkie ale przyjemne doznanie i bardzo kreca:-) czy ktos moze przezywa cos podobnego i chce sie podzielic. piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymasz fokę w domu
?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki31
A moze panowie sie tu coś wypowiedzą :-) czy ich partnerka cos takiego pzrezywa i jak oni na to reaguja???/ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneser kina
sciagnalem kiedys taki film z emula, tytul cos a'la big orgasme femme fontagne, tam kobieta miala taki wytrysk ze powaga jak facet z niej wyszedl to tryskala na jakies 40cm, spazmami jak u faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
....kiedyś wdałam sie w romans z jednym facetem, miał on żonę, ja miałam męża....ale bardzo nas do siebie ciagnęło........kilka razy przespaliśmy się, on twierdził, że tylko ze mna przeżywał to coć , kiedy kobieta ma wytrysk, bardzo go to pociagało.............wiedział o takim zachowaniu u niektórych kobiet, ale nigdy nie przeżył tego na własnej skórze......bardzo marzył o tym........ kobiety majace wytrysk nazywane sa kobietami-fontannami........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki31
ja tez tak mam:-) i to kilka na raz jest odlotowo:-) czyli moge grac w filmach hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się dzieje, jak pobudza się długo podczas stosunku przestrzeń grafenberga... podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikkkk
niby której? tam tego pełno :) chyba nieodpowiedni link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki31
hej czy faktycznie na swiecie jest mało takich kobiet????? że taka cisza !!!i facetów to nie kręci że nikt sie nie udziela ????hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alien956
kręci,kręci-i to jak!!!!!!! Moja żona niestety tak nigdy nie zrobiła i żadna z moich poprzednich kobiet też nie. Prawdę mówiąc pojęcia nie miałem że kobieta coś takiego potrafi. Uważam,że jest to super zajefajne przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek-W
Jak to nie keci.... Dla mnie to rewelacja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonka nigdy tego nie miała,ale za to kochanka ma za kadżym razem jak się dorwiemy do siebie i twierdzi,że to jest fantastyczne uczucie i ja jej wierzę bo wiem,że jest jej wtedy super,a to dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki31
coś malo osób tu zaglada tzn że takich kobiet jes niewiele:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz tak mialam.... nie wiedzialam co sie dzieje:D bylo bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chm
to zwykłe szczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lucky f
lucky f skurwysynu trojana jakiegos wjebalo mi przez ta strone frajerze onanistoi pierdolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa.......
ja tak miałam tkilka dni temu. Upraiwam seks od wielu lat, ale zdarzyło mi się pierwszy raz w życiu i nie bardzo wiedziałam , jak się zachowac potem. Kochałam się analnie z moim facetem, siedziałam na nim, on pieścił moją łechtaczkę i...stało się...uczucie niesamowite, darłam się tak, że cud, że sąsiedzi się nie zlecieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×