Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Tabletki antykoncepcyjne CILEST

Polecane posty

[21.01] 22:41 protosska Witam, chciałam zapytać czy któraś z Was używała tych tabletek Cilest aby pozbyć się trądziku ? Naprawdem, jest to dla mnie bardzo ważne iż za tydzień zaczne trzecie opakowanie a rezultatów narazie żadnych tak myśle.... Z niecierpliwością czekam na odpowiedź. Pozdrawiam [22.01] 06:04 kamilka886 ja uzywam Cilest, ale nigdy nie mailam problemów z trądzikiem.... zaczely sie dopiero, gdy go odstawilam, a moja cera jak dotad idealna zaczeła wygladac fatalnie... dodatkowo okres mi sie rozreguloewal strasznie... i znow biore Cilest, bo nie mam zamiaru sie z takimi problemami borykac, ale w takich przypadkach po odstawieniu tabletek (obojetnie jakich) u moich kolezanek bylo podobnie. A co do tego tradziku to niektore moje kolezanki tez go stosuja po to, aby sie pozbyc i sa zadowolone To Co NajWaZnIeJsZe JeSt NiEwIdOcZnE DlA OcZu... [22.01] 06:24 willy wonka ja rowniez biore cilest ale rowniez nie mialam nigdy problemow z tradzikiem i tak samo jak u poprzedniczki male problemy pojawily sie po odstawieniu, tylko na szczescie na twarzy jest jak bylo ale za to plecy. teraz znowu biore cilest i mam nadzieje ze plecy wroca do dawnej formy [22.01] 06:53 Tabletkami leczącymi trądzik jest Diane - jako środek antykoncepcyjny jest to u nich \"skutek uboczny\" Cilest jest środkiem ściśle antykoncepcyjnym, moze poprawic cere ale nie musi, jezeli bierzesz te tabletki tylko i wyłacznie ze względu na problemy z cerą chyba lepiej bedzie zmienic kuracje na Diane (pól roku). JA sama biorę Cilest ale zbytnich problemów z cerą nie miałam i nie mam, choc nie mogę powiedziec, ze nie wyjdzie mi zaden pryszcz nigdy bo czasami sie zdarza [22.01] 11:43 protosska Tak... tyle, że ja jestem za młoda na Diane. Tak powiedziała pani ginekolog. Może powinnam zmienić na zupełnie inne ? [22.01] 11:45 protosska kamilka 886 - a po jakim czasie Twoje koleżanki zauważyły poprawe cery ? [22.01] 12:45 kamilka886 No po okoló 4-5 miesiacach jakos, ale rzeczywiscie jak przeczytalam wypowiedz wyzej to moze Diane bylyby lepsze, bo tez dziewczyny brały na tradzik... A jesli mozna wiedziec to ile ty masz lat, ze Ci protosska nie chciał ginekolog dac?? To Co NajWaZnIeJsZe JeSt NiEwIdOcZnE DlA OcZu... [22.01] 15:06 protosska 17 [22.01] 15:10 protosska Napisałaś 4, 5 miesiącach... jak rzeczywiście po takim czasie była widoczna poprawa cery to aż mi lepiej ech Choć nadzieji i tak brak [22.01] 15:15 kamilka886 Nie wiem znam dziewczyny w tym wieku i normalnie Diane dostawały a tradzick moze pogadaj z lekarzem i powiedz, ze Cilest Ci nie bardzo pomaga To Co NajWaZnIeJsZe JeSt NiEwIdOcZnE DlA OcZu... [22.01] 15:17 kamilka886 Nie wiem znam dziewczyny w tym wieku i normalnie Diane dostawały a tradzick moze pogadaj z lekarzem i powiedz, ze Cilest Ci nie bardzo pomaga To Co NajWaZnIeJsZe JeSt NiEwIdOcZnE DlA OcZu... [22.01] 15:21 protosska Tak ? W sumie tak czy siak jutro sie wybieram do ginekologa... chodzi mi o to, że napisałas \" 4-5 misiącach \" więc może poprawi mi się właśnie po takim czasie ? [22.01] 15:30 kamilka886 no wiesz trudno mi powiedziec do kinca bo ja z tym ni emailam problemu.... ale to tez sprawa indywidualna, kazdy ma inny organizm, najlepiej jak pogadasz z ginekologiem mam nadzieje, ze cos Ci poradzi na ten tradzic Bo ja szaleje ze wscieklosci jak mi cos teraz wyskakuj ena buzi :/ przez to ze odstawilam, ale ja zaczelam brac wszystko wraca do normy, ale niestety w zwolnionym tępie :/ To Co NajWaZnIeJsZe JeSt NiEwIdOcZnE DlA OcZu... [22.01] 15:33 protosska ech... to też bierzesz hormony ? Jakie tabletki ? [22.01] 15:54 kamilka886 trzeba było uwaznie czytac na samej gorze pisze hehe Cilest i do czasu kiedy go nie odstawilam bylo wszystko ok, ale ja go nie bralam dlatego, ze mialam klopoty z cera, bo nie mialam To Co NajWaZnIeJsZe JeSt NiEwIdOcZnE DlA OcZu... [22.01] 15:58 protosska heh ok, rozumiem [22.01] 16:01 protosska Już mi się wszystko miesza. Może poczekam miesiąc, dwa a zobacze efekty. Tak bardzo bym chciała kurcze no !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:22 kamilka886 nie zaszkodzi Ci jak si eprzejdziesz do lekarza i tak To Co NajWaZnIeJsZe JeSt NiEwIdOcZnE DlA OcZu... 16:34 protosska Taaak, zobaczymy jutro 10:53 protosska Cześć Byłam u tej ginokolożki, babka powiedziała mi że jak po trzecim opakowaniu nie będzie widać efektów, nie pomoże to zmieni mi tablteki Cilest na Diane.... Mam mieszane uczucia, martwię się Tak bardzo chcę mieć ładną buzie 20:54 kamilka886 Nie martw sie napewno wszystk odojdzie do normy, al emusisz dac sobie czas, bo nic nie dzieje sie niestety odrazu... Trzymam kciuki za Ciebie To Co NajWaZnIeJsZe JeSt NiEwIdOcZnE DlA OcZu... 21:09 protosska Wiem kamilko ale ja już tyle lat to lecze, poczekam jeszcze.... może te hormony coś wskurają ; ) Dzięki ! 21:28 protosska Być może Diane mi pomoże ale słyszałam, że jest szkodliwe... sama nie wiem kurcze, tak źle i tak niedobrze no ! 23:27 ja brałam Cilest pół roku, ale miałam i nadal mam po nim koszmarne problemy z przemiana materii. Teraz biore Yasmin, ale na razie nic się nie dzieje. Mam nadzieję, ze cera mi się nie pogorszy. Nie miałam i nie chcę mieć problemów z trądzikiem 23:38 protosska a ja miałam trądzik, mam trądzik i nie wiem kiedy on zniknie 15:26 protosska Haaaalo, jest tu ktos ? 16:47 nenemosha ja biore cilest juz ok. lat. raz mialam przerwe pol roku i faktycznie po odstawieniu, porobily mi sie cuda z cera a teraz biore znowu, czuje sie po nim bardzo dobrze i cera jest ok. paul van dyk.... 16:48 nenemosha mialo byc 3 lat paul van dyk.... 16:51 hellishbloodystorm no cholera mnie bierze. za młoda na diane?! a na cilest już nie ?! mam trądzik nrp., brałam diane kawał czasu, potem przepisali mi cilest, ale po paru miesiącach porposiłam z powrotem o diane, bo po cileście mnie sypało cilest na trądzik jest do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra20
posiadam do sprzedania 2 listki cilestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma27
witam do tej pory bralam tabletki Harmonet i teraz zaczynam cilest czy warto zmieniac czy nie wystepuja po nich jakies zmiany np.gwaltowne tycie wypryski po harmonecie tylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola33
Brałam Marvelon 10lat, ale moje libido spadło tak, że zaczęłam przypominac zimna rybę. Gin zmienił mi na Cilest. Ochota wróciła i to zdwojona, ale zaczęły sie problemy z cerą . Podejrzewam, że to od tabletek, bo w 7 dniowej przerwie wyglądam lepiej. Wybieram się znowu po zmianę:) Gdy kiedyś zapytałam o Diane, lekarz powiedział, ze to pigułki \"starej daty\" i zawierają dużą dawkę hormonu. Ja mam 33 lata i odchowane dziecko to chyba za młoda nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuss
Ja zaczełam 2 opakowanie i przytyłam 5 kg po nich, boje sie ze bd tyla jeszcze bardziej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka 2009
witam mam do sprzedania dwa listki tabletek Cilest kwota 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiuuuuchna1990
Do kaka 2009 czy oferta jest jeszcze aktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaaa
ja tez odsprzedam jeden listek cilest kontakt myszkaa85@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięta mydlana bańka
hmm za 2 listki 30 zl ;/ eee w aptece za 3 listki dalam 34 zlote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiuuuuchna1990
ja za 3 listki płaciłam 35zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka_słonce
sprawdx na doz.pl, tam wydaje mi się ze widziałam jeszcze taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikarena
tak, mi lekarz przepisał tabletki na poprawę cery. Przy okazji polepszyły się włosy ;) Kupuję na doz.pl, bo zaoszczędzam mnóstwo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achasta
A jak tam u was z libido przy tych tabletkach? Ja brałam 3 miesiące Yasminelle i nie miałam totalnie ochoty na seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym, to nie przytyłam, cera mi się poprawiła wręcz, libido w normie, więc nie ma co narzekać; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRM87
Hej dziewczyny. Z góry sory, że nie przeglądam wszystkich wątków, ale przejrzałam już tyle forów i różnych wątków, że zwyczajnie już mi się odechciewa:/Mam problem odnośnie cilestu. Zwykle biorę tabletki ok 23 i nie wiem jakim sposobem w piątek wogóle nie zapisałam tego faktu w pamięci i ok 12 popołudniu w sobotę zażyłam jeszcze raz tabletkę przekonana, że o niej zapomniałam:/ takim oto sposobem wzięłam tabletkę po ok 12 godzinach od poprzedniej:/ Już raz zdarzyła mi sie taka sytuacja, ale kilka lat temu i wtedy lekarz zalecił już nie brać tabletki kolejnej tego samego wieczoru tylko już dnia następnego. Miała się zmienić tylko godzina z 23 na 18. I tu pojawia się problem. Na każdym forum jak czytam pisze, że trzeba było jednak wziąć kolejną tabletkę ok 23 tak jak zwykle , co by oznaczało , że mam wziąć już 3 tabletkę w ciągu jednej doby:/ Czy mogłabym np wziąć dzisiaj tabletkę powiedzmy o godz 13, żeby zachowane były te 24 godz pomiędzy tą tabletką zażytą nadprogramowo? Czy po prostu już kaplica i mogę spodziewać się, że niedługo zostanę mamą;) Jeszcze raz przepraszam za mieszanie wątków:( Z góry dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markenia
Jak już wspominacie o cenach to mogę zainteresowanym podrzucić info, że cilest w łodzi najtaniej znalazłam w aptece za grosze w manufakturze, opakowanie kosztuje 11pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallia
Mi też ginek zapisał cilest i nie narzekam, od paru m-c go biorę zgodnie z zaleceniami, obeszło się bez problemów, widać mi dopasował, choć jak wspominacie różnie bywa. Lekarz powinien dobrze je dobrać. W kwestii cen to cilest po 9zł z groszami kupuję w knurowie w okolicach gliwic w aptek juventy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opilka.
O ktoś z okolic moich :-))) W knurowie ja kupuję leki w taniej Aptece za Grosze na Witosa, jak dla mnie wszystko OK. Cilest też tam kupuję po ok. dyszce, jeśli chodzi o same tabletki chwale sobie, o dziwo lepiej mi przy nich niż przy droższych które kiedyś brałam (yaz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna2x
Mam do sprzedania 2 op Cilestu,mi niestety nie podpasował. Proszę pisać na maila:martyna2x@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ematea
mi lekarz gineloglog przepisał Diane30 jako tabletki jednocześnie antykoncepcyjne jak i leczą doskonale trądzik! Czego jestem dowodem.Mogą być w aptece zamienniki np.cyprest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie CILEST absolutnie!
MOja przygoda z Cilest... lekarka przepisala mi je jako srodek antykoncepcyjny. Moja cera nie byla idealna ale tez nie byla zla.. Co do okresu podczas brania tabl nic mnie nie bolalo wszystko regularnie.Problem polegal na tym ze strasznie po nich przytylam .Jak zaczelam brac wazylam 62 kg po skonczeniu 80. Odstawilam tabletki i dopiero zaczela sie mordęga. Moja cera jest straszna ciagle cos wyskakuje :(( Do tego miesiaczka to tak rozregulowana ze brak słow i zaczely mi rosnąc włoski gdzie popadnie na rękach i wąsik... po prostu KOSZMAR!!! NIE WIEM MOZE TYLKO TAK NA MNIE PODZIALALY ALE... JESTEM ZAŁAMANA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilest vs sylvie
Ja właśnie kończe ostatnie opakowanie Cilestu, który stosowałam od ponad dwóch lat. Będę się przerzucać na sylvie20 i nie ukrywam, boje się, bo Cilest tolerowałam i toleruję bardzo dobrze, a nie wiem jak to będzie z sylvie20 :( Czy któraś z was miała taki przeskok? Jak wsze organizmy go tolerowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCCiiLeSSSSSt
Cillest jest spoko jak sie go bierze ale po odstaiwniu sama sie przekonasz wyjdzie ci owlosienie na brzuszku cyckach twarzy miesiaczka sie strasznie rozleguluje i cera strasznie sie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilestka277
Nie strasznie tak z tymi skutkami ubocznymi po odstawieniu Cilestu. Ja najpierw przerzucałam się z cilestu na yaz, a później z racji jego ceny (ponad 50 zł) przerzuciłam się na sylvie20, tzn. poprosiłam ginekologa o zamianę yazu na tańsze tabletki :P Skutków ubocznych podczas przechodzenia z jednych na drugie tabletki nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Dziewczyny mnie się wydaje, że jak odstawiamy pigułki zwłaszcza po długim okresie brania to na początku może być rewolucja w naszym organizmie, bo nasza gospodarka hormonalna musi się przestawić na to że nie będzie dostarczany hormon z zewnątrz. Ale po kilku miesiącach po odstawieniu powinno wszystko wrócić do normy. Ja przechodziłam z harmonetu na sylvie20 i spoko nie zauważyłam żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstawka.....
3 miesiące temu odstawiłam sylvie20, bo czas najwyższy postarać się o dzidziusia :P Niemniej jednak żadnych skutków ubocznych po ich odstawieniu nie zauważyłam - cera nie przetłuszcza się, włosy nie wypadają, jedynie okresy są dłuższe, ale to u mnie normalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×