Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mliaaaa

Czym sie czysci srebro?

Polecane posty

Gość mliaaaa

bizuterie srebrna? a wogole sciagacie bizuterie jak sie myjecie,do snu, czy nap.jak kremujecie dłonie to sciaganie pierscionki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mycia nie
ale przy kremowaniu tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alakaaaam
ale ja zaraz po myciu kremuje dłonie- wiec wniosek ze trzeba sciagnac i do mycia i do kremowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria-1951
kwaskiem cytrynowyn , 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ile
w tym prawdy, ale słyszałam o takiej metodzie- dno garnka wykłada się folią aluminiową , kładzie sie swoje precjoza, zalewa się wodą i się gotuje...tylko nie pamietam jak długo:-O swoją drogą....ciekawe, czy to skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana ustami
skuteczne - moja mama w taki sposob czysci srebro. nie trzeba gotowac, wystarczy zalac wrzatkiem. inny sposob to zwykla pasta do zebow, tylko troche ciezko dokladnie wyczyscic nia male elementy. fakt, ze dziala natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mliaaaa
Dzis czysciłam srebro tak jak napisaliscie- w miseczce z folia aluminiowa,i niestety troszke tylko zadziałało, wiec to chyba niezbyt dobry pomysł:(...potem spróbowałam inaczej- mieczka z folia, soda i sól i goraca woda, długo to w tym lezało i tez bez wiekszego efektu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka..
tak, tak.. Pasta do zębów. I do tego jakąś szczoteczkę z bardzo miękkimi włoskami i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hayne
na dno miseczki ( najlepiej porcelanowej) kładziesz płatek folii aluminiowej i sypiesz łyżkę soli, zalewasz wrzątkiem i wrzucasz biżuterie przeznaczona do czyszczenia. Na tej samej zasadzie działają te wszystkie "cudowne płytki". Ja cały czas tak czyszcze srebro. Ważne!!!!! srebro oksydowane( postarzane przyczenianiem) może sie wyczyscić dokładnie. Tego sposobu nie polecam tez do biżuterii z kamieniami, mogą zmętnieć i zecydowanie nie traktować tym biżuterii z bursztynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANDARA
tez slyszalam o pascie do zebow i nawet probowalam ale faktycznie troche zle sie czysci, slyszlalam tez ze w plynie do naczyn i musze powiedziec ze nawet dziala:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czyszcze srebro
zwykłym popiołem od papierosów poprostu z popielniczki wywalam pety a popiół zostawiam. do pojemnika wsypac popiół i razem ze srebrem poprostu mieszac zostawic na ok godzinke potem zalac wrzacą woda i gotowe, ładnie sie błyszczy potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;***
miseczkę wyłkada sie folią aluminiową na to kładzie się np. pierścionek zasypuje solą i zalewa zagotowaną wodą. Trzyma się to około 5 sekund :) Naprawde dziala !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Antygona
Sol do sloiczka ,bizuteria -zakrecic.Przez chwile potrzasac,efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULETTA
Ja zawsze czyszczę sodą oczyszczoną. Działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soda oczyszczona albo pasta do zębów - jedno i to samo, a działa podobnie. osobiście wolę pastę, pieni się, więc przyjemniej się szoruje. a biżuteria, choćby leżała X lat wygląda jak nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×