Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba szcęściara

30 t.c.- zero rozstępow- czy moge sie juz zacząc cieszyc?????

Polecane posty

Gość chyba szcęściara

ze ominie mnie to paskudstwo????? moja mama nie miala rozstepow a ponoc to sprawa genetyczna, coprawda zauwazylam na piersi takiego bladego ledwo widocznego jakby siniaczka myslalam ze z tego powstanie rozstep ale mija juz 2 tydzien jak to mam i nic czy ktorejs z was pojawily sie pozstepy po 30 tygodniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi..
wyszly w 33 tygodniu i wielu dziewczynom kolo 35... ( czytalam w nec\ie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez cala ciaze kilka malych rozstepow na piersiach ... prawie 8 miesiecy po porodzie nie mam w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
2 tygodnie przed porodem dziecko odwróciło sie tak dziwacznie, ze miałam je tylko po jednej stronie i niestety wyszły, ale na szczęście nie dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem moze tak
ja przed porodem mialam 2 rozstepy na boczkach zero na piersiach... po porodzie jak brzuszek zaczal sie obkurczac okazalo sie ze mam cala siatke na podbrzuszu a piersi.... cooooz w 2dobie po porodzie dostalam nawal pokarmu a piersi urosly w tempie takim ze maz rano stwierdzil ze chyba wstawiali mi silikony przez noc ;) skutek - mam sloneczka na piersiach (przed ciaza mialam w biuscie 96 po wyjsciu ze szpitala 120cm )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciaży nie miałam wogóle a w drugiej mam jeden rozzstep na brzych i on mi wyskoczył na 2 tygodnie przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wyskoczyły na wew. stronie ud w dniu samego porodu... :-( Na szczescie nie duzo i sa mało widoczne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvaaa
mnie 4 dni przed porodem przy pępku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba szczęścira
no to mnie zmartwilyscie:( ale i tak caly czas sie łudze ze jak moja mama nie miala to ja tez nie bede miec -oby tak bylo , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zobaczylam rozstepy na brzuchu 4 dni przed terminem:( do 30 tc nie mialam zadnych, w 31 tc wyskoczyly na piersiach, później pare pod tylkiem:O ale najgorsze sa te na brzuchu, dobrze ze tylko w 1 miejscu..dodam ze smarowalam sie intensywnie cala ciąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama tez nie miala... ale nie wszystkie kobiety maja rozstepy wiec nie martw sie na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz nie mieć wogóle, ja niestety dostałam pod koniec 8 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie niestety na piersi (jednej) po urodzeniu, gdyż była zbyt przepełniona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jednak użyła kremu przeciw rozstępom. Polecam świetny firmy bell. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Chcesz mieć pewność, że kupiłaś najtańszy model na rynku, skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 38 tydzień i na razie cisza ;-) nic i nigdzie nawet kreski ale nie zapeszam i smaruję się dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge z ta reklamą, nie da sie tego zgłosić? ja jestem w 37 tygodniu i tez nie mam rozstepów, brzuch malutki, mama nie miała, wiec jestem dobrej mysli. smaruje 4 razy dziennie brzuch i piersi. 2 razy krem na rozstepy i dwa razy oliwka bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie smarowalam i nie mialam w zadnej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama nie ma rozstepow. Ja po pierwszej ciazy mam rozstep na rozstepie, do tego skora mi sie nie wstapila. Teraz jestem w 7 miesiacu drugiej ciazy i znowu mnie zaoralo. Juz sie smialam wczoraj do kumpeli, ze pojde zareklamowac moj "palmersowy brzuszek" w telewizji, bo uzywam Palmers a na brzuchu fioletowe bregi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie na odwrót,mama ma cały brzuch w rozstępach po ciąży,zwłaszcza drugiej ze mną ją przeorało a ja dwoje dzieci i nic. Może poszły geny po tacie ;-) Smarować smarowałam się oliwką z Rossmanna ale nie jakoś regularnie,bardziej na zasadzie - o,przypomniało mi się i posmarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×